• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći parket do 882 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći parket do 882 eura/m2" pronađeno 58 nekretnina - prosečna cena 578 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 837 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 926 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 254,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno- poslovna zgrada sa dva poslovna prostora I dve kuće. Prva kuća se sastoji od hodnika u kojem je ulaz u podrum, trpezarija, odvojena kuhinja, jedna soba I kupatilo, a na spratu se nalazi hodnik terasa I dve sobe. Druga kuća se sastoji od hodnika dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 470.000 €, 488,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Subotice, 450 m od Gradske kuće, spratna salonska kuća na placu površine 488 m² u asfaltiranoj ulici. Kuća je građena od čvrstog materijala i ima 488 m² bruto površine + podrum od 50 m². Sastoji se od dva stana, podruma, suvog ulaza. Stanovi su istog rasporeda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći parket do 882 eura/m2'
95.000 €
290.000 €
200.000 €
  Kuća, NIŠ, 392.000 €, 456,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa komforna porodična kuća kvalitetne gradnje u Durlanu blizu osnovne škole Čegar. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu su autobuska stanica, pijac, brojni marketi. Kuća je po strukturi podrum, prizemlje, sprat, potkrovlje, ukupne bruto površine 670m2. Nalazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.000 € na 240.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOLJEVCI, 240.000 €, 451,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 250.000 €
18.06.2025 - 247.000 €
13.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i manastira Fenek, 10 km do bloka 72 na Novom Beogradu, 24 km jugozapadno od centra Beograda, na lokalitetu koje nudi u okruženju brojna izletišta,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 397.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi pr lokal plus jedan plus dva plus po, površine 400m2, u osnovi 106m2, na placu od 3,32ara. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, prvi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 400,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Žednik - Prodaje se porodična kuća građena od čvrstog materijala površine 200 m2.Poseduje dve garaže,podrum,tri spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena,struja trofazni priključak ,kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 280.000 €, 390,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Medoševac. Nalazi se na finom mestu za porodični život, a svega 3km do centra. Kuća je po spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 390m2, osnova kuće je 114m2. Podeljena je u tri zasebne....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 219.000 €, 380,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno građenu kuću sredinom 80 tih godina. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom. Dobijeno resenje o uputrebnoj dozvoli. Bruto površine 390/ neto 328. U osnovi 11x9 metara. Kuća je u izvornom održavanom stanju. Stolarija je drvna u dobrom stanju.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 68.000 €, 350,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

PRIGREVICA - Dve kuće na placu do 1.320 m2 Udaljena od Apatina 10 km, od Sombora oko 20 km.I od kanala Dunav Tisa Dunav oko 2 km.Blizu je i prigrevačka banja Junaković Prodaju se dve kuće u centru Prigrevice. - Prva je površine 168 m2 + podrum (u osnovi je 84 m2), spratnica i sastoji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 275.000 €, 320,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, kao i za izdavanje. Kuća je u osnovi 80m2, spratnosti sut+vpr+1+pk, korisne površine 320m2 . Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 266.000 €, 320,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci - Milenka Pevca kuća, 320m2 (tri terase 15m2), plac 5.5a, gas, telefon, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt. STARI BANOVCI – porodična kuća 320 m² na placu 5.5 ari, pogled na Dunav. Najlepša lokacija u Banovcima, odmah useljiva! Na prodaju porodična....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 280.000 €, 309,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična,redovno održavana porodična kuća nalazi se u mirnom i uredjenom delu Sremčice (tkz plato Sremčice) i u blizini Beogradske ulice i svih pratećih infrastrukturnih objekata. Kuća je uknjižena, ima 3 etaže ukupne površine 309m2 u okviru koje se nalazi garaža površine 16 m2. Pored....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, KULA, 103.000 €, 300,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju novija kuća u Crvenki ima oko 300 m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum poseduje garažu, špajz jednu malu prostoriju u kojoj se nalazi kotao za gas i jednu veliku prostoriju. U prizemlju poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 296,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 296 m2 u Stanišiću, plac 8 ar, Kuća poseduje 6 spavaćih soba, veliki dnevni boravak sa trpezarijom I kuhinjom, 2 kupatila, hodnik, 3 terase, garažu za 2 automobila, letnju kuhinju, zatvorenu terasu sa pečenjarom I nekoliko pomoćnih objekata, podrum I tavan. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska prostorija, ( Korišćena kao lokal sa kupatilom ) dve ostave - u jednoj je kotao na struju i podrum. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevne....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 142.800 €, 292,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća na prelepoj lokaciji u mirnom, porodičnom naselju Kudoš. Kuća je kvalitetno građena, cigla ipo, između svakog sprata izolacija, ispod podrum i dve garaže, iznad tavan, moguća adaptacija. Ukupno 4 terase, svaka soba ima izlaz. Korisna površina kuće 292m2, građevinska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 290,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

