• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum do 120000 eura pogodan 100 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum do 120000 eura pogodan 100 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum do 120000 eura pogodan 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum do 120000 eura pogodan 100 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 515 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TRUPALE, 93.000 €, 103,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće sa posebnim ulazom, svojim ogradjenim delom dvorišta od 2,5 ara i dodatnim objektom na istom placu. Deo kuće za stanovanje je komforan trosoban stan u izvornom stanju sa svojim stepenišnim prostorom izuzetno funkcionalan , jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 103,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno uređen poslovni prostor, smešten u salonskom stanu površine 120m², u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Raspored čine tri veće i dve manje kancelarije, čajna kuhinja, dva toaleta i terasa. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i obilju prirodnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao stan od 100 m² na odličnoj lokaciji u blizini Slavije, u neposrednoj blizini ambasada. Stan se nalazi na 5. spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta. Stan je renoviran, funkcionalnog rasporeda i dvostrano orijentisan (istok–zapad), sa obiljem prirodne svetlosti.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum do 120000 eura pogodan 100 m2'
650 €
110.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.200 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan površine 100 m² u Resavskoj ulici, na izuzetnoj lokaciji direktno preko puta Manjež park, jednog od najlepših i najuređenijih parkova u centralnom delu grada. Okružen zelenilom, a istovremeno nadomak svih važnih gradskih sadržaja, ovaj stan predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, odmah useljiva prizeman kuća u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 127.500 €, 92,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K760 Na prodaju autentičan seoski ranč podno Kosmaja – idealan za život u prirodi, samoodrživost ili agroturizam U srcu Šumadije, na južnim padinama planine Kosmaj, u mirnom selu Koraćica, nalazi se autentično seosko imanje koje objedinjuje sve ono što prirodan, jednostavan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>