• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što veći dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što veći dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što veći dve lođe

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što veći dve lođe" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 3.030 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 252.000 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan u mirnom delu Bežanijske kose. Dvostrano orijentisan, osunčan. Funkcionalan raspored - uz dnevnu sobu, stan poseduje komfornu spavaću sobu i dve manje spavaće sobe, dve lođe (manja je zatvorena i koristi se kao ostava). Stan je uknjžen na 85m2, nema tereta, nema zabeležbe.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan dupleks u vrlo kvalitetnoj vili u diplomatskom naselju, komforan, prostran, strukture 7.0, kompletno opremljena kuhinja, dnevni boravak 60m2, svetao i dvostrano orijentisan, šest spavaćih soba od kojih je jedna soba master sa sopstvetnim kupatilo, a jedna poseduje izlaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 398.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni stan kod Đeram pijace, u najlepšem delu Bulevara kralja Aleksandra. Dvostrano je orijentisan (sever-jug) i funkcioniše kao dve zasebne stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum što veći dve lođe'
185.000 €
485.000 €
419.000 €
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven stan na poslednjem spratu moderne novogradnje, koji pruža poseban nivo komfora i privatnosti. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste to što samo ovaj stan ima direktan izlaz na prostranu krovnu terasu sa prelepim panoramskim pogledom, namenjenu isključivo ovom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 449.000 € na 429.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 429.000 €, 109,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 449.000 €
03.04.2026 - 429.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od fasadne cigle kod Karađorđevog parka. Zgrada sa liftom i CG. Prostorije: velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dva odvojena spavaća bloka, dva kupatila(oba su renovirana), špajz i dve lođe. Povšina stana je 109m2, od toga su dve lođe 9m2. Gleda na tri strane. Sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona od 3 metara, smešten u lepoj predratnoj zgradi, koja se nalazi u blizini Krunske ulice. Luksuzno je renoviran i poseduje kamin i više ugradnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran trosoban porodičan stan grejne površine 82m², plus dve lođe, na veoma traženoj lokaciji u naselju Braće Jerković, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život – škola, vrtića, marketa, pijace i drugih sadržaja. Stan je odlično povezan sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 220.000 €, 89,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 89m2, dve lođe, EG, 7/7, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen. Troiposoban, uknjižen stan na jednoj od boljih lokacija na Novom Beogradu. Dvostrano je orijentisan. Stan ima dve lođe, svetao je tokom celog dana. Nalazi se u blizini svih sadržaja neophodnih za stanovanje -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 266.900 €, 88,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 63 – Gandijeva 88m2 U ponudi je prostran i funkcionalno organizovan trosoban stan uknjižene površine 84m2, dok je merena površina 88m2. Nalazi se u mirnom delu Bloka 63, u Gandijevoj ulici na Novom Beogradu. Pozicioniran je na prvom spratu od ukupno četiri, u manjoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 240.000 €, 86,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 3.5, 86m2 (dve lođe 6m2), 3/8, CG, lift, podrum, parking Svetao i funkcionalan, porodičan stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi okruženoj zelenilom. Izvorno trosoban, ali je zbog potrebe vlasnika adaptiran u troiposoban. Stan poseduje prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.000 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan od 85kvm, na prvom spratu u šestospratnici u mirnom kraju,okružen zelenilom.Uknjižen,u izvornom stanju,prostran, svetao, dvostrano jugozapadno orijentisan. Od prostorija: Predsoblje, hodnik, kuhinja, trpezarija ,tri spavaće sobe, dve lođe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, trostrano orijentisan stan od 85.18 m2, na 2. spratu kvalitetne zgrade iz 2011. godine, u najtraženijem delu Novog Beograda, u blizini Arene. Raspored je odličan i maksimalno funkcionalan: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 229.000 €, 80,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, trosoban, 80 m2 + dve lođe 7m2, na drugom spratu od 8 spratova, cg, dva lifta, interfon, video nadzor, podrum, slobodan parking oko zgrade. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija sa izlaskom na jednu lođu, odvojena kuhinja sa izlaskom na drugu lođu,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 214.900 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
12.12.2025 - 215.000 €
11.01.2026 - 214.900 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban svetao duplex uknjižen na 78m² nalazi se u najboljem delu Bežanijske kose uz sve potrebne infrastrukturne sadržaje: veliku zelenu pijacu, osnovnu školu, obdanište, brojne linije gradskog prevoza. Zgrada je dobro održavana, malo povučena, okružena parkom i zaštićena od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Zemuna, na samom Keju, u prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na petom spratu, sa dve lođe i bočnim pogledom na Dunav. U urednoj zgradi sa dva lifta, i sređenim ulazom, dvostrano orijentisan, funkcionalan, sunčan, svetao, izvorno dobro održavan. Ima odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju u mirnom, porodičnom delu starog Ceraka. U potpunosti je okrenut ka istoku i gleda na zajedničku baštu. Stan ima dve etaže. Donji nivo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 75,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.indomio.rs