U Malom Radanovcu, na parceli od 589 m², prodaju se dve spratne porodične kuće ukupne površine 290 m2. Prva kuća je površine 160 m2. Prizemlje se sastoji od predsoblja, velike trpezarije, kuhinje, kupatila i jedne sobe. Na spratu se nalazi još jedno kupatilo i dve velike spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 250.000 €, 279,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa potkrovljem koja u nastavku ima dvosoban stan i pomoćne prostorije na Bagljašu, na lepom mestu, u blizini tržnog centra, pijace, crkve Sa ulice je kuća sa potkrovljem površine 141m2 koja je natkrivenom terasom povezana sa dvosobnim stanom površine 73m2 na koji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 277,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna četvorosobna kuća sa potkrovljem, površine 107kvm koja se nalazi na placu površine 1927kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala, obložena fasadnom ciglom i delom demit fasadom. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju veliku dnevnu sobu,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 175.000 €, 270,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća koja se nalazi u lepoj i mirnoj ulici, nedaleko od strogog centra Temerina, kuća od prostorija u prizemlju ima: predsoblje, kupatilo, velika kuhinja, dnevni boravak i spavaća soba, na spratu se nalaze: predsoblje, kupatilo i tri spavaće sobe. Ispod kuće se nalazi podrum....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 270,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji okružena šumom, prodaje se porodična kuća od 270m2 sagrađena 1992. godine. Smeštena na perceli od 1337m2 na koji se nalazi i pomoćna zgrada od 35m2 gde su garaža, letknja kuhinja i malo kupatilo. Na prizemlju se nalazi velik dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 138.000 €, 250,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika samostalna kuća u MZ Novo Selo na asfaltiranoj ulici, blizu škole, autobusa na placu od 1208 m2. Glavna kuća građena od čvrtog materijala i ima 200 m2, sastoji se na prizemlju od ulaza sa hodnikom i stepeništem za sprat, dnevne sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2023.,

www.indomio.rs

Kuća u blizini centra,površine 250m2 na parceli od 6,66 ara.Sastoji se od prizemlja i sprata.U prizemlju su tri sobe , kupatilo, toalet i kuhinja , na spratu su dve sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, po podovima je parket i laminat,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 250,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - petosobna kuća površine 250m2 na placu od 6,66 ara. Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, parket, laminat, terasa, 2 kuhinje, 2 kupatila, tolaet, nema kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Moguća zamena za stan. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2022.,

www.indomio.rs

Spratna porodična kuća, 240 m2, na placu od 3,3 ara. Struktura prostora: Prizemlje: predsoblje, malo i veliko kupatilo, kuhinja sa ostavom, trpezarija, dnevni boravak, dve sobe, unutrašnje stepenšte; Sprat: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, dve sobe, terasa. Podovi:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 219,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada. Zbog svoje pozicije ima potencijala kako za izdavanje, porodično stanovanje ili za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 120.000 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća je u osnovi 97m2 ima 3 etaže+ tavan. Sama je na placu od 7 ari i 31m2, ima dva brojila, dva vodomera, gradsku vodu i septičku jamu. Sastoji se od 3 zasebna stana podeljena po horizontali. U prizemlju je trosoban stan, korisne površine 75,16m2 sa garažom koja ima struju, vodu,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Salonska kuća u širem centru grada ukupne površine 206 m2 na placu od 6.33 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dve stambene jedinice, četvorosobnog i dvosobnog stana. Po podovima postavljen parket, laminat i keramika, grejanje CG na gas, stolarija....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju velika kuća u Staparu ima 194 m2 i poseduje 4 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , špajz, hodnik, zatvorena terasa, ima podrum letnju kuhinju sa magacinom. U prednjem dvorištu se nalazi garaža i mali objekat ( nekada je bila prodavnica). A u drugom dvorištu ekonomski....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 71.000 €, 175,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju zidana kuća koja se nalazi u Somboru i ima 175m2. Poseduje 3 sobe, kuhinju, trpezariju, hodnik, špajz, kupatilo, podrum i terasu. Stolarija drvena podovi su beton, pločice i parket, Grejanje centralno, struja trofazna, gradska voda. Plac je 698m2 i sadrži garažu, tri šupe....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 65.000 €, 165,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

BAČKI GRAČAC - Kuća na parceli od 965 m2 - Prodaje se kuća od čvrstog materijala u ODLIČNOM STANJU u Bačkom Gračacu, oko cca 65 km od Novog Sada.Sastoji se iz dve odvojene jedinice.U kući do ulice, koja je površine 121 m2, se nalaze dve spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 160,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, kuća po plus pk, u blizini oš Radoje Domanović i otca. Zbog svoje pozicije ima potencijala za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Nalazi se na placu površine 202m2. Podrumski deo sa spratom povezuju unutrašnje stepenice u ulaznom predsoblju....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 58.000 €, 150,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u selu Moravac na oko 30km od Niša i 5km od Aleksinca. Kuća je P=150m2 na 12 ari placa.Kuća je od pune cigle i ima 2 ulaza,ispod dela kuće je podrum. Kuća se sastoji od 2 dnevna boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, veliki ulazni hol....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj fantastičan stan za izdavanje nalazi se u ulici kralja Milana, na šestom od šest spratova, a površine je 150m2 i sadrži 3 spavaće sobe, 3 kupatila, 3 toaleta, veliku dnevnu sobu sa kaminom u funkciji i trpezarijom i kuhinjom, ostavu, galeriju, veliku krovnu terasu sa ostavom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 149,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Prelepa renovirana kuća površine 149 m2 na placu od 826 m2 u blizini centra Bikova. Sastoji se od dugog hodnika, tri spavaće sobe, kupatila sa kadom, kuhinje sa trpezarijom i zastakljene verande sa roštiljem i prostorima za sedenje. Potkrovlje ima dva balkona i u sivoj je fazi.....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična spratna kuća u Baiši izgrađena od cigle u nemačkom stilu površine 148 m2 na placu od 931 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, odakle se izlazi na prostranu verandu sa kaminom, dve spavaće sobe, kupatila sa tušem, toaleta i saune. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu u Somboru (MZ Mlake), na samo 500m od centra grada. Ukupna stambena površina 147m2 (prizemlje, sprat, potkrovlje), plac nešto više od 6 ari. Pogodno za dve porodice ili jednu veću – kuće su povezane, ali mogu funkcionisati i odvojeno. Raspored:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>