• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što skuplji ekskluzivan do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što skuplji ekskluzivan do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što skuplji ekskluzivan do 210 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što skuplji ekskluzivan do 210 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.311 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 580.000 €, 171,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (terasa 6m2), EG, 1/2, parking, podrum, interfon, telefon, klima, ostava. Na prodaju ekskluzivan salonski stan površine 171 m², sa jedinstvenim pogledom u velelepnoj predratnoj zgradi na prvom spratu na Slaviji. Raskošan prostor jedinstvene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 820.000 €, 160,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2023.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Bulevar kralja Aleksandra - EKSKLUZIVNA PRODAJA lokal, 160m2 (podrum 40m2), prizemlje Lokal u najprometnijem delu Bulevara kralja Aleksandra, preko puta Vukovog spomenika. Pogodan je za razne vrste delatnosti. Postoji mogućnost zadržavanja zakupca. Uknjižen.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, dvorište 1a Ekskluzivna kuća na Dedinju, novije gradnje, u blizini Belog dvora. Kuća je visokog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum što skuplji ekskluzivan do 210 m2'
3.000 €
499.000 €
419.000 €
 
-2%

Promena cene sa 710.000 € na 695.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 695.000 €, 195,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 710.000 €
15.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo ekskluzivan, neuseljavan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Dedinje, ulica Miće Orlovića, na samom početku ulice koji važi za lepši i atraktivniji deo. Stan se nalazi u prizemlju manje, kvalitetne zgrade iz 2018. godine (ukupno 2 sprata) i uknjižen je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 660.000 €, 181,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Madlenijanum - Svetosavska kuća, 5.0, 181m2, Po+Pr+Pk, 6.5a, TA, podrum. Kuća u centru Zemuna od 452m2, uknjižena 181m2, na placu povrsine 6.48 ari nalazi se u mirnoj ulici sa predivnom baštom punom zelenila sa osećajem svežine i mira kao da se nalazite u parku. Kuća nije iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – SALONSKI STAN NA SLAVIJI U ponudi je izuzetno kvalitetan i funkcionalan salonski stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Slaviji. Idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 80 m² Cena: 360.000 €....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 259.999 €, 156,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja. U ponudi porodična kuća na top lokaciji u centru, blizu pešačke zone iza Obilićevog Venca. Odlična je za porodično stanovanje ali i kao poslovna investicija. Upravo zbog svoje pozicije, pošto je na uglu dve ulice, ima mogućnost za obavljanje raznih delatnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: PVC stolarija Klasičan parket....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 207.000 €
08.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuća, uknjižena....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 84.200 €, 120,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PONUDA - Odlična, spratna, uknjižena vikend kuća na 52m2, u najlepšem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 82.000 €, 62,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - NAJLEPŠA LOKACIJA U GRADU - CENTAR GRADA - ČAIR KOD AS TRGOVINE I BIROA U SAMOJ BLIZINI DUŠANOVOG BAZARA - UKNJIŽEN, PRELEP DVOIPOSOBAN KOMFORAN JAKO FUNKCIONALAN STAN, IZUZETAN U SVAKOM POGLEDU - IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, VRHUNSKOG KVALITETA GRADNJE, ODLIČAN....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 54.000 €, 120,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Odlična, komforna vikend kuća u naselju Mandjelos,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117799, II/III, klima, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. **EKSKLUZIVAN 3.0 SALONAC, TRG SLAVIJA** Ekskluzivan 3.0 salonac od 110m2, kompletno opremljen za život u centru grada, nedaleko od Trga Slavija. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>