• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking 100 m2 Najnovije pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking 100 m2 Najnovije pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking 100 m2 Najnovije pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking 100 m2 najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 450.000 € na 415.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450.000 €
08.05.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je lux namesten i sredjen. Podrum 12m2, 2 mokra cvora. Blizu prevoza, skole, vrtica, Belog dvora. Ima svoj parking, Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 245.000 € na 235.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 235.000 €, 103,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 245.000 €
20.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjižen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodični stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajućom baštom i podrumom od 7,6m2.Stan ima centralno grejanje i nalazi se u prizemlju zgrade sa samo 5 stanova. Izuzetnog je rasporeda prostorija, jer....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 430.000 €
13.03.2026 - 425.000 €
29.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan, 2 mokra čvora, terasa, dvorište, klima, internet, interfon, podrum, parking. Odličan, svetao stan, dvostrane orijentacije, sa terasom i dvorištem, u održavanoj vojnoj zgradi starije gradnje sa samo 6 stanova, na Dedinju odmah ispod Belog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 239.000 € na 215.000 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.08.2025 - 243.000 €
22.08.2025 - 239.000 €
16.02.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118816, VPR/X, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se stan od 94 m² (84 m² grejnog prostora plus terasa i lodja) na Vidikovcu, savršeno prilagođen porodičnom životu. Sastoji se od tri spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 265.000 € na 249.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 249.000 €, 107,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 265.000 €
15.04.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep lokal sa parkingom u strogom centru grada Uknjižen je na 107m2 i ima i pravo korišćenja jednog parking mesta. U ponudi je izuzetan lokal u samom centru grada, na lokaciji sa frekventnim saobraćajem. Okružen je brojnim radnjama, kancelarijama, ugostiteljskim objektima i svim važnim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum parking 100 m2 pala cena (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>