• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 130 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs podrum 130 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 130 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 130 m2" pronađeno 137 nekretnina - prosečna cena 1.704 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • kablovska
    • 1.sprat
    • bazen
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 400.000 €, 139,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129919, 16a, prizemna, terasa, uknjižen. Na prodaju odlična porodična kuća od 139m2 na Popovici nedaleko od Mošine Vile. Kuća ima tri sobe,kuhinju, kupatilo, terasu. Gore je tavan u sirovom stanju. Ispod kuće je podrum gde ima letnja kuhinja sa kupatilom i radionica.....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 160.000 €, 139,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 130.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan, uknjižen, porodično stambeni objekat u mirnom okruženju naselja Nova Misa. U prostoru ova nepokretnost sastoji se od prvog nivoa na kome se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu i kupatila. Potkrovlje čine četiri....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan kod mlečne pijace u MZ Centar II, u zajedničkom dvorištu koji ima 256 m2. Stan je građena od čvrstog materijala, ima 140m2 u bruto površini. Sastoji se od ulaza, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe i terase. Ispod stana je podrum koji ima pristup i sa ulice....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Perlez - Dve kuće na placu površine 7,6 ara, nabijača (za rušenje) površine 74m2 i nova, s kraja 80-ih površine 120m2 + terasa. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. Potkrovlje nije završeno, postoji predviđen prostor za stepenište iznutra ili se može uraditi ulaz sa zadnje strane....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 320.000 €, 140,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odličan moderno uređen trosoban penthaus od 140m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojeno kupatilo i toalet, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.200 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Salonac I sprat izdaje se stan 140 m2 , prazan,grejanje voda-vazduh, 2 kupatila, 5 -soban stan otvorenog tipa, svetao,visoki plafoni,hrastov parket,troslojni najmoderniji hermeticki prozori,okrenut na dve ulici prema Hramu Svetog Save,u izuzetnom stanju,ima pripadajuci podrum,zidovi....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 245.000 €, 120,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 120m2, (dve terase), plac 4a, npr+pr+ptk, EG (podno), video nadzor, bazen, podrum, parking, ktv. Malo Središte se nalazi na obroncima Vršačkog brega u neposrednoj blizini Vršca i istoimenog manastira kao i šumskog dela brega. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, luksuznu rustičnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 3.0, 120m2 (dve terase 8m2 + stan u suterenu od 20m2), EG/gas, VPR/2, telefon, interfon, podrum, parking, garaža Funkcionalan, renoviran trosoban stan, bez ikakvih ulaganja. Ima veliko dvorište, uknjiženu garažu od 17m2, šupu, kao i nadstrešnicu za....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 219.000 €, 140,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Objekat je u centru Belog potoka ima 2 terase u prizemlju i na I spratu. Radi se o porodičnoj stambenoj zgradi, objektu sa dva stana. Četvorosoban stan - prizemlje i I sprat, površine 76m2. Stanu pripada potkrovlje pretvoreno u stambeni prostor od cca 30m2 i podrum. U dvorištu je....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 120,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Ova vertikala, površine 120m2 se nalazi u mirnoj ulici u pravom porodičnom naselju gde su Vam u blizini srednja i osnovna škola, pošta, mnoštvo marketa i prodavnica, mala pijaca i mnoštvo drugih sadržaja. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena. Na prizemlju se nalazi hodnik, velika....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 170.000 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija, blizina centra, škole, prodavnica, prodaje se novija kuća građena od od tvrdog materijala, pre 20 – tak godina, podrum, prizemlje i potkovlje u osnovi 140m2, na placu od 3.5ar. Prednji deo kuće je dvosoban stan, koji se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127784, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju uknjizena kuca, sa placem iza objekta, prilazom sa ulice i parkingom u dvorištu.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MALI MOKRI LUG, 1.800 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 15680, VPR/II, struja, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum. Prelep stan tj. kuca sa ogromnom dnevnom sobom u divnoj ulici. Poseduje garazu i podrum iz kog se moze uci u stan spolja i iznutra. Prva etaza prostrana dnevna soba povrsine 12 x....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 84.200 €, 120,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PONUDA - Odlična, spratna, uknjižena vikend kuća na 52m2, u najlepšem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 78048, V/V, lift, terasa, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 400.000 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122239, 3a, prizemna, uknjižen, garaza, parking, podrum. Na prodaju prizemna porodična trosobna kuća na Telepu. Tri velike sobe, kuhinja, i dva kupatila. Veliki podrum. Kuća ima kolski ulaz i malo dvorište iza kuće. U dnu dvorišta je letnja kuhinja i kupatilo. Više....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično građena kuća u širem centru Srbobrana, u mirnoj ulici. Kuća je odlične, čvrste gradnje, ima tri veće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i zatvorenu veliku terasu. Iz kuće se ide u ostavu i u manji podrum. Kuća ima centralno grejanje na gas i na loženje.