• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 4.sprat što manji barem 70 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 4.sprat što manji barem 70 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 4.sprat što manji barem 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 4.sprat što manji barem 70 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 2.148 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 225.000 €, 72,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvostrano orijentisan salonac na četvrtom spratu u održavanoj zgradi bez lifta. Stan je svetao i osunčan. Površina stana je 72 m2. Stan poseduje suv i bezbedan podrum površine 10 m2 (prostorija u polusuterenu sa prozorom i metalnim vratima).Iznad stana je tavan(moguća nadogradnja).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi LUX, kompletno sređen dvosoban stan koji se izdvaja kvalitetom uređenja i lokacijom. Osnovne informacije - Lokacija: Blok 62, Novi Beograd - Adresa: Dušana Vukasovića - Kvadratura: 65m² - Struktura: Dvosoban (2.0) - Spratnost: 4. sprat od 11 - Lift: Da - Pripadajući podrum....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 66,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 4.sprat što manji barem 70 m2'
235.000 €
216.300 €
257.500 €
  Stan, ĆUPRIJA, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 68 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5 spratova u mirnoj stambenoj zgradi (zgrada nema lift). Stan je izuzetno dobro organizovan i sastoji se od: dve komforne spavaće sobe, od kojih svaka ima svoju terasu prostrane trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosobni stanovi 52m, 61m, 65m,69m, 74m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Trosoban Kvadratura: 69m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127362, IV/IV, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum. Prodaje se komforan trosoban stan u dupleksu na četvrtom spratu sa dva mokra čvora , svetao u parkovskom okruženju . U donjem nivou su hodnik ,kuhinja , trpezarija i dn. soba iz koje se izlazi na lođu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA: Retka prilika u Borči 3 – Funkcionalan 3.0 stan (75m²) Lokacija: Borča, Centar 3 (najtraženiji deo naselja) Kvadratura: 75 m² (70m² + lođa 5m²) Struktura: Trosoban (3.0) Spratnost: 4/6 (Zgrada sa liftom) Zašto je ovo nekretnina koju ste čekali? U srcu najuređenijeg dela Borče,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76m2(dve terase 5m2), CG, lift, IV/XVI, telefon, interfon, ostava, podrum, parking. Uknjiženo 71m2. Fantastičan komforan trosoban stan od 76m2 u srcu Vračara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Zgrada je uredna i obezbedjena video nadzorom i interfonom. Stan je veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Život u saloncima stvara doživljaj gspostvenosti,a činjenica je da njihova prefinjena estetika doprinosi ekskluzivnosti stanovanja.U prilici smo da Vam, na prestižnoj lokaciji, u strogom centru grada u Siminoj ulici, ponudimo uknjižen, raskošan, svetao,dvostrano orjentisan salonski....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 159.900 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep stan, u luksuznom kompleksu Magdon, nalazi se na četvrtom spratu, površine 78 kvm. Stan je u dobrom stanju, polumamešten i veoma je svetao i sunčan. Kompleks je zatvorenog tipa, ogradjen je, a u samom kompleksu pored stambenih zgrada nalazi se dečije igralište kao i zeleni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 226.000 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125470, IV/VI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju klasičan trosoban stan na Limanu tri 78m2 na četvrtom spratu sa liftom. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. Nalazi se u delu koji predstavlja pravu oazu mira i zelenila. Oko zgrade....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE | DORĆOL | PRIVATNI PARKING UKLJUČEN Kralja Petra – minut od Knez Mihailove Izdaje se lep, potpuno namešten 4.0 stan od 81 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Dorćolu, u ulici Kralja Petra, na samo minut hoda od Knez Mihailove ulice, Kalemegdana i Studentskog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 242.000 € na 236.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 236.000 €, 81,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 252.300 €
21.01.2026 - 242.000 €
