• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 4.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 4.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 4.sprat Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 4.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 53m Bul. Oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevar Oslobođenja Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 53m2 Stanje objekta: Novogradnja Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Terasa, Lift, Parking, Garaža, Podrum, Ostava, Internet, Telefon, Satelitska TV, Kablovska TV, Klima uređaj Tekst oglasa:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 159.900 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Bežanija - Pere Segedinca; 50m2, 2.5, 4./4, eg na struju, klima, interfon, internet, podrum; U ponudi je dvostran (jug - zapad), kompletno renoviran dvoiposoban stan (spavaće sobe: veća 12m2, manja 8m2) na četvrtom spratu uredne zgrade bez lifta okružene zelenilom a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 85,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših i najzelenijih delova Mirijeva, u ulici Vojina Đurašinovića Kostje, prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 85m2 , smešten na četvrtom spratu uredne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Struktura stana: prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.900 €, 51,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u donjem delu Erdoglije, sa svim stvarima, povrsine 51m2, 4 sprat, ima podrum, grejanje na gas. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe. Cena 62900 evra .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 147.000 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan trosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u neposrednoj blizini železničke stanice u Novom Sadu. Smešten je na 4. spratu Dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, predsoblje i terasa. Uz stan ide i podrum , a zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 3,5. soban namešten duplex bez kosina na 4. spratu od 5.spratova. U donjem delu ,hodnik sa američkim plakarom, posebna prostorija - walk in garderober,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom ,kupatilo,spavaća soba,francuski balkon. Gore dve spavaće sobe,kupatilo i zatvorena....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 72.000 €, 52,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Bubnju, kod bolnice, povrsine 52m2+ 4m2 terasa, na 4 spratu. Stan ima centralno grejanje, podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, ostave, trpezarije, kuhinje, dnevne sobe i decije sobe. Cena 72000 evra .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum 4.sprat (81)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>