• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking što skuplji barem 90 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking što skuplji barem 90 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking što skuplji barem 90 m2 porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking što skuplji barem 90 m2 porasla cena" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 267.900 € na 286.138 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 286.138 €, 104,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 230.300 €
11.10.2024 - 236.700 €
01.12.2024 - 246.168 €
06.02.2026 - 267.900 €
22.03.2026 - 286.138 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 104m2 (terasa), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 650.000 € na 820.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BANJA, 820.000 €, 639,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 650.000 €
27.02.2026 - 820.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121485, 5a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Atraktivna kuća u centralnom delu Višnjicke....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 640.000 € na 700.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 382,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 640.000 €
20.02.2026 - 700.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Niška poslovni prostor 70m2 + terasa 40m2, garaža 270m2, uknjižen na 257m2, PR, toplotne pumpe, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Nekretnina koja izuzetno retko izlazi na tržište, poslovni prostor sa pešačkim i kolskim ulazom u dimenziji 6x3m,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum parking što skuplji barem 90 m2 porasla cena'
282.688 €
530.000 €
329.000 €
 
+33%

Promena cene sa 525.000 € na 700.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 700.000 €, 450,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2022 - 395.000 €
05.06.2024 - 525.000 €
05.04.2026 - 700.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 68744, 10a, spratna, npr+pr+i, klima, telefon(2), terasa(4), uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, cela. Prelepo, moderno sredjena, renovirana kuća sa prelepim dvorištem punim zelenila i fontanom, kuća....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 510.000 € na 550.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 569.990 €
10.10.2025 - 569.000 €
19.12.2025 - 499.990 €
18.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 550.000 €
16.02.2026 - 510.000 €
09.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža U ponudi četvorosobni luksuzni penthouse na dvanaestom spratu, poslednji u novoj i kvalitetno građenoj zgradi sa savremenom opremom i sigurnosnim....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 102,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
03.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban stan na Retenziji, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se na poslednjem spratu, dok se iznad stana nalazi potkrovlje. Lift ide do samog stana. Poseduje 4 spavaće sobe od kojih se jedna trenutno koristi kao radna soba. Postoji veliki broj ugradnih....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 197.000 € na 205.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEGALJICA, 205.000 €, 106,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 205.000 €
01.10.2025 - 200.000 €
14.12.2025 - 185.000 €
01.02.2026 - 210.000 €
10.04.2026 - 197.000 €
10.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123163, 12.45a, struja, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Oaza mira. Idealno mesto za život u miru. Malo dalje od grada, a blizu.Odlična investicija može se izdavati na dnevnom nivou, ali i za život fantastična. 1/1 sve, posao se može....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 200.000 € na 205.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 205.000 €, 260,00 m2 cca 790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 200.000 €
01.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo - Misa kuća, 5.0, 260m2, tri terase 60m2, PR+I, EG na pelet, telefon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U naselju Misa prodaje se komforna, kompletno nameštena i opremljena kuća koja se sastoji od dva zasebna stana (PR + I). Postoji mogućnost uređenja još....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 85.000 € na 90.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 90.000 €, 158,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2025 - 90.000 €
09.03.2025 - 80.000 €
09.11.2025 - 100.000 €
23.01.2026 - 85.000 €
26.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuća - Sopot 4.0, uknjiženo na 78m2, ukupno 158m2, PR+I, EG, telefon, podrum, parking, plac 12a Odlično pozicionirana porodična kuća koja se sastoji od prizemlja i prvog sprata, u solidnom stanju. Plac ima 12 ari, pod voćem je. U kući ima voda, struja i gas. Za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 1.650 € na 1.700 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 1.700 €, 247,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.11.2024 - 2.400 €
25.12.2024 - 2.100 €
24.02.2025 - 1.900 €
16.05.2025 - 1.800 €
06.02.2026 - 1.650 €
25.03.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00567 HOUSE NS – Sremska Kamenica - Čardak Lux objekat za izdavanje! Nova kuća u Sremskoj Kamenici (Čardak) sa izuzetnim pogledom na Novi Sad, daje se u zakup fizičkim ili pravnim licima. Udaljenost od centra je na 10 minuta vožnje autom. Objekat površine 247 m2 sastoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>