• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parking što jeftiniji 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parking što jeftiniji 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parking što jeftiniji 100 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parking što jeftiniji 100 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 96,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2023.,

www.indomio.rs

Dvorišni stan. Novi Sad, Podbara, ulica Temerinska. Predstavljamo komforan, lepo održavan, dvorišni, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nenamešten četvorosoban stan u samom centru grada. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, četiri spavaćih soba, dva kupatila I terase. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje I dve klime. Ova nekretnina površine 95m2 nalazi se na sedmom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 750 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Golsvordijeva, 5/6, cg-Stvarna povr��ina-94m2 , ugovorna povr��ina-94.00m2, Funkcionalan ��etvorosoban stan u blizini Kaleni�� pijace, sun��an, dvostrano orjentisan. Sastoji se od predsoblja, dve spava��e sobe, prostranog dnevnog boravka (nastao spajanjem dve sobe), kuhinje, dva kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112629, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na najboljoj lokaciji Bežanijske kose!Sadrži na prvoj etaži: dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, radnu (ili spavaću) sobu, kupatilo, hodnik-degažman,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112241, PR/V, klima, telefon, luks renoviran, parking, ostava, stambena zgrada. Izdaje se stan od 93m2 u strogom centru, stan je renoviran i namesten po potrebi. On se nalazi u samom centru grada, izmedju Dunavskog parka i reke Dunav. Osim tri komforne sobe, stan sadrzi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

4.0, 100m2( dve otvorene terase od ukupno 11m2), CG, lift, IV/VI, telefon, interfon, podrum, parking. Izdaje se trosoban lux stan od 100m2 koji se nalazi u jednoj od najkvalitetnijih novih zgrada City Residence Vračar, na ekskluzivnoj lokaciji na Vračaru, nedaleko od Hrama Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao stan od 100 m² na odličnoj lokaciji u blizini Slavije, u neposrednoj blizini ambasada. Stan se nalazi na 5. spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta. Stan je renoviran, funkcionalnog rasporeda i dvostrano orijentisan (istok–zapad), sa obiljem prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 89.000 €, 96,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u Begeču koja u osnovi ima 96m2 uknjiženih. Ima i veliki zidani podrum. Kuća je kvalitetno zidana, čvrstim materijalom i obložena je fasadnom ciglom , urađena je izolacija mineralnom vunom između cigle i bloka. Takođe, ima i horizontalnu izolaciju . Raspored je odličan.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 92.000 €, 92,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Salonski stan u Kertvarošu na samo nekoliko minuta hoda od centra Subotice. Površine je 92m2 a čine ga kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe i kupatilo. Na podovima stana je laminat i brodski pod, prozori su drveni a grejanje je na gas ili struju. Stan je izolovan....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, odmah useljiva prizeman kuća u Rumi, na lepom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum parking što jeftiniji 100 m2 (106)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.