• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 80 m2 zadnjih 14 dana što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 80 m2 zadnjih 14 dana što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 80 m2 zadnjih 14 dana što veći do 320000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 80 m2 zadnjih 14 dana što veći do 320000 eura" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.777 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 219.000 €, 77,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao , dvostran, očuvan i zdrav dvoiposoban stan ; u zgradi iz kraja sedamdesetih godina, povučena od ulice, okružena zelenilom. Blizina autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škola..crkva. Stan očuvan , održavan, izmenjena stolarija u spavaćim sobama, izvorno dvoiposoban, i uknjižen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 900 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan sa funkcionalnim rasporedom. Stan se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, zasebne trpezarije i kuhinje, kao i odvojenog toaleta i kupatila. Dodatne pogodnosti uključuju podrum, dve klime, sudomašinu i veš mašinu. Stan je dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna povr��ina-85m2 , ugovorna povr��ina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 80 m2 zadnjih 14 dana što veći do 320000 eura'
260.000 €
178.450 €
270.000 €
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavaće sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su škola, obdanište,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, cg, renoviran, 2/3, ostava, podrum, terasa. Izdaje se trosoban stan na Banovom brdu, Karpoševa ulica – detaljno renoviran i kompletno opremljen kvalitetnim, modernim nameštajem. Nalazi se na drugom spratu od tri, orijentisan prema jugozapadu, što mu obezbeđuje izuzetnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U bloku 44 na Novom Beogradu, blizu reke Save, izdaje se konforan, trosoban stan od 75 m2. Zgrada se nalazi u divnom zelenom okruzenju, sa uredjenim parkom za decu i roditelje, u blizini trznog centra Piramida, doma zdravlja, vrtica i velike pijace. Stan je renoviran i kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87406, IV/VII, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji!Prostor je dobro organizovan i opremljen većim brojem plakara. Poseduje terasu površine oko 12m2 sa predivnim pogledom na parkiće....