• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 120 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs podrum 120 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 120 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 120 m2" pronađeno 135 nekretnina - prosečna cena 1.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 381.100 €, 109,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni objekat u Centru. Objekat se nalazi u dvoristu zgrade. Sastoji se od dve prostorije, kuhinje u kupatila. Prostor poseduje i podrum od 109m2. Uknjižen 1/1. Kontakt: 0603088993 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 109,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst, Metohijska, 4.0, 109m2, dve terase, II/6, lift, CG, klima, uknjižen Fantastično osvetljen i funkcionalan, trostrano orijentisan stan. Orijentacija stana: sever-istok-jug. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 390.000 €, 109,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.indomio.rs

U neposrednom okruženju Hrama Svetog Save, u kvalitetnoj zgradi iz 1993.godine, prodaje se komforan i svetao, četvorosoban stan. Trostrano orijentisan, deljiv na dve stambene jedinice. Uknjižen na 109m2 korisne površine plus 12m2 tri lođe. Pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 1.050 €, 109,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - Centar – lokal u strogom centru grada površine 109m2, u pasažu između ulica Kralja Aleksandra i Gimnazijske. Lokal se sastoji iz 3 zasebna lokala koji su spojeni u jednu celinu. Objekat je povoljan za sve vrste delatnosti, a pogotovo za ugostiteljstvo, mogućnost postavljanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 137.000 €, 109,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - lokal u strogom centru grada površine 109m2, u pasažu između ulica Kralja Aleksandra i Gimnazijske. Lokal se sastoji iz 3 zasebna lokala koji su spojeni u jednu celinu, a mogu biti i svaki zasebno. Objekat je povoljan za sve vrste delatnosti, a pogotovo za ugostiteljstvo,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 131,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila. Priključena struja, voda iz bunara, predato za priključak na gradski vodovod, kanalizacija. Ispod kuće je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 499.240 €, 131,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven četvorosoban salonac površine 131m², smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade u jednoj od najlepših ulica Novog Sada – Ive Lole Ribara. Iz prostrane dnevne sobe izlazi se direktno na terasu s prelepim pogledom na Dunavski park, što ovom stanu daje posebnu čar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 344.138 €, 109,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 109m2 (terasa), 3/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 449.000 € na 429.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 429.000 €, 109,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 449.000 €
03.04.2026 - 429.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od fasadne cigle kod Karađorđevog parka. Zgrada sa liftom i CG. Prostorije: velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dva odvojena spavaća bloka, dva kupatila(oba su renovirana), špajz i dve lođe. Povšina stana je 109m2, od toga su dve lođe 9m2. Gleda na tri strane. Sve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-135 (od ukupno 135)

<< <1 2 3 4> >>