• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 4.sprat do 270000 eura do 20 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 4.sprat do 270000 eura do 20 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 4.sprat do 270000 eura do 2000 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 4.sprat do 270000 eura do 2000 eura/m2" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 869 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 76000 eura
    • do 95000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 958 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA: Retka prilika u Borči 3 – Funkcionalan 3.0 stan (75m²) Lokacija: Borča, Centar 3 (najtraženiji deo naselja) Kvadratura: 75 m² (70m² + lođa 5m²) Struktura: Trosoban (3.0) Spratnost: 4/6 (Zgrada sa liftom) Zašto je ovo nekretnina koju ste čekali? U srcu najuređenijeg dela Borče,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 4.sprat do 270000 eura do 2000 eura/m2'
159.900 €
138.000 €
53.000 €
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 3,5. soban namešten duplex bez kosina na 4. spratu od 5.spratova. U donjem delu ,hodnik sa američkim plakarom, posebna prostorija - walk in garderober,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom ,kupatilo,spavaća soba,francuski balkon. Gore dve spavaće sobe,kupatilo i zatvorena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 53,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom donji deo velicine 29 kvadrata nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim stolom,kupatilom i terasom.Odlican raspored koji maksimalno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 77.000 €, 51,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

SNIŽENA CENA! Prodaje se trosoban stan površine 51m2 bez terase, u mirnom delu grada. Stan se sastoji iz funkcionalnog hodnika, dnevnog boravka koji ima izlaz na veliku terasu, dve spavaće sobe, kuhinje i trpezarije i kupatila. Nalazi se na četvrtom spratu od pet i zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 72.000 €, 52,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Bubnju, kod bolnice, povrsine 52m2+ 4m2 terasa, na 4 spratu. Stan ima centralno grejanje, podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, ostave, trpezarije, kuhinje, dnevne sobe i decije sobe. Cena 72000 evra .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.900 €, 51,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u donjem delu Erdoglije, sa svim stvarima, povrsine 51m2, 4 sprat, ima podrum, grejanje na gas. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe. Cena 62900 evra .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 64.000 €, 54,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban parketiran stan klasičnog rasporeda 54 kvm na odličnoj lokaciji , na četvrtom spratu . Dnevni boravak , spavaća soba , kuhinja sa trpezarijom , predsoblje , špajz , kupatilo, terasa i pripadajući podrum. Stan je blizu pijace , autobuske stanice , škole , jaslice,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 52,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 52m2, na 4 spratu, ima centralno grejanje, podrum, terasu. U stanu je radjena nova struja, nova voda, novo kupatilo, nova kuhinja, hoblovan je parket, pvc stolarija sa roletnama. Sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 55.900 € na 49.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 59.000 €
15.08.2025 - 55.900 €
20.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom centru Ćuprije, na četvrtom spratu zgrade, čeka vas kompletno renoviran stan. Sve je urađeno – od instalacija, podova, zidova,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 36.000 €, 41,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u centru grada. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Spoljna stolarija drvena, podna obloga parket/laminat, vodomer u stanu, centralno grejanje isključeno. Stan poseduje i pripadajući podrum i terasu. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 48.000 € na 45.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 48.000 €
29.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 58 m² koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u samom centru Ćuprije. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, hodnika i dve komforne sobe. Uz stan pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti prostora. Lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

4.0, 100m2( dve otvorene terase od ukupno 11m2), CG, lift, IV/VI, telefon, interfon, podrum, parking. Izdaje se trosoban lux stan od 100m2 koji se nalazi u jednoj od najkvalitetnijih novih zgrada City Residence Vračar, na ekskluzivnoj lokaciji na Vračaru, nedaleko od Hrama Svetog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, 19.395 €, 1293,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u srcu grada - idealno za vaš biznis! Moderna poslovna zgrada, ukupne površine 1293m, nalazi se na premium lokaciji u samom centru grada, okružena brojnim sadržajima i odlično povezana sa svim delovima grada. Nadomak Beograda na vodi, pijace Zeleni venac, Železničke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

SKUPŠTINA, STARI GRAD – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi stan na izuzetnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada – Skupština, Stari Grad. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 u urednoj zgradi sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda, svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan kvadrature 143,66 m2 (na toliko je i uknjižen) se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa pet spratova. Na svakom spratu je samo po jedan stan. Stan je veoma svetao, sastoji se od prostranog predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavace sobe, dva kupatila (u jednom je tuš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE | DORĆOL | PRIVATNI PARKING UKLJUČEN Kralja Petra – minut od Knez Mihailove Izdaje se lep, potpuno namešten 4.0 stan od 81 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Dorćolu, u ulici Kralja Petra, na samo minut hoda od Knez Mihailove ulice, Kalemegdana i Studentskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76m2(dve terase 5m2), CG, lift, IV/XVI, telefon, interfon, ostava, podrum, parking. Uknjiženo 71m2. Fantastičan komforan trosoban stan od 76m2 u srcu Vračara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Zgrada je uredna i obezbedjena video nadzorom i interfonom. Stan je veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 600 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Stevana Dukića 2.0, 51m2 (FB), 4/5, EG, interfon, podrum U ponudi za izdavanje dvosoban stan na Karaburmi, na četvrtom spratu, u zgradi bez lifta. Veoma je komforan, svetao i dvostrano orijentisan. Potpuno opremljen za život. U sve prostorije se ulazi iz hodnika:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 900 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na 4. spratu u devetospratnoj zgradi sa CG, interfonom, 3 lifta, video nadzorom.. Veoma svetao, dvostarno orjentisan. 106m2 sa terasom. Zgrada se nalazi u centru grada (kod Malog Tašmajdana), ali je stan izuzetno ušuškan i tih. Pripadajući podrum. Plaćanje mesečno,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi agencije moderan, potpuno renoviran stan površine 56m², smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta), u mirnom i lepo uređenom delu Detelinare. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem i tehnikom, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje od 1. aprila.....