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 120,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Aleksandrovo, prodaje se samostalna porodična kuća sa potkrovljem površine 120kvm na placu površine 835kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: podrum sa kotlarnicom, u prizemlju garažu, ulazni hodnik iz kojeg se ide u toalet, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju i jednu spavaću....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 142.800 €, 120,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi renovirana prizemna kuća, bez ulaganja. Ima 120m2 i sastoji se od dve spavaće sobe, zastakljene terase, velikog dnevnog borakva i trpezarije koji se mogu podeliti da bi se dobila još jedna soba, kupatila, kuhinje i još jedne trpezarije. Svuda u kući su parketi, pvc stolarija,....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 350.000 €, 140,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuzne kuće u Smederevskoj Palanci – 350.000 EUR Na prodaju moderna i luksuzna kuća, potpuno renovirana 2021. godine, smeštena u mirnom i zelenom delu Smederevske Palanke, na brdu, udaljena samo 1,5 km od centra grada. Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj udobnosti,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 440.000 € na 430.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 440.000 €
13.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSLUZIVNA PRODAJA!!! 4.0, 120m2(Galerija 10m2), EG, I/II, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 110m2. Luksuzan salonac u samom centru Zemuna, u Ulici Glavna, u delu kod trga ,,Muhar,,. Visina do plafona od 4m stanu daje glamur i monumentalan izgled koji je dodatno pojačan arhitektonskim....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 54.000 €, 120,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Odlična, komforna vikend kuća u naselju Mandjelos,....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 84.000 €, 140,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična kuća u blizini SUP-a. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, Površina kuće u osnovi je 70 m2, površine u gabaritu 140 m2; Površina placa 3.6 ara. Sastoji se od prizemlja i sprata. Na prizemlju se nalaze 2 prostorije: dnevna soba, trpezarija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 510.000 €, 120,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan na Dorćolu, u blizini Narodnog pozorišta. Nalazi se u predratnoj zgradi, koja je spomenik kulture. Poseduje dva ulaza i sam je na spratu. Trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 102.000 €, 120,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum. Kuća je polu renovirana, čvrsta gradnja. Urađena nova fasada i pvc stolarija. Grejanje na 3 klime i čvrsta goriva. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven stan na poslednjem spratu moderne novogradnje, koji pruža poseban nivo komfora i privatnosti. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste to što samo ovaj stan ima direktan izlaz na prostranu krovnu terasu sa prelepim panoramskim pogledom, namenjenu isključivo ovom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 498.000 €, 120,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh 4.5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na Dorćolu, u blizini Kalemegdana, prodaje se salonski stan površine 120m2. Funkcionalan je, dvostrano orijentisan, sa visinom plafona od 3,4 metara,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129868, 1.4a, spratna, pr + 1 + pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, za renoviranje, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Pr+1+pk na placu 1,4 ara. Uz kuću je posebna ostava. Etažno grejanje na struju ili čvrsto gorivo, kablovska TV, internet, telefon.Potrebno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran salonac na izuzetnoj lokaciji, pogodan za vise namena, stanovanje ili poslovni prostor, kancelarije, ordinacije, kozmeticki salon, IT Režije 7500rsd, 2 kupatila, ostava, terasa, dvostrana orjentacija, lift, podrum, lođa.Elektricni kotao, smart, 12kw. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća, površine 70m2 + 50m2, na placu 30 ari u naselju Niševac, opština Svrljig. Kuća je po strukturi Su+Vp. Pored same kuće, na istom placu nalazi se pomoćna prostorija, služi kao letnja kuhinja površine 30m2. Strukturu suturena čini ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ĆUPRIJA, 890 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na prometnoj lokaciji, a u mirnom delu Rospi ćuprije sa pogledom na šumu i Dunav. Lokacija pogodna za miran život izdvojen od gradske vreve. Ova funkcionalna, prostrana kuća sastoji se iz dva nivoa, povezana unutrašnjim stepeništem. Prizemlje čini veliki dnevni boravak sa potpuno....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 310.000 €, 119,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska duplex, 5+, uknjiženo 106m2, mereno 119m2, 2/3, EG/kamin, klima, interfon, podrum, parking Sa zadovoljstom Vam možemo ponuditi duplex u Zemunu, kakav se retko može naći u ponudi. Nalazi se u relativno mirnoj i širokoj ulici u novogradnji. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Četvorosobni stan nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 119,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna kuća-dupleks na prestižnoj lokaciji - Dedinje, u neposrednoj blizini Belog dvora, a ujedno i u blizini svih sadržaja neophodnih za moderan život. Objekat je novije gradnje, visokokvalitetne izrade, sa elegantnom pikovanom fasadom i malim režijskim troškovima. Ukupna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 137)

<< <1 2 3 4> >>