• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 80 m2 namešten pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 80 m2 namešten pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 80 m2 namešten pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 80 m2 namešten pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.085 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 419.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, temeljno i kompletno renoviran i namešten trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna (merena) 80 m2. Centralno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 289.000 € na 268.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 268.000 €, 75,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 319.000 €
06.08.2025 - 299.000 €
03.09.2025 - 289.000 €
06.05.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u novijoj zgradi na Južnom bulevaru izgrađenoj 2010. godine. Stan je kompletno namešten, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak, izdvojenu kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 80 m2 namešten pala cena'
235.000 €
 
-2%

Promena cene sa 218.000 € na 214.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 80,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>