• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum parket što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum parket što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum parket što veći

  • Za upit "www.indomio.rs podrum parket što veći" pronađeno 243 nekretnina - prosečna cena 2.044 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 62,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - NAJLEPŠA LOKACIJA U GRADU - CENTAR GRADA - ČAIR KOD AS TRGOVINE I BIROA U SAMOJ BLIZINI DUŠANOVOG BAZARA - UKNJIŽEN, PRELEP DVOIPOSOBAN KOMFORAN JAKO FUNKCIONALAN STAN, IZUZETAN U SVAKOM POGLEDU - IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, VRHUNSKOG KVALITETA GRADNJE, ODLIČAN....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 470.000 €, 488,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Subotice, 450 m od Gradske kuće, spratna salonska kuća na placu površine 488 m² u asfaltiranoj ulici. Kuća je građena od čvrstog materijala i ima 488 m² bruto površine + podrum od 50 m². Sastoji se od dva stana, podruma, suvog ulaza. Stanovi su istog rasporeda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum parket što veći'
52.500 €
240.000 €
290.000 €
  Kuća, SURČIN, 765.000 €, 465,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Tri spratne kuće na 6 ari placa u Surčinu u mirnoj, tihoj ulici i sve na dohvat ruke (prodavnice, gradski prevoz, pekare, kafici, škole). Kuće su u nizu kompletno i znalački urađene da svaka porodica ima svoj kutak za uživanje i odmor. Prvu kuću do ulice gazda je radio sa dušom i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 392.000 €, 456,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa komforna porodična kuća kvalitetne gradnje u Durlanu blizu osnovne škole Čegar. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su autobuska stanica, pijac, brojni marketi. Kuća je po strukturi podrum, prizemlje, sprat, potkrovlje, ukupne bruto površine 670m2. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 397.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi pr lokal plus jedan plus dva plus po, površine 400m2, u osnovi 106m2, na placu od 3,32ara. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, prvi....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 200.000 €, 435,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju velika starogradska kuća kuća u Apatinu u centru grada, površina kuće je 435 m2, a plac je 1204 m2. Održavana kuća obuhvata hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, 3 kupatila, 5 soba, kao i veliku terasu. Grejanje centralno na čvrsto gorivo. U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 510.000 €, 400,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115407, 16a, prizemna, pr+pk, struja, bazen, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(3), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. U mogućnosti smo da vam ponudimo kuću u blizini Ikee i Tranšpeda.Kuća je prizemna.Površina....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Žednik - Prodaje se porodična kuća građena od čvrstog materijala površine 200 m2.Poseduje dve garaže,podrum,tri spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena,struja trofazni priključak ,kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 280.000 €, 390,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Medoševac. Nalazi se na finom mestu za porodični život, a svega 3km do centra. Kuća je po spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 390m2, osnova kuće je 114m2. Podeljena je u tri zasebne....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 219.000 €, 380,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno građenu kuću sredinom 80 tih godina. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom. Dobijeno resenje o uputrebnoj dozvoli. Bruto površine 390/ neto 328. U osnovi 11x9 metara. Kuća je u izvornom održavanom stanju. Stolarija je drvna u dobrom stanju.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa kuća, projektovana i uredjena po instrukcijama poznatog Niškog arhitekte, nedaleko od hotela Aleksandar. Kuća se sastoji iz nekoliko etaža i to: podrum, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje, a sve radjeno u nivoima. Dvorište je uredjeno, pod blagim je nagibom i veličine oko....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 68.000 €, 350,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

PRIGREVICA - Dve kuće na placu do 1.320 m2 Udaljena od Apatina 10 km, od Sombora oko 20 km.I od kanala Dunav Tisa Dunav oko 2 km.Blizu je i prigrevačka banja Junaković Prodaju se dve kuće u centru Prigrevice. - Prva je površine 168 m2 + podrum (u osnovi je 84 m2), spratnica i sastoji....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 266.000 €, 320,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci - Milenka Pevca kuća, 320m2 (tri terase 15m2), plac 5.5a, gas, telefon, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt. STARI BANOVCI – porodična kuća 320 m² na placu 5.5 ari, pogled na Dunav. Najlepša lokacija u Banovcima, odmah useljiva! Na prodaju porodična....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 275.000 €, 320,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, kao i za izdavanje. Kuća je u osnovi 80m2, spratnosti sut+vpr+1+pk, korisne površine 320m2 . Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 280.000 €, 309,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična,redovno održavana porodična kuća nalazi se u mirnom i uredjenom delu Sremčice (tkz plato Sremčice) i u blizini Beogradske ulice i svih pratećih infrastrukturnih objekata. Kuća je uknjižena, ima 3 etaže ukupne površine 309m2 u okviru koje se nalazi garaža površine 16 m2. Pored....

