• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 dvori - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 dvori - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 dvorište" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 946 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, PANČEVO, 1.000 €, 142,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar - Maksima Gorkog kuća, 142m2 (grejna površina 100m2, terasa 10m2 + pomoćne prostorije u dvorištu), prizemlje, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 5.32a Izdaje se kuća u najužem centru Pančeva, salonskog tipa, sa dvorištem....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 140 m2 dvorište'
135.000 €
220.000 €
97.850 €
  Kuća, KRUPANJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MALI MOKRI LUG, 1.800 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 15680, VPR/II, struja, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum. Prelep stan tj. kuca sa ogromnom dnevnom sobom u divnoj ulici. Poseduje garazu i podrum iz kog se moze uci u stan spolja i iznutra. Prva etaza prostrana dnevna soba povrsine 12 x....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Voždovac - Braće Jerković Prodaju se 2 odvojena stana + podrum + dvorište + parking I stan: 2.0-soban stan ukupne površine 70m2, uknjiženo na 64m2 Nalazi se na visokom prizemlju Poseduje veliku dnevnu, kupatilo + WC, kuhinju, spavaću sobu sa pogledom na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 3.46a U centru Borče na par minuta hoda od škole, vrtića, Doma zdravlja, autobuskog stajališta, pijace i mnogobrojnih marketa, nalazi....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 215.000 €, 148,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121168, 14a, prizemna, pr+1, struja, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Nudimo vam kuću u Karlovčiću,opština Pećinci.Kuća je uknjižena na osnovu orizemlja74 kvm ,a ima i 74 kvm na spratu,ukupno....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 216.300 € na 236.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 236.900 €, 148,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.08.2025 - 230.000 €
22.08.2025 - 231.750 €
26.09.2025 - 216.300 €
20.03.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE: PORODIČNA KUĆA U PETROVARADINU -PUCKAROŠ – KOMFOR I FUNKCIONALNOST NA DVE ETAŽE !!! LOKACIJA: Petrovaradin, Puckaroš, Novi Sad – mirna i atraktivna stambena zona u blizini svih sadržaja. Karakteristike nekretnine: Porodična kuća ukupne površine cca 148 m2. Tri etaže –....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća, napravljena pre oko 5 godina, kompletno završena, sa fantastičnim dvorištem punim cveća i zelenila.Kuća u prizemlju ima ulazni hodnik, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo a na spratu su dve vrlo prostrane spavaće sobe koje izlaze na veliku terasu sa koje....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13 kilometara i na 400 metara od magistrale. Nalazi se u prelepom prirodnom planinskom okruženju, namenjena za odmor i uživanje u svakom trenutku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 54.60m2 + 76m2, terasa 27.5, dvorište 4.3 ara TA, VPR/III, telefon, interfon, podrum, parking. U procesu legalizacije. Stan od 54,6m2 sa pripadajućim dvorištem površine 4.30 ari. Dvorište poseduje zaseban ulaz, gde se može ući kolima. Stan se nalazi na nivou visokog prizemlja(2.5....

 
 
 
  Kuća, UB, 98.000 €, 130,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 165.000 €, 150,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 160.000 €
27.02.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Goca vam nudi 2-etažnu kuću,150m2. Kuća ima dve zasebne etaže idealno za veliku ili dvojnu porodicu. Na donjem nivou ima dve spavaće sobe kao i veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trepezarijom, kao i kupatilo. Na drugom nivou su takođe tri velike spavaće sobe, kupatilo i kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 139.000 €, 150,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća na Malom Radanovcu u pravom kertvaroškom ambijentu u lepoj mirnoj sredini . Izgrađena je 1984. godine od čvrstog materijala. Ima gradsku vodu , kanalizaciju , trofaznu struju , gasnu instalaciju , podno grejanje , podrum, garažu i lepo veliko dvorište . Kuća....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 850 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostrana prizemna kuća površine 150m² na placu od 7 ari u mirnom i zelenom delu Miljakovca 3, idealna za porodičan život. Kuća je novije gradnje i renovirana, sa funkcionalnim rasporedom i dovoljno prostora za komforan svakodnevni život. Izdaje se polunameštena, što ostavlja....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 129,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nameštena samostalna kuća sa 6 soba, od 180m²( 129 u katastru) na placu od 7,91 ari u Čardaku, kod Sremske Kamenice. Kuća je izgrađena 1995. godine od cigle i renovirana je. Ima dva kupatila i terasu. Grejanje je na gas. Obezbeđeno je garažno mesto. Dostupan je internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 152,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kuću za poslovni prostor ili stanovanje na dva nivoa,152m2,dve spavaće sobe,dnevna soba,odvojena kuhinja i manja prostorija,garderober,wc i kupatilo,podrum,ostava,garaža i dva parking meta ispred kujće,dvorište,toplotna pumpa grejanje,mali mesečni troškovi.Agencijska provizija....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 49.500 € na 45.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SVILAJNAC, 45.000 €, 153,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.500 €
08.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u selu Vojska – idealna prilika! Selo Vojska je mirno i lepo šumadijsko naselje, poznato po čistom vazduhu i dobroj povezanosti sa gradom. Nalazi se na samo 10–12 km od Jagodine, što ga čini savršenim za sve koji žele da uživaju u tišini sela, a da su za nekoliko minuta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>