• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što veći Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 214,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Oštreljska Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji u Ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Stan se nalazi u kvalitetnoj višespratnici sa dva lifta, na šestom spratu, gde se nalaze svega dva stana, što pruža dodatni mir i privatnost.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Gornji Grad, 107.000 €, 109,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila, veliko zajednicko sa velikom kadom, kompletno uradjeno u Vileri Bosh keramici i manje uz spavacu sobu koje nije zavrseno. Ugradjen stakleni klizni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja. Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je prostran trosoban porodičan stan grejne površine 82m², plus dve lođe, na veoma traženoj lokaciji u naselju Braće Jerković, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život – škola, vrtića, marketa, pijace i drugih sadržaja. Stan je odlično povezan sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 78385, III/, dupleks, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, ostava, deljiv. Gradjevinski 89m2 stan ima jos dodatnih 21 m2 Stan ima 4.0 spavace sobe i jos jedni manje sobiu,dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju vecu lodju +terasu. dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Ponudicemo Vam jedan prelep stan,na odlicnoj lokaciji u bloku 64,ulica Gandijeva,kod Imo centra.Kompletno renoviran,kvalitetno,za sebe.Pogled ka parku.Moze namesten,ne koristen namestaj,a kuhinja kompletno opremljena. Prostorijehodnik,garderober,kuhinja,trpezarija,dnevni boravak,dve....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • podrum što veći najnovije (34)
  • www.indomio.rs podrum što veći (2704)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>