• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 2.686 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • ekskluzivan
    • uknjižen
    • 4.sprat
    • dve lođe
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan u naselju Sava Kovačević Prodaje se renoviran stan sa 3 spavaće sobe na odličnoj lokaciji u jednom ad najpopularnijih delova Zemuna. Stan je uknjižen na 77m2, čista papirologija, vlasnik 1/1. Kompletno renoviran pre 10 godina sa svim zamenjenim instalacijama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 255.000 €, 87,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban renoviran stan u veoma popularnom naselju Meandri. Stan je zapadno orijentisan sa dosta prirodnog svetla. Velika lođa od oko 7m2 Pripadajući podrum od oko 10m2 Merena površina stana je 80m2 + terasa PVC stolarija, sve instalacije su kompletno zamenjene pre nekoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 900 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan sa funkcionalnim rasporedom. Stan se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, zasebne trpezarije i kuhinje, kao i odvojenog toaleta i kupatila. Dodatne pogodnosti uključuju podrum, dve klime, sudomašinu i veš mašinu. Stan je dvorišno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum što veći 80 m2 zadnjih 14 dana'
225.000 €
170.000 €
360.000 €
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, trostrano orijentisan stan od 85.18 m2, na 2. spratu kvalitetne zgrade iz 2011. godine, u najtraženijem delu Novog Beograda, u blizini Arene. Raspored je odličan i maksimalno funkcionalan: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 178.450 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Dobrivoja Petkovi��a, 2/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-83m2 , ugovorna povr��ina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj gra��enoj zgradi od fasadne cigle u mirnoj ulici okru��ena zelenilom. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 82,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa kuća, mereno ima 157m2 sa terasom, a uknjižena na 82m2, smeštena na 5,87 ari placa. Kuća poseduje podrum sa kotlarnicom, u prizemlju veliku dnevnu sobu sa izlaskom na terasu koja gleda u dvorište, kuhinju, ostavu i kupatilo. Na spratu su tri spavaće sobe, kupatilo, terasa.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

•Luksuzno renoviran, bez ulaganja - Postoji mogućnost adaptacije u trosoban •Centralno grejanje •Uknjižen, vlasništvo 1/1 •Prostran dnevni boravak, moderna kuhinja sa špajzom •Spavaća soba, luksuzno kupatilo, trpezarija •3 lođe + podrum •Mirno okruženje, odlična povezanost, slobodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – SALONSKI STAN NA SLAVIJI U ponudi je izuzetno kvalitetan i funkcionalan salonski stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Slaviji. Idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 80 m² Cena: 360.000 €....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavaće sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su škola, obdanište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 80,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cetinjska, 1/6, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-80m2 , ugovorna povr��ina-77.00m2, U ponudi je uknji��en, kompletno renoviran, posebno name��ten, funkcionalan, svetao, dvostrano orjentisan,trosoban adaptibilan stan koji se nalazi u dobro odr��avanoj zgradi. Prostorije: dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kluz, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Uknjižena kuća. - Vertikala kuće. - Ukupna površina 95 m2. - Vlasništvo prodavca je 47,5 m2. - Stvarna kvadratura je 80 m2. - Plac od 2 ara, vlasništvo prodavca. - Odlična lokacija. - Blizina Cvetkove pijace, doma zdravlja Zvezdara i okretnice autobusa 55. - Blizina infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 219.000 €, 77,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao , dvostran, očuvan i zdrav dvoiposoban stan ; u zgradi iz kraja sedamdesetih godina, povučena od ulice, okružena zelenilom. Blizina autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škola..crkva. Stan očuvan , održavan, izmenjena stolarija u spavaćim sobama, izvorno dvoiposoban, i uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo 3.5 stan na izvanrednoj lokaciji na Vračaru. Stan je uknjižen na 76m2, a mereno ima 80m2, plus lođu od 5m2. Sastoji se od ulaznog prostranog hodnika, velike dnevne sobe koja ima izlaz na lođu, 2 spavaće sobe - od kojih jedna ima izlaz na istu lođu, zatim manje spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, cg, renoviran, 2/3, ostava, podrum, terasa. Izdaje se trosoban stan na Banovom brdu, Karpoševa ulica – detaljno renoviran i kompletno opremljen kvalitetnim, modernim nameštajem. Nalazi se na drugom spratu od tri, orijentisan prema jugozapadu, što mu obezbeđuje izuzetnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na Banovom brdu – odlična struktura, mir i zelenilo, preko puta okretnice Na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovo brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nudimo vam trosoban stan izvorne strukture, funkcionalnog rasporeda i dvostrane orijentacije, smešten preko puta okretnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 377.000 €, 74,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dubrova��ka, 3/10, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-74m2 , ugovorna povr��ina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dor��olu, na tre��em spratu od deset. Stan je ��etvorosoban sa velikom trpezarijom, dnevnom sobom i kuhinjom u celini, jednom velikom spava��om sobom i dve de��je. U svakoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m²,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u blizini Karađorđevog parka na Vračaru, u Nebojšinoj ulici. Stan je u izvornom stanju i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade iz 1991. godine. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored i dvostranu orijentaciju, idealan za porodicu ili poslovni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)

<< <1> >>