 
 
 
  Kuća, KULA, 103.000 €, 300,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju novija kuća u Crvenki ima oko 300 m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum poseduje garažu, špajz jednu malu prostoriju u kojoj se nalazi kotao za gas i jednu veliku prostoriju. U prizemlju poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 296,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 296 m2 u Stanišiću, plac 8 ar, Kuća poseduje 6 spavaćih soba, veliki dnevni boravak sa trpezarijom I kuhinjom, 2 kupatila, hodnik, 3 terase, garažu za 2 automobila, letnju kuhinju, zatvorenu terasu sa pečenjarom I nekoliko pomoćnih objekata, podrum I tavan. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska prostorija, ( Korišćena kao lokal sa kupatilom ) dve ostave - u jednoj je kotao na struju i podrum. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevne....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 142.800 €, 292,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća na prelepoj lokaciji u mirnom, porodičnom naselju Kudoš. Kuća je kvalitetno građena, cigla ipo, između svakog sprata izolacija, ispod podrum i dve garaže, iznad tavan, moguća adaptacija. Ukupno 4 terase, svaka soba ima izlaz. Korisna površina kuće 292m2, građevinska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 290,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

U Malom Radanovcu, na parceli od 589 m², prodaju se dve spratne porodične kuće ukupne površine 290 m2. Prva kuća je površine 160 m2. Prizemlje se sastoji od predsoblja, velike trpezarije, kuhinje, kupatila i jedne sobe. Na spratu se nalazi još jedno kupatilo i dve velike spavaće sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 339.000 €, 289,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se objekat u Nišu - poslovna zgrada u centru kod Glavne autobuske stanice u Bulevaru 12.februara površine 289m2 na 4 nivoa. Ugao dve prometne ulice Zeke Buljubaše i 12. februara, 7 min do Centra grada. Idealan za: ordinaciju, kancelarije, agenciju, predstavništvo, obrazovni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 650.000 €, 280,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuca Banovo brdo , Golf , blizina Kosutnjaka , 280m2 (resenje o legalizaciji , u postupku uknjizenja) , cg , odlicna , renovirana vertikala kuce , gradnja 1993. godine , Hrastov parket 1. klase , PVC stolarija , uvozne sanitarije i keramika , visina plafona 2,6m , dvostrano orijentisana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 1.150.000 €, 280,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak , blizina Belog Dvora , 280m2 uknjizena kvadratura , 360m2 merena kvadratura , lepo uredjen plac povrsine 5.3 ari placa , eg + podno grejanje , perfektna , kompletno luksuzno renovirana 2023. godine , izuzetna kuca , gradnja 1999. godine , Alu drvo stolarija , vrhunski....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 250.000 €, 279,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa potkrovljem koja u nastavku ima dvosoban stan i pomoćne prostorije na Bagljašu, na lepom mestu, u blizini tržnog centra, pijace, crkve Sa ulice je kuća sa potkrovljem površine 141m2 koja je natkrivenom terasom povezana sa dvosobnim stanom površine 73m2 na koji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 277,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna četvorosobna kuća sa potkrovljem, površine 107kvm koja se nalazi na placu površine 1927kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, obložena fasadnom ciglom i delom demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 175.000 €, 270,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća koja se nalazi u lepoj i mirnoj ulici, nedaleko od strogog centra Temerina, kuća od prostorija u prizemlju ima: predsoblje, kupatilo, velika kuhinja, dnevni boravak i spavaća soba, na spratu se nalaze: predsoblje, kupatilo i tri spavaće sobe. Ispod kuće se nalazi podrum....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 270,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji okružena šumom, prodaje se porodična kuća od 270m2 sagrađena 1992. godine. Smeštena na perceli od 1337m2 na koji se nalazi i pomoćna zgrada od 35m2 gde su garaža, letknja kuhinja i malo kupatilo. Na prizemlju se nalazi velik dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 300.000 €, 270,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na parceli od ukupno 6.15 ari nalazi se predmetna kuća koja deli dvorište sa jos jednom porodičnom kućom. Ukupna kvadratura objekta koji se prodaje je 270.94 m2 i čine ga dve stambene jedinice. Do ulice je manji i stariji ali funkcionalan objekat - kuća od 84,72m2 sa podrumom ispod....