• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji lođ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji lođ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji lođa Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji lođa oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 101m2 . 101m2, 3.5, 5/6, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Sunčan, dvostrano orijentisan stan, funkcionalno odvojen....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 960.000 €, 418,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.indomio.rs

U starom jezgru Zemuna, u Njegoševoj ulici, ispod kule Gardoš, u samoj blizini Zemunskog keja, nalazi se ova prelepa salonska kuća sa dvorištem i parkingom.Kuća ima 3 etaže: podrum, prizemlje i potkrovlje plus dodatnu visoku galeriju. Uknjižna korisna površina je 375m2 a merena površina....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanija, 750.000 €, 182,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjiženo, Po+Pr+1+Ptk, 182m2, 5.0, CG, renovirano, 3 mokra čvora, terasa, lođa, dvorište, podrum. Odlična porodična stambena kuća u nizu, na izueznoj lokaciji. renovirana, bez ulaganja. Kuća se sastoji od prizemlje + 2 sprata, kao i podrumsku prostorija koja ima mokri čvor. Postoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna vertikala kuće na Banovom brdu, u blizini Košutnjaka i Golf naselja. U nepostrednoj blizini se nalazi osnovna škola, obdanište, otvoreni i zatvoreni bazeni, te je idealna za udoban porodičan život. Kuća se sastoji iz prizemlja, dva nivoa i potrkrovlja. Takođe poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 111,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Skadarlije, u pešačkoj zoni jedne od najautentičnijih i najatraktivnijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj salonski stan koji savršeno spaja šarm stare gradnje i savremeni komfor. Stan je uknjižen tako da je moguća i kupovina na kredit. Dvostrano je orijentisan, sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 108,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar prodaja stana u neposrednoj blizini Krunske ulice. U zgradi sa urednim ulazom i liftom prodaja se četcorosoban stan. Uredna fasada zgrade. Stan je renoviran, dobro održavan. Kompletno je sredjen stan, luksuzno renoviran sa kvalitetnim materijalima. Uradjena je nova vodovodna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 90,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan prostran stan od 90m2, nalazi se na prvom spratu u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Dvostrano orijentisan, visina plafona 2,80m, funkcionalan raspored, idealan za porodičan život, kao i za poslovni prostor. Stolarija: drvo / aluminijum. Stan je uknjižen na 82m2 korisne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici na Crvenom krstu – stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U srcu Crvenog krsta, u jednoj od najmirnijih ulica, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan sa dva ulaza - 130m², prvi sprat, terasa + lođa, Na prodaju raskošan salonski stan površine 130m² na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu – Karađorđev trg, na svega 2 minuta hoda od keja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa mermernim ulazom. Dvostrano je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 449.000 € na 429.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 429.000 €, 109,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 449.000 €
03.04.2026 - 429.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od fasadne cigle kod Karađorđevog parka. Zgrada sa liftom i CG. Prostorije: velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dva odvojena spavaća bloka, dva kupatila(oba su renovirana), špajz i dve lođe. Povšina stana je 109m2, od toga su dve lođe 9m2. Gleda na tri strane. Sve....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum barem 100 m2 što skuplji lođa (93)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>