• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno grejanje" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

U samom centru Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i zgrade Suda nalazi se odličan trosoban stan u novijoj zgradi. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom, kuhinje sa izlazom na zatvorenu lođu, dve velike spavaće sobe i dva mokra čvora. U stanu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 420.000 € na 430.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 430.000 €, 84,00 m2 cca 5120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjižen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smešten na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu – Vračarski plato, nedaleko od Hrama. Stan se nalazi na trećem spratu predratne uređene zgrade, bez lifta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, trostrano orijentisan stan od 85.18 m2, na 2. spratu kvalitetne zgrade iz 2011. godine, u najtraženijem delu Novog Beograda, u blizini Arene. Raspored je odličan i maksimalno funkcionalan: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 80 m2 što skuplji centralno grejanje'
150.000 €
335.000 €
320.000 €
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 391.000 €, 82,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108322, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno namešten, svetao 3.0 stan u centru Vračara, sa terasom od 15m2 i predivnim pogledom na Hram Svetog Save i okolinu. Stan je uknjižen na 69m2, realno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja četvorosoban stan u srcu Vračara – Krunski venac! U ponudi je svetao i komforan četvorosoban stan površine 76 m², smešten na 2. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi, sa liftom. Izuzetna lokacija – centar Vračara, u mirnom delu, u blizini svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u blizini Karađorđevog parka na Vračaru, u Nebojšinoj ulici. Stan je u izvornom stanju i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade iz 1991. godine. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored i dvostranu orijentaciju, idealan za porodicu ili poslovni....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija – Banovo brdo, opština Čukarica. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 260.000 €, 78,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno mirna ulica bez saobraćaja, nadomak svih sadržaja, održavana zgrada u zelenilu , sa liftom.lep pogled sa terase. Prvi nivo: hodnik iz koga se ulazi u spavaću sobu, dnevnu sobu (sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu) i stepenište za gornji novo, gde je druga spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: PVC stolarija Klasičan parket....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom. Unutrašnja i spoljačnja stolarija je nova - drvena.Kvalitetna keramika i sanitarija.Ima centralno grejanje - trenutno isključeno,grejanje u stanu inverter....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 139.500 € na 138.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 138.000 €, 75,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA: Retka prilika u Borči 3 – Funkcionalan 3.0 stan (75m²) Lokacija: Borča, Centar 3 (najtraženiji deo naselja) Kvadratura: 75 m² (70m² + lođa 5m²) Struktura: Trosoban (3.0) Spratnost: 4/6 (Zgrada sa liftom) Zašto je ovo nekretnina koju ste čekali? U srcu najuređenijeg dela Borče,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.350 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U veoma mirnom kraju u centru grada, čeka Vas kompletno renoviran, svetao stan sa direktnim pogledom na Dunav iz dnevne sobe i kuhinje! Poseduje 3 spavaće sobe, 2 kupatila, balkon i veoma svetlu dnevnu sobu lepo povezanu sa kuhinjom (delimično razdvojene, sa prirodnom ventilacijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.350 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran, svetao stan površine 76 m2 na jednoj od najlepših lokacija u gradu - Dunavski kej, Dorćol. Stan se nalazi na 7. spratu (ujedno i poslednjem) uredne zgrade sa liftom.Stan je troiposoban i izuzetno funkcionalan, sa direktnim pogledom na Dunav iz dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.350 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu centra grada izdaje se kompletno renoviran, svetao stan površine 76m2, sa direktnim pogledom na Dunav iz dnevne sobe i kuhinje. Stan se nalazi na 7/7 spratu uredne zgrade sa liftom. Struktura stana: - 3 spavaće sobe - prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom - 2 kupatila....