• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 80 m2 najnovije renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 80 m2 najnovije renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 80 m2 najnovije renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 80 m2 najnovije renovirano" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 80,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cetinjska, 1/6, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-80m2 , ugovorna povr��ina-77.00m2, U ponudi je uknji��en, kompletno renoviran, posebno name��ten, funkcionalan, svetao, dvostrano orjentisan,trosoban adaptibilan stan koji se nalazi u dobro odr��avanoj zgradi. Prostorije: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Cvetkova pijaca kuća 80m2, SU+PR+PTK (terasa), interfon, internet, telefon, klima, dvorište, parking, plac 2a Na fantastičnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Vojislava Ilića, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace, osnove i srednje škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U našoj ponudi Voždovac, Kostolačka, renoviran, trosoban stan, 11/12, 80m2, 2 terase, cg, klima, internet, interfon, lift, podrum. Kompletno namešten. U blizini FON-a, u okolini su svi sadržaji neophodni za život kao i odlične linije prevoza. U kuhinji ima mašina za sudove. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 359.000 €, 80,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126349, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, deljiv. UKNJIŽEN KAO DVA STANA DVA ULAZA DVA KUPATILA UKNJIŽEN NA 60M2 +TERASA PO PREMERU 80 M2 .PRODAJA ISKLJUČIVO OBA STANA ZAJEDNO. Više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lion - Bregalnička 3.5, 80m2 (terasa 7m2), 1/3, CG, telefon, interfon, podrum Izdaje se nenamešten, renoviran troiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim dvorištem, u delu Bregalničke ulice koji je bliže Bulevaru kralja Aleksandra. Pogodan je kako za život, tako i kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 242.000 € na 236.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 236.000 €, 81,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 252.300 €
21.01.2026 - 242.000 €
06.05.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u Novom Sadu. Stan je uknjižen, površine 81 m², smešten na četvrtom spratu uredne i redovno održavane zgrade sa liftom, potpuno dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.900 €, 79,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Slobodana Perovića; 79m2+5m2 terasa+3m2 lodja, 3.0, V/5, cg, klima, lift, interfon, internet, ostava, podrum; Osunčan, trostran trosoban stan, uknjižen na grejnu površinu od 79,5m2 sa terasom i lodjom od ukupno 8m2; Prostran dnevni boravak; Odvojen spavaći blok,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 310.000 €, 82,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Zemun - centar lokal, 82m2, PR/2, EG, telefon, interfon, podrum U centru Zemuna, na prestižnoj lokaciji, u ponudi je kompletno renoviran lokal. Trenutno je pod zakupom - bistro bar. Urađena je nova kuhinjska ventilacija na krovu objekta. Uknjižen. Projekat fizičke deobe u toku. Agencijska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum 80 m2 renovirano (85)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>