• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 4.sprat pala cena do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 4.sprat pala cena do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 4.sprat pala cena do 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 4.sprat pala cena do 70 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.933 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 225.000 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
05.12.2025 - 225.000 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na odličnoj lokaciji u samom srcu Beograda. Nalazi se u ulici Maršala Birjuzova. Svetao, funkcionalan, lepog rasporeda, dvostrano orijentisan. Stan se nalazi na 4.spratu i sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 55.900 € na 49.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 59.000 €
15.08.2025 - 55.900 €
20.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom centru Ćuprije, na četvrtom spratu zgrade, čeka vas kompletno renoviran stan. Sve je urađeno – od instalacija, podova, zidova,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 4.sprat pala cena do 70 m2'
409.000 €
132.500 €
202.000 €
 
-6%

Promena cene sa 48.000 € na 45.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 48.000 €
29.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 58 m² koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u samom centru Ćuprije. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, hodnika i dve komforne sobe. Uz stan pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti prostora. Lokacija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mali stan, velika prilika – Donji Dorćol! Ako tražite pametnu investiciju ili sladak, funkcionalan stan na top lokaciji – ovo je to. Skenderbegova ulica, u srcu Donjeg Dorćola, na korak od svih važnih sadržaja grada. Uknjižen na 38m², realno 41m² – pametno iskorišćen prostor koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>