• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 2.sprat" pronađeno 155 nekretnina - prosečna cena 1.897 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Bežanija, 750.000 €, 182,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjiženo, Po+Pr+1+Ptk, 182m2, 5.0, CG, renovirano, 3 mokra čvora, terasa, lođa, dvorište, podrum. Odlična porodična stambena kuća u nizu, na izueznoj lokaciji. renovirana, bez ulaganja. Kuća se sastoji od prizemlje + 2 sprata, kao i podrumsku prostorija koja ima mokri čvor. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 350.000 €, 333,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja moderne kuće sa tri stambene jediniceNa prodaju je moderna kuća korisne površine 333m2, smeštena na prelepom, ravnom placu od 11 ari. Ova nekretnina nudi udoban i luksuzan životni prostor u mirnom okruženju.Prizemlje: Sadrži prostrani dnevni boravak sa velikom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 2.sprat'
1.200 €
185.000 €
133.900 €
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 124.440 €, 45,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen, ima 44 m², nalazi se na 2. spratu stambene zgrade i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za sigurnu investiciju u izdavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao dvosoban stan površine 61 m², sa dodatnom terasom od 6 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade u mirnom i prijatnom okruženju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase. U cenu je....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 160.000 €, 139,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 130.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan, uknjižen, porodično stambeni objekat u mirnom okruženju naselja Nova Misa. U prostoru ova nepokretnost sastoji se od prvog nivoa na kome se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu i kupatila. Potkrovlje čine četiri....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 520.000 €, 175,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je uknjižen i kompletno renoviran petosoban stan od 175 m2, na drugom spratu manje stambene zgrade, u srcu šarmantnog Zemuna. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Raspored: ulazni antre, veliki dnevni boravak sa terasom i galerijom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan kod Lepe Brene, povrsine 53m2, na 2 spratu, ima podrum, centralno grejanje, terasu celom duzinom. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dve sobe, dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Stan ima jako lepu strukturu. Cena 65000 evra .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 5.000 €, 480,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivna kuća na tri nivoa koja je izgrađena 90 tih godina na Donjem Dorćolu. Kuća je održavana i u izuzetno dobrom stanju je. Sastoji od ulaznog hodnika sa garderoberom i kotlarnicom, kuhinjom sa trpezarijom, toaleta,dnevnog boravka i garaže. Prvi sprat se sastoji od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 699 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan,opremljen potpuno novim nameštajem i belom tehnikom. Odlična lokacija. Strogi Centar. Potpuno renoviran, lepo sređen stan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, podrum, video nadzor. Useljiv od 01. jula 2024. godine. Za više informacija i zakazivanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 55.520 €, 49,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Stara Detelinara,klasičan dvosoban stan na drugom spratu,dvostrano orijentisan,ima podrum. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050464 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 405.000 €, 96,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar - Kalenić pijaca, Maksima Gorkog 3.0, 96m2, 2/5, TA Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, nalazi se ovaj autentični salonski stan smešten u veoma lepo održavanoj zgradi iz 1928.god. Stan je dobro očuvan, sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 55.000 €, 47,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran stan na drugom spratu 47 kvm sa nameštajem . Nova PVC stolarija sa troslojnim termoplan staklima , lep bukov parket , renovirana kuhinja i renovirano kupatilo, sigurnosna vrata , termoizolacija , podrum, niski režijski trožkovi , lepo održavana , čista uredna....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve odvojene porodične kuće sa 14,15 ari placa u naselju Pahuljica. Jedna kuća se sastoji iz dva dela, jedan deo sadrži dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo, spavaću sobu i letnju kuhinju, dok se drugi deo sastoji iz dva sprata, na prvom spratu postoje 4 spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.5, 48m2 (terasa 6m2), 2/6, CG, lift, interfon, podrum, garažno mesto Izdaje se jednoiposoban stan sa zasebnim garažnim mestom, na nekoliko minuta hoda od Vukovog spomenika, ali povučen od ulice Dimitrija Tucovića, pa nema buke. Stan je....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.050 €, 67,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN STAN 67 M2, II SPRAT - Prodaje se veliki, komforan, stan.Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i dve zatvorene terase.Ima cg, podrum.Ima svoj vodomer, PVC stolarija sa troslojnim staklom.U zgradi ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade. Trostrano je orijentisan, ukupne površine 106m2 (uknjiženih 86m2), sa tri terase ukupne površine 20m2, koje nisu uračunate u kvadraturu,....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 250.000 €, 381,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.indomio.rs

