• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći parket

  • Za upit "www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što veći parket" pronađeno 119 nekretnina - prosečna cena 1.482 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 70000 eura
    • do 88000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 882 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven stan na poslednjem spratu moderne novogradnje, koji pruža poseban nivo komfora i privatnosti. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste to što samo ovaj stan ima direktan izlaz na prostranu krovnu terasu sa prelepim panoramskim pogledom, namenjenu isključivo ovom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Četvorosobni stan nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 363.865 €, 119,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 4.0, 119m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 118,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom delu Josićkog naselja, idealna za viš članovnu porodicu ili za one koji žele komfor i praktičnost. Osnovne informacije: Površina kuće: 118 m² u osnovi, a ima podrum, prizemlje i potkrovlje Površina placa: 1.227 m² Konstrukcija: kvalitetan....

 
 
 
 
+36%

Promena cene sa 55.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 116,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća izuzetne gradnje koja se nalazi u Gakovu ima 116 m2, lepog rasporeda, gde poseduje dve spavaće sobe, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasa. Ispod dela kuće se nalazi podrum. Drveni vakum prozori, po podu parket i pločice, a u sobama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 345.450 €, 115,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 4.0, 115m2 (terasa), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosobansoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjižen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodičan stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji sa prostranom lođom i predivnom panoramom na okruženje. Donji nivo: ulazni hodnik, dnevna soba sa vizuelno odvojenom kuhinjom/trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 334.360 €, 112,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 4.0, 112m2 (terasa), 3/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux četvorosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 111,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2025 - 80.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća, 111m2 sa 1500m2 voćnjakom na kojem su posađene jabuke. Kuća se sastoji iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji lođe, iz kojeg se ulazi u prizemni deo kuće gde se nalaze mali toalet, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilom i ostavom. Gornji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117799, II/III, klima, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. **EKSKLUZIVAN 3.0 SALONAC, TRG SLAVIJA** Ekskluzivan 3.0 salonac od 110m2, kompletno opremljen za život u centru grada, nedaleko od Trga Slavija. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 110,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar II, prodaje se dvojna kuća salonskog tipa površine 110kvm na placu površine 380kvm. U svom sastavu kuća poseduje: prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik, kupatilo i ostavu. Objekat je građen od čvrste cigle, grejanje je na kaljave....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 344.138 €, 109,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 109m2 (terasa), 3/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 108,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar prodaja stana u neposrednoj blizini Krunske ulice. U zgradi sa urednim ulazom i liftom prodaja se četcorosoban stan. Uredna fasada zgrade. Stan je renoviran, dobro održavan. Kompletno je sredjen stan, luksuzno renoviran sa kvalitetnim materijalima. Uradjena je nova vodovodna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 264.800 €, 108,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUKSUZAN, PETOSOBAN DUPLEX NA VIDIKOVCU SA GARAŽOM, NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 264.800 € Lokacija: Beograd, Vidikovac, sprat: 1/3 Površina: 108 m² Struktura: Petosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - 4 spavaće sobe; -....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 545.000 € na 539.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 539.000 €, 108,00 m2 cca 4990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 545.000 €
19.04.2026 - 539.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini ulice Svetozara Markovića, delu kod Kliničkog centra fenomenalan stan kompletno renoviran od poda do plafona, sve novo – zidovi, podovi, instalacije, enterijer, nameštaj. Stan je rađen bez kompromisa, moderan, elegantan i odmah useljiv. Jedan od najvećih benefita: na par....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 108,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par minuta hoda od Tašmajdanskog parka kao i na par stotina metara od Palilulske pijace, svojom pozicijom pripada najlepšem delu Palilule. Kao centralna....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 108,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Toplo preporučujemo oazu mira na odličnoj lokaciji na Goču, u starom vikend naselju, Stanišinci: uknjiženu kuću na tri nivoa, korisne površine 84 m2, građevinske 108 m2 na ograđenom placu od 4.5 ari. Prava retkost i posebna vrednost je što plac krasi 26 jela i više stabala voća (kruška,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića 4.0, 107m2 (terasa i lođa 5m2), 2/7, CG, lift, parking, podrum, interfon, klima. Veoma funkcionalan i svetao troiposoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi u održavanoj zgradi od žute fasadne cigle, izgrađenoj 1992. godine. U celom stanu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodičan, savršeno održavan i očuvan 4.0 stan od 107 m² sa parking mestom. Smešten je na 2. spratu uredne, kvalitetno zidane zgrade sa liftom. Prostorije,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 90.000 €, 105,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada.U osnovi je površine 105m2. Kuća poseduje ulazni deo, trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe i kupatilo, veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 304.848 €, 105,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 105m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 267.900 € na 286.138 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 286.138 €, 104,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 230.300 €
11.10.2024 - 236.700 €
01.12.2024 - 246.168 €
06.02.2026 - 267.900 €
22.03.2026 - 286.138 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 104m2 (terasa), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.500 €, 102,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan duplex stan u prizemlju i na prvom spratu, koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje izlaz na sopstveno privatno dvorište, savršeno za uživanje, uređenje baštice, opuštanje ili kao bezbedan prostor za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 155.000 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

