• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 podno grejanj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 podno grejanj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 podno grejanje pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 podno grejanje pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 339.000 € na 315.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 339.000 €
29.03.2026 - 315.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu Viva Residence, na Zvezdari, u neposrednoj blizini Zvezdara teatar. Lokacija je infrastrukturno dobro povezana sa ostatkom grada. Stan se nalazi na četvrtom spratu i zapadno je orijentisan. Koncipiran....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 395.000 € na 388.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 388.000 €, 86,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 375.000 €
25.06.2025 - 385.000 €
23.01.2026 - 395.000 €
01.03.2026 - 383.000 €
04.03.2026 - 395.000 €
08.04.2026 - 388.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na Vračaru u Šumatovačkoj ulici u blizini Južnog Bulevara. Stan se nalazi se na prvom spratu luksuzne novogradnje iz 2023. god sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 320.000 €
19.04.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 74,00 m2 cca 5390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 479.000 €
12.12.2025 - 459.000 €
14.01.2026 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
20.03.2026 - 409.000 €
17.04.2026 - 406.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran trosoban stan površine 74m2 u pešačkoj zoni, nadomak Knez Mihailove ulice u samom centru Beograda. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja spoj autentičnog šarma starogradnje i modernog komfora. Stan je kompletno renoviran, svetao i prozračan,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs što veći 80 m2 podno grejanje pala cena (6)
  • www.indomio.rs podrum što veći podno grejanje pala cena (12)
  • www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 pala cena (38)
  • www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 podno grejanje (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>