Grocka, Leštane - Maršala Tita kuća, 7.0, 381m2 (dve terase 60m2 + 11m2), PR+I+II, CG-struja i čvrsto gorivo, telefon, interfon, podrum (60m2), parking, garaža, plac 14 ari U ponudi kuća na placu od 14 ari pravougaonog oblika, dimenzija 15m x 93m, koji izlazi na ulicu. U blizini je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep, svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, u jednom od najprijatnijih delova Novog Sada. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade od 5 spratova, u mirnom okruženju punom zelenila, idealnom za porodični život. Osnovne karakteristike: Površina: 63....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u ulici Kraljice Marije, Opština Palilula, u blizini Poštanske štedionice. Stan je površine 53 m2, nalazi se na drugom spratu od ukupno sedam spratova i nije poslednji sprat. Odmah je useljiv i izdaje se na duži vremenski period.Stan je skoro renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lođom na prestižnoj lokaciji u centru grada, nedaleko od Cvetnog Trga, uknjižen na 60m2. Smešten je na 2.spratu predratne zgrade bez lifta, sa novom kvalitetnom i vizuelno lepom fasadom. Prostorije:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA--- Agencijska šifra: 9106891.Izdaje se odličan, namešten jednoiposoban stan (40m2) na drugom spratu zgrade sa liftom, nalazi se na dobroj lokaciji na Novoj Detelinari. Kompletno je opermljen modernim i novim nameštajem kao i kompletnom....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom, ostavom i podrumom — sve što je potrebno za komforan i praktičan život. Nalazi se na drugom spratu, taman dovoljno visoko da imaš mir, a opet....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 45,00 m2 cca 6420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Višnjićeva 2.0, 45m2 (terasa 4m2), 2/3, grejanje na struju/podno grejanje, interfon, podrum, parking Retko u ponudi! U ponudi za prodaju potpuno renoviran dvosoban namešten stan na Dorćolu, u salonskoj zgradi koja je spomenik kulture, u neposrednoj blizini Studentskog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan P=53m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od: hodnik, dnevna soba, spavaća soba,kuhinja, kupatilo, terasa i pripadajući podrum. U stanu je potrebno renoviranje. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati: 065/8833443, 065/222 3922.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u blizini crkve Svetog Marka. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano orijentisan, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, lođa. Poseduje podrum. Pogodan i kao poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca 2%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

TROIPOSOBAN 92m , 86m, 77m Novi Sad-Veternik Dunavska 8 IZGRADNJA LUX Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Dunavska 8 Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 92m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Podno Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 64m², smešten na drugom spratu luksuznog stambenog kompleksa. Stan je odlično organizovan, sa puno prirodne svetlosti i pažljivo uređenim enterijerom u toplim, savremenim tonovima. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, BEOGRAD, 3.232.500 €, 1293,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u srcu grada - idealno za vaš biznis! Moderna poslovna zgrada, ukupne površine 1293m, nalazi se na premium lokaciji u samom centru grada, okružena brojnim sadržajima i odlično povezana sa svim delovima grada. Nadomak Beograda na vodi, pijace Zeleni venac, Železničke....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 10.000 €, 690,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada koja je adaptirana u hostel u ul. Kralja Petra br. 60, nalazi se preko puta restorana Smokvica. Objekat ima ukupnu površinu nadzemnih etaža 593m2 i to: 1. Prizemlje (119m2) 2. Prvi sprat (128m2) 3. Drugi sprat (127m2) 4. Treći sprat (118m2) 5. Povučeni sprat (101m2)....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 33.000 €, 59,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U CENTRU GRADA, U STARIJOJ ZGRADI, NA DRUGOM SPRATU. STRUKTURA STANA: HODNIK, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM, ŠPAJZ, DVE SPAVAĆE SOBE, PODRUM. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.350.000 €, 300,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica - Košutnjak kuća, 300m2 (7 terasa) PR+I+II+III, gas/kotao, klima, KATV, internet, interfon, podrum, parking, 3 garaže, plac 1ar Jedinstvena kuća u nizu sa dvorištem 1,8a i direktnim pogledom na Košutnjak U ponudi je ekskluzivna vila u nizu na prestižnoj lokaciji u Košutnjaku,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 650.000 €, 280,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuca Banovo brdo , Golf , blizina Kosutnjaka , 280m2 (resenje o legalizaciji , u postupku uknjizenja) , cg , odlicna , renovirana vertikala kuce , gradnja 1993. godine , Hrastov parket 1. klase , PVC stolarija , uvozne sanitarije i keramika , visina plafona 2,6m , dvostrano orijentisana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 229.000 €, 80,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, trosoban, 80 m2 + dve lođe 7m2, na drugom spratu od 8 spratova, cg, dva lifta, interfon, video nadzor, podrum, slobodan parking oko zgrade. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija sa izlaskom na jednu lođu, odvojena kuhinja sa izlaskom na drugu lođu,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Veoma lep i svetao stan idealnog rasporeda i strukture. Stan je idealno pozicioniran i nalazi se na 2 spratu. Sastoji se od hodnika, ulaznog dela, kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka, kupatila, spavaće sobe i terase. Takođe stan poseduje i svoju veliku i prostranu ličnu garažu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 117.000 €, 48,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjižen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOŽE KREDIT ZA MLADE!Stan se nalazi na drugom spratu u urednoj zgradi sa ukupno četiri sprata. Potpuno je renoviran – od poda do plafona – i ne zahteva dodatna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 153)