• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 80 m2 klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs podrum 80 m2 klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 80 m2 klima

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 80 m2 klima" pronađeno 70 nekretnina - prosečna cena 2.351 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 260.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 270.000 €
18.02.2026 - 265.000 €
22.03.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Poenkareova-Lidl-MUP 3.0, uknjižen na 69m2, mereno 75m2, vp/9, CG, klima, KATV, interfon, podrum Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja sa izlaskom na terasu, 2 spavaće sobe, kupatilo U prilici smo da vam ponudimo odličan porodični stan, uknjižen, bez ulaganja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

ul. Braće Jerković, kod TC Stadiona, termo izolacija, lift .. / zgrada u parku i zelenilu, uredan ulaz, termo izolacija, lift, trostran, svetao, funkcionalan stan, klima, interfon, parket, 2 spavaće sobe, mogućnost još jedne spavaće sobe, prostrana Lođa (8m2), francuski balkon, spr.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U bloku 44 na Novom Beogradu, blizu reke Save, izdaje se konforan, trosoban stan od 75 m2. Zgrada se nalazi u divnom zelenom okruzenju, sa uredjenim parkom za decu i roditelje, u blizini trznog centra Piramida, doma zdravlja, vrtica i velike pijace. Stan je renoviran i kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum od 12 m2, što dodatno povećava funkcionalnost. Zgrada broji ukupno 12 stanova i poseduje dvorište sa igralištem dostupnim isključivo stanarima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123264, III/, klima, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 950 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum od 12 m2, što dodatno povećava funkcionalnost. Zgrada broji ukupno 12 stanova i poseduje dvorište sa igralištem dostupnim isključivo....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 235.000 €, 85,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, može zamena(), Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. Odličan porodični stan,na dobroj lokaciji. Infrastruktura izuzetna. Deo stana gleda na ulicu,drugi deo na dvorište. Od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 75,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101937, IV/VI, klima, lift(4), uknjižen, stara gradnja, pogodan za pp. Svetao i funkcionalan stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada na Novom Beogradu, koja ima portirsku službu i video nadzor. Uknjižen na 75kvm, ima pripadajući podrum. Izlazak na jednu lođu iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na Banovom brdu – odlična struktura, mir i zelenilo, preko puta okretnice Na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovo brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nudimo vam trosoban stan izvorne strukture, funkcionalnog rasporeda i dvostrane orijentacije, smešten preko puta okretnice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87406, IV/VII, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji!Prostor je dobro organizovan i opremljen većim brojem plakara. Poseduje terasu površine oko 12m2 sa predivnim pogledom na parkiće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade. Trostrano je orijentisan, ukupne površine 106m2 (uknjiženih 86m2), sa tri terase ukupne površine 20m2, koje nisu uračunate u kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 305.000 €, 74,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3.5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban stan u kompleksu zgrada u ulici Vojvode Micka Krstića - Dunavske terase. Pozicioniran je na drugom spratu zgrade sa liftom, dvostrano....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 460.000 € na 420.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 420.000 €, 74,00 m2 cca 5680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 460.000 €
13.03.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić - Kičevska 3.0, 74m2 (dve terase 2m2 + 4m2), 1/6, podrum, interfon, klima. U srcu Vračara, nadomak Bulevara Kralja Aleksandra, u odličnoj održavanoj zgradi iz 1962. godine. Stan se nalazi na prvom od šest spratova, dvostran, svetao, kompletno renoviran. Odličnog rasporeda....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 238.000 €, 86,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka ulica, blizu Zemunske bolnice. Kuca se sastoji od dvoetaznog troiposobnog stana od 86m2 .Odlicna lokacija, blizina skola, marketa, odlicna povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 86m2(dve lođe), 2/7, CG, lift, klima, interfon,internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum. Ulica Vojislava Ilića kao jedna od važnijih saobraćajnica prostire se od Crvenog krsta i vodi do Naselja Medaković III, povezujući tri centralne gradske opštine Vračar, Voždovac i Zvezdaru.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110617, I/IV, klima, lift, telefon, terasa, ulaz mermerni, garaza, parking, podrum, stambena zgrada. IZDAJE SE PO PRVI PUT, nov, potpuno opremljen, 3.0 stan na 1. spratu tek useljene zgrade.- Grejanje podne keramike- Mrežno kabliranje internet veze u svim sobama- Italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 377.000 €, 74,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dubrova��ka, 3/10, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-74m2 , ugovorna povr��ina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dor��olu, na tre��em spratu od deset. Stan je ��etvorosoban sa velikom trpezarijom, dnevnom sobom i kuhinjom u celini, jednom velikom spava��om sobom i dve de��je. U svakoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 295.000 €, 74,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121326, XI/XII, klima, lift(3), terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena zgrada. Kompletno renoviran bez ikakvog ulaganja sem higijenskog krecenja.Sve elektro i vodo instalacije nove.Parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2.0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma komforan i sunčan dvosoban stan na Vračaru u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Nedavno je kompletno renoviran: zamenjene su elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuca na placu od 7a i površinom od 2x87 plus dve prostorije od po 19 kvadrata.Prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i sveže okrečen dvoiposoban stan površine 73 m², na drugom spratu stambene zgrade u Nišu. Stan je prazan i odmah useljiv (osim kuhinje koja je opremljena), idealan za porodično stanovanje ili kao kancelarijski prostor za firme. Osnovne karakteristike: Površina:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, može zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namešten trosoban stan na Detelinari, uz mogućnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (isključivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 73m2 (lođa 2.87m2), 1/6, CG, lift, internet, telefon, klima, ktv, internet, podrum Nebojšina ulica počinje od Hrama Sv. Save odnosno od Skerlićeve ulice i završava se kod Južnog bulevar. Izuzetna lokacija zbog blizine Karađorđevog parka i Hrama Sv. Save ali i Medicinskog, Veterinarskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 255.000 €, 87,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131485, IV/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Stan ima 87 kvadrata gradjevinske, od toga grejne 78 m2, ostalo su 2 lodje od kojih je jedna spojena sa dnevnom sobom, dve spavace sobe, kuhinja, trpezarija, terasa, kupatilo, wc, spajz i podrum.Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-70 (od ukupno 70)

<< <1 2> >>