• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno grejanje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno grejanje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

U samom centru Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i zgrade Suda nalazi se odličan trosoban stan u novijoj zgradi. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom, kuhinje sa izlazom na zatvorenu lođu, dve velike spavaće sobe i dva mokra čvora. U stanu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 420.000 € na 430.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 430.000 €, 84,00 m2 cca 5120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjižen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smešten na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu – Vračarski plato, nedaleko od Hrama. Stan se nalazi na trećem spratu predratne uređene zgrade, bez lifta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, trostrano orijentisan stan od 85.18 m2, na 2. spratu kvalitetne zgrade iz 2011. godine, u najtraženijem delu Novog Beograda, u blizini Arene. Raspored je odličan i maksimalno funkcionalan: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 391.000 €, 82,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108322, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno namešten, svetao 3.0 stan u centru Vračara, sa terasom od 15m2 i predivnim pogledom na Hram Svetog Save i okolinu. Stan je uknjižen na 69m2, realno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja četvorosoban stan u srcu Vračara – Krunski venac! U ponudi je svetao i komforan četvorosoban stan površine 76 m², smešten na 2. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi, sa liftom. Izuzetna lokacija – centar Vračara, u mirnom delu, u blizini svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u blizini Karađorđevog parka na Vračaru, u Nebojšinoj ulici. Stan je u izvornom stanju i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade iz 1991. godine. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored i dvostranu orijentaciju, idealan za porodicu ili poslovni....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija – Banovo brdo, opština Čukarica. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 260.000 €, 78,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno mirna ulica bez saobraćaja, nadomak svih sadržaja, održavana zgrada u zelenilu , sa liftom.lep pogled sa terase. Prvi nivo: hodnik iz koga se ulazi u spavaću sobu, dnevnu sobu (sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu) i stepenište za gornji novo, gde je druga spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno grejanje (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.