• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum centralno grejanje što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum centralno grejanje što jefti - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum centralno grejanje što jeftiniji 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum centralno grejanje što jeftiniji 90 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 3.120 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 220.000 €, 92,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposoban stan površine 91,70mkv. Nalazi se na vpr/5 (u jednom delu stana visina prvog sprata) spratu zgrade građene 1973g. okruženu zelenilom. Dvostrano orijentisan. Centralno grejanje. Dva mokra čvora, dve ostave. Podrum. 2003g. promenjena elektro i vodovodna instalacija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep luksuzan stan od 90m2 blizu Botaničke bašte. Izuzetno prostan, svetao, dvostrano orijentisan i maksimalno funkcionalan. Stan se nalazi u vojnoj zgradi koja je veoma održavana, skoro je cela zgrada okrečena, postavljena su svetla na senzore, lepo ukrašen ulaz, ugradjen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

U samom centru Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i zgrade Suda nalazi se odličan trosoban stan u novijoj zgradi. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom, kuhinje sa izlazom na zatvorenu lođu, dve velike spavaće sobe i dva mokra čvora. U stanu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum centralno grejanje što jeftiniji 90 m2'
391.000 €
192.000 €
206.900 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana - Beograd na vodi, pogled na reku Lokacija: Beograd, Opština Savski venac, Beograd na vodi Cena: 1.700 eura mesečno Kvadratura: 88 m2 Broj soba: 3.0 Tip nekretnine: Stan Osnovne informacije: Tip objekta: Novogradnja Stanje objekta: Lux Sprat: 12/17 Nameštenost: Namešteno....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 65.000 €, 96,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana kuća sa većim dvorištem u Srbobranu, na Begluku. Kuća je čvrste gradnje, a sada je potpuno renovirana. postavljena je skoro u celoj kući nova Pvc stolarija, novo centralno grejanje na gas, izvedena je nova instalacija struje i novo kupatilo. Kuća ima tri sobe,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 275.000 €, 94,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan, funkcionalan četvorosoban stan površine 94 m² u srcu Petlovog brda, u Gočkoj ulici. Stan je idealan za porodični život, smešten u mirnom okruženju sa puno zelenila. STRUKTURA I KARAKTERISTIKE: Površina: 94 m² Struktura: 4.0 (četvorosoban) – odlično organizovan....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija – Banovo brdo, opština Čukarica. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude izuzetan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini TC Stadion. Stan je uknjižen 1/1, ukupne površine 98m², i nalazi se u kvalitetnoj zgradi iz 2008. godine, na 7. spratu. Zgrada poseduje lift koji ide do 6. sprata, dok se na poslednjem nivou nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran prostran salonac u centru grada. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe iz koje se nadovezuju prostrana trpezarija i kuhinja, 2 spavaće sobe i kupatilo. Zgrada poseduje podrum, stan je dvostrano orijentisan. Nisu potrebna značajna ulaganja, stan ima centralno grejanje, prozori....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 339.000 €, 96,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5, 96m2, 4 terase, V/VI, 2 mokra čvora, CG, 2 lifta, podrum. U ponudi na Vračaru, troiposoban stan, uknjižen na 96m2 plus terase, na 5 spratu od ukupno 6. Centralno grejanje, podrum, interfon. Zgrada kvalitetne gradnje, održavana sa dva lifta. Prostorije: hodnik, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 343.000 €, 97,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, funkcionalan, uknjižen, dvostrano orijentisan (jugoistok-severozapad), svetao, četvorosoban salonski stan visokih plafona, na prvom od četiri sprata uredne i dobro održavane zgrade sa liftom, u samom centru grada u Takovskoj ulici. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 343.000 €, 97,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan salonac, STARI GRAD - CENTAR! Stan se nalazi u jako dobro održavanoj zgradi, sa liftom. Zgrada na idealnoj poziciji u samom srcu Starog grada. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola. marketi, drogerije, teretana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u ulici Vespucijeva, prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan. Zahvaljujući odličnom rasporedu i poziciji, ova nekretnina predstavlja idealan dom za porodicu ili sigurnu investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 377.000 €, 91,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vm nude u mirnom i prestižnom delu Starog grada, u neposrednoj blizini Skadarlije, autentičan, uknjižen, četvorosoban salonac sa plafonima visine 3,4 metra. Stan je izuzetno svetao i tih, dvorišno orijentisan, smešten u zgradi iz 1930. godine sa malim brojem stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 377.000 €, 91,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Dorćol - Šantićeva 4.0, 91m2, PR/2, kaljeva peć, podrum. Odličan autentičan, četvorosoban salonac (visina plafona 3.40m) u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, u elitnom delu Starog grada, u srcu Dorćola, u mirnoj ulici bez saobraćaja i buke. Stan je izuzetno svetao,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 380.000 € na 377.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 377.000 €, 91,00 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 380.000 €
19.04.2026 - 377.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Salonac u elitnom delu Starog grada, u srcu Dorćola, u mirnoj ulici bez saobraćaja i buke. Nalazi se u predratnoj zgradi iz 1930. godine. U blizini svih kulturno-istorijskih spomenika, pozorišta, muzeja, fakulteta. Na pešačkoj udaljenosti od Trga Republike i Knez Mihailove. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, trostrano orijentisan stan od 85.18 m2, na 2. spratu kvalitetne zgrade iz 2011. godine, u najtraženijem delu Novog Beograda, u blizini Arene. Raspored je odličan i maksimalno funkcionalan: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 420.000 € na 430.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 430.000 €, 84,00 m2 cca 5120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjižen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smešten na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu – Vračarski plato, nedaleko od Hrama. Stan se nalazi na trećem spratu predratne uređene zgrade, bez lifta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 531.300 €, 94,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na premium lokaciji, stan sa parking mestom! Stan na izuzetnoj lokaciji u samom srcu grada – u ulici Zmaja od Noćaja, jedna od najtraženijih i najprestižnijih adresa u Beogradu. Ova mikrolokacija pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja: fakulteta, kulturnih institucija, pešačkih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.