• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što veći opremljen do 120000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što veći opremljen do 120000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što veći opremljen do 120000 eura pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što veći opremljen do 120000 eura pala cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 396 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 1.500 € na 1.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 1.500 €
04.03.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na duži vremenski period u centru Žarkova na odličnoj lokaciji multifunkcijsku kuću sa placem od 3,5 ari i parkingom, pogodnu kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Sama kuća je dobro projektovana i vrlo je funkcionalna, sastoji se od PR+PARTERA+SPRATA+POTKROVLJA....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 850 €
01.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124937, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stan je idealan za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora za odlaganje stvari. Orijentisan je na dvorište tako da nema buke i ima divan pogled na Frušku goru.Moderno opremljen stan, odmah....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum što veći opremljen do 120000 eura pala cena'
123.600 €
132.000 €
700 €
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 800 €
01.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno adaptiran i namešten dvosoban stan povrsine 54 m2 na Banovom brdu, u mirnom i prijatnom okruzenju. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi sa liftom i pruza visok nivo komfora i privatnosti.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 800 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Vračaru, smešten u izuzetno mirnoj i tihoj slepoj ulici, što predstavlja pravu retkost za ovu lokaciju i garantuje visok nivo privatnosti i komfora stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa liftom i idealan je za sve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 630 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno adaptiran i namešten stan u mirnom delu Banovog brda, pogodan za stanovanje ili privatnu poslovnu praksu (advokatska kancelarija, psihoterapija, IT i sl.) — stan se nalazi na visokom prizemlju. Raspored: predsoblje, garderober, kupatilo, dnevna soba, odvojena spavaća....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PARAĆIN, 350 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 450 €
01.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno opremljen stan u jednoj od najlepših zgrada u Paraćinu. Zgrada je poznata kao jedna od onih koje se nalaze u samom centru, a istovremeno u potpuno mirnom delu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban život. Nalazi se na drugom spratu, poseduje svoje parking mesto....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 560 € na 500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PASI POLJANA, 500 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 560 €
27.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Jos neuseljivani potpuno opremljen namesten stan od 45m2 u novogradnji, 2. sprat, centralno grejanje i klima uredjaj, garazno mesto blizu lifta u unutrasnjoj klimatizovanoj garazi, podrum 12m2, recepcionar u zgradi. Idealna lokacija, samo 5 minuta do centra,13 minuta do auto puta,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 63.000 € na 60.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 63.000 €
13.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja savršen spoj prestižne lokacije, funkcionalnog rasporeda i modernog enterijera, idealna kako za život tako i kao investicija. Stan je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 550 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Fontana, Novi Beograd. Stan je veoma funkcionalan, kompletno namešten i useljiv od 01.06.2026. Sastoji se od komforne dnevne sobe, odvojene spavaće sobe sa bračnim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1.0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>