• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parket 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parket 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parket 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parket 50 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.979 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 77.000 €, 51,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

SNIŽENA CENA! Prodaje se trosoban stan površine 51m2 bez terase, u mirnom delu grada. Stan se sastoji iz funkcionalnog hodnika, dnevnog boravka koji ima izlaz na veliku terasu, dve spavaće sobe, kuhinje i trpezarije i kupatila. Nalazi se na četvrtom spratu od pet i zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan, 49m2+4 m2 lođe, stan iz otkupa, funkcionalan, dobro organizovan, velike sobe, renoviran, prvi sprat, mali broj stanova, dobra mikrolokacija,Voždovac, za investiciju, blizina škola i fakulteta Prodaje se klasičan 2.o stan sa 2 velike spavaće sobe, kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum parket 50 m2'
156.560 €
133.900 €
800 €
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 106.090 €, 50,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan u novogradnji iz 2007. godine, kupljen kao nadogradnja. Zbog dobrog rasporeda može se koristiti i kao 2.5-soban. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila sa tuš kabinom i terase (2 m²) sa ostavom. Sve prostorije su povezane hodnikom. Poseduje PVC stolariju,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 108.000 € na 120.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.000 €
27.07.2025 - 103.000 €
08.10.2025 - 108.000 €
29.10.2025 - 103.000 €
02.11.2025 - 108.000 €
17.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja.Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi se nalazi ostava (špajz).....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 52,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 52m2, na 4 spratu, ima centralno grejanje, podrum, terasu. U stanu je radjena nova struja, nova voda, novo kupatilo, nova kuhinja, hoblovan je parket, pvc stolarija sa roletnama. Sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 169.000 €, 48,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Danteova, 48m2 . 48m2, 2.0, 3/5, EG, klima, terasa, lođa, parking, podrum, interfon, telefon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan 47m2 u Durlanu u Knjaževačkoj ulici, stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe i kupatila. Stan je izuzetno lepo orijentisan sa pogledom na glavnu ulicu. U blizini se nalazi pijaca i trgovine. Grejanje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 53,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

očuvan dvosoban stan u starogradnji 53 m2 ,dve sobe ,kuhinja sa trpezarijom i ostavom ,podrum , zastakljena terasa, parket , bez stvari , odmah useljiv , TA ,u samom centru Jagodine .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.500 €, 53,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, EXTRA POVOLJNO 79500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN RASPORED....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 55.000 €, 47,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran stan na drugom spratu 47 kvm sa nameštajem . Nova PVC stolarija sa troslojnim termoplan staklima , lep bukov parket , renovirana kuhinja i renovirano kupatilo, sigurnosna vrata , termoizolacija , podrum, niski režijski trožkovi , lepo održavana , čista uredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 196.000 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na odličnoj lokaciji – Zvezdara, Zeleno brdo! Stan se nalazi u novijoj zgradi, kompletno je opremljen i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini nalaze se parkovi, vrtići, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 190.000 €, 54,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan stan u Bulevaru kralja Aleksandra 469D sa dve spavace sobe. Stan se nalazi u novoj zgradi (2019) visokog kvaliteta. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 8, sa pogledom na ceo grad. Prodaje se sa namestajem,a moze i sa delom namestaja. Sve je radjeno po meri tako....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.