• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što veći parket 110 m2 poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što veći parket 110 m2 poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što veći parket 110 m2 porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što veći parket 110 m2 porasla cena" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 1.699 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+36%

Promena cene sa 55.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 116,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća izuzetne gradnje koja se nalazi u Gakovu ima 116 m2, lepog rasporeda, gde poseduje dve spavaće sobe, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasa. Ispod dela kuće se nalazi podrum. Drveni vakum prozori, po podu parket i pločice, a u sobama....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 267.900 € na 286.138 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 286.138 €, 104,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 230.300 €
11.10.2024 - 236.700 €
01.12.2024 - 246.168 €
06.02.2026 - 267.900 €
22.03.2026 - 286.138 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.5, 104m2 (terasa), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux troiposoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>