• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što veći do 1600 eura/m2 Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što veći do 1600 eura/m2 Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što veći do 1600 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što veći do 1600 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 75,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2019.,

www.indomio.rs

KUHINJA,POSEBAN WC,DNEVNA SOBA IZ KOJE SE STEPENICAMA IDE NA DRUGI NIVO GDE SU 2 SPAVAĆE SOBE ,2 TERASE I KUPATILO SA WC-OM.KUĆA JE NOVIJE GRADNJE,PVC PROZORI,IMA I PODRUM GDE JE INSTALACIJA ZA GREJANJE NA ČVRSTO I STRUJU. .

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 149.000 €, 13828,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište u Sremskim Karlovcima za turizam, poljoprivredu ili investicija za budućnost Kada kupujete nekretninu važno je prepoznati njen potencijal. Ovo je upravo takva nekretnina, za kupca koji će znati prepoznati priliku. Zemljište u Sremskim Karlovcima koje predstavljamo ovom prilikom....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 380.760 €, 12692,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi su četiri velika placa K.O. Palić, prvi plac površine 3.075 m2 drugi plac 3.271 m2, treći plac 3.271 m2 i četvrti plac površine 3.075 m2, ukupno 12.692m2. Dozvoljena gradnja P+1+PK. Indeks zauzetosti je 20%, znači dozvoljena gradnja poslovno stanbenih objekata do 1.900 m2....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 475.000 €, 5700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Dobanovci-seosko domaćinstvo sa starom kućom i pomoćnim objektima na 57 ari placa koji iz glavne ulice izlazi na drugu ulicu. Kuća je prizemna, stara, za renoviranje, a pomoćni objekti zidani i u dobrom stanju za rad i stanovanje. Sama kuća ima podrum sa zidanim plafonom. Prvi deo....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 39.900 €, 3400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 34a u Starom Slankamenu lociran u blizini raskrsnice koja vodi do Surduka i Novog Slankamenu.Namena placa je izgradnja poljoprivrednog domaćinstva - salaša zajedno sa porodičnim stambenim objektom.Minimalna veličina parcele je 5000m. Porodični objekat koji može....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, POŽAREVAC, 2.400 €, 1600,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

POZAREVAC POSLOVNI OBJEKAT PETROVACKI PUT 1.600 m2, plac 20,62a, ZAKUP 1,5 e/m2 Objekat je upisane povr{ine u osnovi 1186,00 m2, upisan u list nepokretnosti k.o Pozarevac Objekat je izgra|en 1991.g. Objekat je skeletne konstrukcije od armiranog betona oslonjene preko temeljnih stopa....

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 1.500.000 €, 1560,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veliki, potpuno funkcionalan hotel na fantastičnoj lokaciji u samom centru Despotovca. Objekat je idealan za investitore koji žele da razvijaju hotelski, restoranski ili event biznis, zahvaljujući velikim kapacitetima i odlično organizovanom prostoru. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Plac, BELO POLJE, 25.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U Draževcu na Baljevačkom putu prodaj se plac od 15 ari sa započetom kućom, temelj i podrum uređeni. Plac je pod blagim padom. Na plac se ulazi sa asfalta. Voda i struja na ulici. Uknjižen. Agencijska nadoknada iznosi 1000eura. . .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 350.000 €, 1420,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Žitni trg - plac površine 14,2 ara. Širina fronta 18m (izlazi na reku Begej), a širina 50m u zadnjem delu parcele. Poseduje pomoćnu zgradu površine 264m2. Četiri trofazna brojila, voda, gas, kanalizacija. Izdata građevinska dozvola sa plaćenim komunalijama za stambeno-poslovnu zgradu....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 190.000 €, 1400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121637, 14a, prizemna, struja, kanalizacija, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, plac. Gradjevinsko zemljište površine 14 ari sa kućom 60 m2 u izvornom stanju (za kompletno renoviranje) gde je dozvoljena....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum što veći do 1600 eura/m2 (1306)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>