06.05.2026 - 236.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u Novom Sadu. Stan je uknjižen, površine 81 m², smešten na četvrtom spratu uredne i redovno održavane zgrade sa liftom, potpuno dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 85m2 (od čega su 3 terase ukupne površine 10.76m2), 4/6, TA, lift, interfon, internet, ktv, video nadzor, dve ostave, podrum Na jednoj od najpoželjnijih gradskih lokacija, smeštena u srcu opštine Vračar, počinje ulica Bulevar oslobođenja, u kojoj se ova nepokretnost nalazi, spajajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 85,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših i najzelenijih delova Mirijeva, u ulici Vojina Đurašinovića Kostje, prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 85m2 , smešten na četvrtom spratu uredne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Struktura stana: prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Dupleks na trećem i četvrtom spratu na odličnoj lokaciji u mirnom kraju u zgradi okruženom sa puno zelenila. Funkcioniše kao dve potpuno samostalne stambene jedinice. Od prostorija na trećem spratu: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.999 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118841, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban stan od 95m2 u veoma kvalitetnoj zgradi u Centru grada blizu Keja na četvrtom spratu sa liftom. Nije poslednji sprat. U sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 475.000 €, 96,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, blok 24, ulica Španskih boraca, bela fasadna cigla, troiposoban, dva mokra čvora, 96m2, IV sprat od 5, CG, lift, uknjižen, kompletno renoviran i opremljen. Izuzetan, komforan porodičan stan na sjajnoj lokaciji, u neposrednoj blizini super Vera i svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 362.000 €, 99,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan porodičan četvorosoban stan u mirnom kraju Botaničke bašte. Nalazi se na četvrtom spratu u lepo održavanoj zgradi bez lifta i dvostrano je orijentisan. Poseduje veliki sunčan dnevni borovak sa trpezarijom i kuhinjom. Ima 3 spavace sobe, 2 kupatila, zastakljenu lođu sa ostavom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

4.0, 100m2( dve otvorene terase od ukupno 11m2), CG, lift, IV/VI, telefon, interfon, podrum, parking. Izdaje se trosoban lux stan od 100m2 koji se nalazi u jednoj od najkvalitetnijih novih zgrada City Residence Vračar, na ekskluzivnoj lokaciji na Vračaru, nedaleko od Hrama Svetog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 3,5. soban namešten duplex bez kosina na 4. spratu od 5.spratova. U donjem delu ,hodnik sa američkim plakarom, posebna prostorija - walk in garderober,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom ,kupatilo,spavaća soba,francuski balkon. Gore dve spavaće sobe,kupatilo i zatvorena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se komforan, lep i izuzetno svetao stan površine 105 m². Sastoji od prostrane dnevne sobe, tri komforne spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 900 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na 4. spratu u devetospratnoj zgradi sa CG, interfonom, 3 lifta, video nadzorom.. Veoma svetao, dvostarno orjentisan. 106m2 sa terasom. Zgrada se nalazi u centru grada (kod Malog Tašmajdana), ali je stan izuzetno ušuškan i tih. Pripadajući podrum. Plaćanje mesečno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 110,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je 136 kvm (66,7 kvm donja etaža, 68,9 kvm donja). Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i opremljenom kuhinjom, dve sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan kvadrature 143,66 m2 (na toliko je i uknjižen) se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa pet spratova. Na svakom spratu je samo po jedan stan. Stan je veoma svetao, sastoji se od prostranog predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavace sobe, dva kupatila (u jednom je tuš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan IMA parking mesto u zajednickom dvoristu zgrade. Nalazi se na 4. spratu u zgradi BEZ Lifta. (Moguce je ugraditi lift, par komšija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 615,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovno-stambeni objekat. Ukupna površina objekta iznosi 615 m², raspoređena na pet etaža, sa prostranim i praktičnim rasporedom idealnim za različite namene. Podrum (115 m²): Podrum uključuje veliku prostoriju, kotlarnicu, mokri čvor i manju prostoriju. Takođe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, 19.395 €, 1293,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u srcu grada - idealno za vaš biznis! Moderna poslovna zgrada, ukupne površine 1293m, nalazi se na premium lokaciji u samom centru grada, okružena brojnim sadržajima i odlično povezana sa svim delovima grada. Nadomak Beograda na vodi, pijace Zeleni venac, Železničke....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, 3.232.500 €, 1293,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 1.500.000 €, 1560,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veliki, potpuno funkcionalan hotel na fantastičnoj lokaciji u samom centru Despotovca. Objekat je idealan za investitore koji žele da razvijaju hotelski, restoranski ili event biznis, zahvaljujući velikim kapacitetima i odlično organizovanom prostoru. Osnovne karakteristike....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 37)

<< <1> >>