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 265.000 €, 268,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na lepom i mirnom delu grada u Kertvarošu prodaje se velika porodična kuća na placu od 230m2. Kuća je građena od opeke, ima 268m2 u neto površini. Sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizemlju je garaža, hodnik, kupatilo, ostava, kuhinja, trpezarija sa dnevnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna vertikala kuće na Banovom brdu, u blizini Košutnjaka i Golf naselja. U nepostrednoj blizini se nalazi osnovna škola, obdanište, otvoreni i zatvoreni bazeni, te je idealna za udoban porodičan život. Kuća se sastoji iz prizemlja, dva nivoa i potrkrovlja. Takođe poseduje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 945.000 € na 845.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 845.000 €, 260,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 945.000 €
22.03.2026 - 845.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na 4 nivoa, 260m2, na ekskluzivnoj lokaciji, na Bežanijskoj kosi, I mesna zajednica. - centralno grejanje - podno grejanje u kupatilima(rovex) - miran kraj, pun zelenila - direktna veza sa auto-putem - u blizini: autobuska stanica, vrtić, škola, teniski tereni, parkić za decu,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 254,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno- poslovna zgrada sa dva poslovna prostora I dve kuće. Prva kuća se sastoji od hodnika u kojem je ulaz u podrum, trpezarija, odvojena kuhinja, jedna soba I kupatilo, a na spratu se nalazi hodnik terasa I dve sobe. Druga kuća se sastoji od hodnika dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.200.000 €, 250,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101571, 4a, spratna, sut+pr+i sprat, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, terasa(2), uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, cela. Veoma lepa porodična kuća (SUT+PR+I SPRAT) na super lokaciji, u neposrednoj blizini SC Vračar. Ušuškana, tiha, zaklonjena....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - petosobna kuća površine 250m2 na placu od 6,66 ara. Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, parket, laminat, terasa, 2 kuhinje, 2 kupatila, tolaet, nema kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Moguća zamena za stan. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 299.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Kuća je udaljena 10 minuta kolima od tržnog centra Promenade i ostalih ključnih objekata u gradu, ali i dalje smeštena na ivici građevinske tone u uvali okružena drveće, potokom sa sopstvenim mostom. Ograđena je, završena i održavana. Prostrana je sa visokim plafonima, velikim podrumom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2023.,

www.indomio.rs

Kuća u blizini centra,površine 250m2 na parceli od 6,66 ara.Sastoji se od prizemlja i sprata.U prizemlju su tri sobe , kupatilo, toalet i kuhinja , na spratu su dve sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, po podovima je parket i laminat,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 250,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika samostalna kuća u MZ Novo Selo na asfaltiranoj ulici, blizu škole, autobusa na placu od 1208 m2. Glavna kuća građena od čvrtog materijala i ima 200 m2, sastoji se na prizemlju od ulaza sa hodnikom i stepeništem za sprat, dnevne sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 327.000 €, 244,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo, podrum i garaža. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase, Na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 442.900 €, 244,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično održavana, novija, porodična kuća, funkcionalnog rasporeda, na saobraćajno dobro povezanoj i prestižnoj lokaciji na Čardaku. Kuća se nalazi u mirnom i zašušakom predelu u prirodnom okruženju. Građevinska površina kuće je 300m2, korisna stambena površina je 244m2, podeljeno....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2022.,

www.indomio.rs

Spratna porodična kuća, 240 m2, na placu od 3,3 ara. Struktura prostora: Prizemlje: predsoblje, malo i veliko kupatilo, kuhinja sa ostavom, trpezarija, dnevni boravak, dve sobe, unutrašnje stepenšte; Sprat: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, dve sobe, terasa. Podovi:....