• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum barem 100 m2 bazen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum barem 100 m2 bazen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum barem 100 m2 bazen pala cena što manji

  • Za upit "www.indomio.rs podrum barem 100 m2 bazen pala cena što manji" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 83000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 188.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 188.000 €, 171,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 198.000 €
17.05.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena, lux, nameštena kuća sa bazenom. Sastoji se od tri nivoa: I nivo - podrum, soba i tehnička soba; II nivo - dnevna soba sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo i terasa; III nivo (potkrovlje) - 2 sobe i kupatilo. Plac je ravan i ima 10 ari na kojem se nalazi bazen i letnjikovac, kao....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 191,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću, površine 191m2 koja se nalazi na placu od 28,5 ari. Kuća se sastoji od tri etaže, podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje: hodnik, dnevna soba iz koje se izlazi na terasu, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pk: tri spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 560.000 € na 540.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 620.000 €
12.09.2025 - 580.000 €
30.01.2026 - 560.000 €
22.03.2026 - 540.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje) kuća, 200m2, terasa, tehničke prostorije 25m2, SUT+PR+I+PTK, GAS/EG, telefon (tri linije), interfon, podrum, tri parking mesta, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1 ar U blizini Košutnjaka i bazena, u ponudi je renovirana vertikala....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum barem 100 m2 bazen pala cena što manji'
170.000 €
550.000 €
1.534.700 €
 
-11%

Promena cene sa 945.000 € na 845.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 845.000 €, 260,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 945.000 €
22.03.2026 - 845.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na 4 nivoa, 260m2, na ekskluzivnoj lokaciji, na Bežanijskoj kosi, I mesna zajednica. - centralno grejanje - podno grejanje u kupatilima(rovex) - miran kraj, pun zelenila - direktna veza sa auto-putem - u blizini: autobuska stanica, vrtić, škola, teniski tereni, parkić za decu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 300.000 € na 290.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KALUĐERICA, 290.000 €, 400,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.07.2023 - 250.000 €
01.10.2023 - 300.000 €
05.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

Sastoji se od :dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila u prizemlju; 3 spavaće sobe i 2 kupatila na spratu; 2 spavaće sobe, kupatila i velike terase ,na 2.spratu. Ima podrum i garažu sa kanalom, 2 parking mesta u dvorištu, tavan U dvorištu je bazen, koji....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-35%

Promena cene sa 750.000 € na 490.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 490.000 €, 598,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 750.000 €
29.04.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Pivara površine 598 kvm, na 5,23 ara placa, grejanje na gas - podno. Sastoji se od niskog prizemlja-podrum ( predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, sa velikom natkrivenom terasom, zatvoreni bazen sa 9x3 đakuzijem, saunom 3x2 m2, kupatila,vešernice, dve pomoćne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>