Izuzetan, svetao, funkcionalan stan u jednoj od najkvalitetnijih zgrada na Novom Beogradu, koja ima portirsku službu, video nadzor, četiri lifta. Uknjižen na 75kvm, ima pripadajući podrum. Izlazak na jednu lođu iz dnevnog boravka, a na drugu iz spavaće sobe. Zbog svojih karakteristika....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 245.000 € na 235.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 255.000 €
11.02.2026 - 245.000 €
22.03.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan na dobroj lokaciji. Kvalitetno luks renoviran : urađeni spušteni plafoni sa led rasvetom, pvc stolarija Rehau(7 - prozori punjeni azotom) ,zidovi Calcecrudo, plafon sahara. Podovi vodootporni laminat. Od prostorija : ulazni hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m²,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 165.000 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi – izuzetan stan u najkvalitetnijoj starogradnji na Petlovom brdu - U ponudi je komforan i funkcionalan dvosoban stan, smešten u izuzetno kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle, na jednoj od najtraženijih lokacija Petlovog brda. Stan se nalazi u mirnom i zelenom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 259.000 €
19.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru - Šumatovačka ulica. Kompletno su renovirane vodovodne i elektro instalacije, a stan ima i PVC stolariju....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 198.000 €
11.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Lidla,prevoza,Osnovne skole Zgrada uvucena u odnosu na glavnu ulicu,okruzena parkovima. Stan je veoma svetao i odlično organizovanog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 207.000 €, 61,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu, u naselju Save Kovačević. Stan je izvorno bio dvosoban, ali je pažljivo adaptiran u 2.5 strukturu, sa ukupno merenih 61 m² (uknjižen na 58 m²), čime je dobijen dodatni komfor i bolja iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 60,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju veoma lep i funkcionalantrosoban stanu zgradi novije gradnje, na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na6. spratu od 7, u urednoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje i dobrom termoizolacijom. Stan je svetao, miran (orijentisan suprotno od ulice) i odlično organizovan. Sastoji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju veoma lep i funkcionalan trosoban stan u zgradi novije gradnje, na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 6. spratu od 7, u urednoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje i dobrom termoizolacijom. Stan je svetao, miran (orijentisan suprotno od ulice) i odlično organizovan.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 63.000 €, 60,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan, površine 60 m² (54 m² + dve lođe 6 m²), lociran u Ribnici, 1,5 km udaljen od centra Kraljeva. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, sobe, ostave, hodnika, kupatila i dve lođe. Karakteristike stana: Cena: 63.000 EUR Površina: 60m²....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 178.000 €, 59,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan renoviran dvoiposoban stan ukupne površine 66m2 koji se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi stare gradnje, na visokom prizemlju. U blizini se nalaze marketi, škole, vrtići, TC Piramida, Immo centar, kao i svi ostali neophodni sadržaji i kompletna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u zgradi od crvene fasadne cigle, izvorno 2.0, lako adaptibilan u 2.5, izvorno stanje veoma dobro održavano. Idealna prilika za one koji traže kvalitetnu starogradnju, mir i funkcionalan prostor. Prostranih 57 m² plus dve lođe (12,4 m²) i podrum, pruža udobnost i mir....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 31)

<< <1> >>