• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum lođa što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs podrum lođa što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum lođa što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs podrum lođa što jeftiniji" pronađeno 278 nekretnina - prosečna cena 2.816 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 390.000 €, 109,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.indomio.rs

U neposrednom okruženju Hrama Svetog Save, u kvalitetnoj zgradi iz 1993.godine, prodaje se komforan i svetao, četvorosoban stan. Trostrano orijentisan, deljiv na dve stambene jedinice. Uknjižen na 109m2 korisne površine plus 12m2 tri lođe. Pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2023.,

www.indomio.rs

Odličan porodični stan- duplex u srcu Liona dupleks, 4.0, 157m2 (lođa i terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Uknjižen i odmah useljiv stan u novijoj zgradi na mirnoj lokaciji, samo nekoliko minuta od Bulevara. Na prvom nivou: prostrana dnevna soba, kuhinja i trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lion - Đevđelijska 4.0, 160m2 (lođa), 5. i 6. sprat, CG, lift, video nadzor, klima, podrum, tri garažna mesta. Luksuzan dupleks u zgradi novije gradnje sa liftom. Odlična lokacija, na tromeđi Lion-Crveni krst-Đeram. Mogućnost adaptacije, može se dobiti još jedna soba. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni stan kod Đeram pijace, u najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra. Dvostrano je orijentisan (sever-jug) i funkcioniše kao dve zasebne stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac u zgradi pod zaštitom države, u ulici Kneza Miloša kod Palate nauke i Kralja Milana, lift, 3/5, kaljeve peći na struju, 2 kupatila, 2 lođe i terasa, useljiv, uknjižen, podrum. Ag.provizija 2% Vladimir 064/17444-23 GREJANJE - Kaljeva peć, sprat 3/5, LIFT, TERASA, SALONAC, INTERFON....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 420.000 € na 400.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 108,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 420.000 €
18.03.2026 - 400.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3.0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi stan 74m2 sa poslovnim prostorom 34m2. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju, a stan na visokom prizemlju i povezani su sa 4 stepenika. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 79,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac sa parkingom u srcu grada – Resavska, kod Beograđanke Prodaje se autentičan trosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – u Resavskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograđanke i parka Manjež. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 400.000 €, 480,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

U lepom delu Petlovog brda u Rasinskoj ulici / bivša: Ljubomira Ivkovića Šuce / u prodaji je velika porodična kuća, sama na placu od 7ari. Kuća ima u prizemlju veliki, prazan poslovno-kancelarijski prostor, garažu, kotlarnicu, podrum. Na prvom spratu se nalazi lep i sređen stan sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 400.000 €, 82,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

