• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći vrt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći vrt

  • Za upit "www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći vrt" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 839 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 118,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom delu Josićkog naselja, idealna za viš članovnu porodicu ili za one koji žele komfor i praktičnost. Osnovne informacije: Površina kuće: 118 m² u osnovi, a ima podrum, prizemlje i potkrovlje Površina placa: 1.227 m² Konstrukcija: kvalitetan....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 385.000 €, 384,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće u Sremskim Karlovcima Moj Dom Vam prestavlja jako lepu kuću u Sremskim Karlovcima. - Samu kuću krasi prelepa fasada po ugledu na objekte u Evropskim prestonicama, jako kvalitetno urađena sa vrhunskim materijalima i istančanim detaljima. - Nekretnina ima ukupno 384m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 5.000 €, 375,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Senjak - Sanje Živanovića kuća, 6.0, 375m2 (terasa 32m2), PO+PR+I+II, EG, plac 894m2, telefon, interfon, podrum, dve garaže, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Izdaje se kuća na Senjaku sa izuzetno lepo uređenim vrtom i dvorištem u blizini francuskog vrtića i engleske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći vrt'
209.000 €
350.000 €
2.100 €
  Kuća, ĆUPRIJA, 210.000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ova fenomenalna, moderno uređena kuća smeštena je na mirnoj i porodičnoj lokaciji u neposrednoj blizini bolnice u Ćupriji. Kuća se odlikuje velikim i svetlim prostorijama, savršenim rasporedom i visokim standardom opreme. Prava je prilika za sve one koji žele udoban i funkcionalan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 260.000 €, 240,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika za investitore – na prodaju funkcionalan smeštajni objekat sa 7 apartmanskih jedinica, kompletno opremljen i sa uhodanim poslovanjem. Ovaj objekat nudi siguran povraćaj investicije kroz turistički i poslovni najam, sa stalnim prilivom gostiju i odličnim rejtingom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 890 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na prometnoj lokaciji, a u mirnom delu Rospi ćuprije sa pogledom na šumu i Dunav. Lokacija pogodna za miran život izdvojen od gradske vreve. Ova funkcionalna, prostrana kuća sastoji se iz dva nivoa, povezana unutrašnjim stepeništem. Prizemlje čini veliki dnevni boravak sa potpuno....