DELIJSKI VIS 100 V CG 155.000 Prodaje se komforan cetvorosoban stan ukupne povrsine 100mkv sa dve lodje, na V spratu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, velike trpezarije, tri klasicne spavace sobe, reso kuhinje, spajza, kupatila sa WC-om (sa prirodnom....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 72.000 €, 100,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa, prizemna kuća površine 100 m2 na periferiji Leskovca (naselje Slavko Zlatanović). Nalazi se na placu površine 3,3 ara, sastoji se od ulaznog hodnika, kuhunje sa trpezarijom , velikog dnevnog boravka kao i tri spavaće sobe. Izrazito fukcionalnog rasporeda .Stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 396.000 €, 99,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 21 - Šest Kaplara 4.0, 99m2 , 2 terase, 1/16, 2 lifta, CG, telefon, klima, internet, KATV, interfon, video nadzor, parking, podrum, ostava. Prostorije : 3 prostrane spavaće sobe, veliki dnevni boravak koji se sastoji iz dve celine - ulazno-salonski deo i dvevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 415.000 €, 99,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najmirnijih i najlepsih ulica Dedinja, u neposrednoj blizini Belog dvora, nalazi se stan koji nudi ono što se danas retko nalazi kvalitet, privatnost i osećaj kuće u okviru male zgrade.Kvalitetno gradjena vojna zgrada prelepog dizajna iz 60-ih godina.Odlicno ocuvane fasade....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 325.000 € na 319.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 325.000 €
29.04.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan, smešten na 12. spratu uredne i odlično održavane zgrade u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, ali i sigurnu investiciju. Stan bez ulaganja spreman za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 325.000 €, 95,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Stan je kompletno renoviran uz korišćenje kvalitetnih materijala i savremenih rešenja. Postavljen je hrastov parket, ugrađeni Veka troslojni prozori koji obezbeđuju odličnu izolaciju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 230.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Preporuka - Gornji Grad - Dobar 3.0 stan u vojnoj zgradi 94 m2 - 1/3 bez lifta - Trostran - Dve velike terase i jedna lođa 5 m2 - Grejanje na struju (TA peći i klime) - Svetao, sunčan, okrenut ka parku i bez buke - Visina plafona 2.80 metara - 2 kupatila sa kadama - Može da funkcioniše....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 291.340 € na 294.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 294.400 €, 92,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 384.650 €
11.10.2024 - 408.200 €
01.12.2024 - 416.818 €
31.08.2025 - 231.800 €
06.02.2026 - 291.340 €
22.03.2026 - 294.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 92m2 (terasa), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 290.000 €, 92,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj i mirnoj lokaciji na Vidikovačkom vencu, u ponudi je luksuzno renoviran stan površine 92 m², uz dodatnih 6 m² lođe sa ostavom, smešten na prvom spratu uredne zgrade sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, uz odličan odnos cene i kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno svetao i prostran stan na Novom Beogradu, u Bulevaru Zorana Đinđića, na jednoj od najtraženijih i najbolje povezanih lokacija u ovom delu grada. Stan se nalazi na visokom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, što pruža lep pogled, dosta prirodne svetlosti....