U odličnoj zgradi na prestižnoj lokaciji, prodaje se ovaj tosoban, dvostran stan, svetao i sunčan. Stan je u dobrom stanju, ne zahteva veća ulaganja. Prodaje se opremljen i namešten, idealan za porodično stanovanje. Odvojen spavaći blok sa kupatilom,a iz ulaznog hodnika ulazi se u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, trostrano orijentisan stan od 85.18 m2, na 2. spratu kvalitetne zgrade iz 2011. godine, u najtraženijem delu Novog Beograda, u blizini Arene. Raspored je odličan i maksimalno funkcionalan: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska 3.0, 105m2 (dve lođe 13m2), 5/6, CG, klime, lift, interfon, video nadzor, podrum U ponudi prostran, renoviran i sređen stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom na Vračaru, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Zgrada ima video nadzor i interfon.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 449.000 € na 429.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 429.000 €, 109,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 449.000 €
03.04.2026 - 429.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od fasadne cigle kod Karađorđevog parka. Zgrada sa liftom i CG. Prostorije: velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dva odvojena spavaća bloka, dva kupatila(oba su renovirana), špajz i dve lođe. Povšina stana je 109m2, od toga su dve lođe 9m2. Gleda na tri strane. Sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 72,00 m2 cca 5970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, BW Simfonija 1, Hercegovačka, 72m2 ----------------------------------------------------------------------- 72m2, 3.0, 12/16, CG, lift, terasa, lođa, garaža, parking, podrum, interon, telefon, lux Energetski pasoš, nije poslednji sprat. Klima, video nadzor. Dvostrano....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 420.000 € na 430.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 430.000 €, 84,00 m2 cca 5120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjižen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smešten na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu – Vračarski plato, nedaleko od Hrama. Stan se nalazi na trećem spratu predratne uređene zgrade, bez lifta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici na Crvenom krstu – stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U srcu Crvenog krsta, u jednoj od najmirnijih ulica, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije - Nušićeva 3.0, 88m2 (lođa 10m2), 6/6, TA, lift, telefon, podrum Jedinstvena prilika za kupovinu prostranog salonskog stana u srcu grada. Grejna površina stana iznosi 78m2 (od toga 70m2 puna visina, a 8m2 kosina od 0.6m do 1.6m) a površina lođe je 10m2. Stan ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan sa dva ulaza - 130m², prvi sprat, terasa + lođa, Na prodaju raskošan salonski stan površine 130m² na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu – Karađorđev trg, na svega 2 minuta hoda od keja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa mermernim ulazom. Dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 90,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan prostran stan od 90m2, nalazi se na prvom spratu u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Dvostrano orijentisan, visina plafona 2,80m, funkcionalan raspored, idealan za porodičan život, kao i za poslovni prostor. Stolarija: drvo / aluminijum. Stan je uknjižen na 82m2 korisne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 108,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar prodaja stana u neposrednoj blizini Krunske ulice. U zgradi sa urednim ulazom i liftom prodaja se četcorosoban stan. Uredna fasada zgrade. Stan je renoviran, dobro održavan. Kompletno je sredjen stan, luksuzno renoviran sa kvalitetnim materijalima. Uradjena je nova vodovodna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona od 3 metara, smešten u lepoj predratnoj zgradi, koja se nalazi u blizini Krunske ulice. Luksuzno je renoviran i poseduje kamin i više ugradnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 531.300 €, 94,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na premium lokaciji, stan sa parking mestom! Stan na izuzetnoj lokaciji u samom srcu grada – u ulici Zmaja od Noćaja, jedna od najtraženijih i najprestižnijih adresa u Beogradu. Ova mikrolokacija pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja: fakulteta, kulturnih institucija, pešačkih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 111,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Skadarlije, u pešačkoj zoni jedne od najautentičnijih i najatraktivnijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj salonski stan koji savršeno spaja šarm stare gradnje i savremeni komfor. Stan je uknjižen tako da je moguća i kupovina na kredit. Dvostrano je orijentisan, sa prelepim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna vertikala kuće na Banovom brdu, u blizini Košutnjaka i Golf naselja. U nepostrednoj blizini se nalazi osnovna škola, obdanište, otvoreni i zatvoreni bazeni, te je idealna za udoban porodičan život. Kuća se sastoji iz prizemlja, dva nivoa i potrkrovlja. Takođe poseduje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanija, 750.000 €, 182,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjiženo, Po+Pr+1+Ptk, 182m2, 5.0, CG, renovirano, 3 mokra čvora, terasa, lođa, dvorište, podrum. Odlična porodična stambena kuća u nizu, na izueznoj lokaciji. renovirana, bez ulaganja. Kuća se sastoji od prizemlje + 2 sprata, kao i podrumsku prostorija koja ima mokri čvor. Postoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 960.000 €, 418,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.indomio.rs

U starom jezgru Zemuna, u Njegoševoj ulici, ispod kule Gardoš, u samoj blizini Zemunskog keja, nalazi se ova prelepa salonska kuća sa dvorištem i parkingom.Kuća ima 3 etaže: podrum, prizemlje i potkrovlje plus dodatnu visoku galeriju. Uknjižna korisna površina je 375m2 a merena površina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-278 (od ukupno 279)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>