• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što skuplji barem 100 m2 use - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što skuplji barem 100 m2 use - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što skuplji barem 100 m2 useljiv Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što skuplji barem 100 m2 useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 260.000 €, 96,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, komforan i funkcionalan četvorosoban stan, uknjižen 1/1 na ime vlasnika (u katastar nepokretnosti upisana je korisna površina od 96m², a realno ima 121m²) useljiv po dogovoru, u srcu istorijskog dela grada, u Savamali, u Karađorđevoj ulici. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 855.000 €, 185,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude šestosoban, perfektan salonski stan visokih plafona, dvostrano orijentisan (jugozapad-severozapad), sa pogledom na ulice Kneza Miloša i Miloša Pocerca. Stan je funkcionalan, svetao, i nalazi se na prvom od četiri sprata uredne i dobro održavane zgrade....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 545.000 € na 539.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 539.000 €, 108,00 m2 cca 4990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 545.000 €
19.04.2026 - 539.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini ulice Svetozara Markovića, delu kod Kliničkog centra fenomenalan stan kompletno renoviran od poda do plafona, sve novo – zidovi, podovi, instalacije, enterijer, nameštaj. Stan je rađen bez kompromisa, moderan, elegantan i odmah useljiv. Jedan od najvećih benefita: na par....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 520.000 €, 175,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, prodaje se izuzetno prostran i jedinstven petosoban stan na drugom (poslednjem) spratu - PTK, površine 175m2, potpuno renoviran, uknjižen i odmah useljiv. Dvostrano je orijentisan i projektovan tako da pruža obilje svetlosti i funkcionalnosti koja spaja moderan komfor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 505.000 €, 115,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sredjen i prostran salonski stan površine 115 m² (u katastru upisan na 105 m²) koji odiše autentičnim duhom starog Beograda. Smešten je u najlepšem delu ulice Cara Uroša. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i dobro održavane zgrade u kojoj će se ugraditi lift, što dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 105m2 (dve terase ukupno 9m2), 1/5, CG, lift, kamin, klima, internet, interfon, ktv, podrum, parking, garažno mesto u blizini po dodatnoj ceni. Kumanovska ulica se prostire od Bulevara kralja Aleksandra do Krunske, smeštena u srcu centralne gradske opštine Vračar. Zbog svog položaja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 429.000 €, 103,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija Novog Beograda, u delu poznatom kao Retenzija, u ulici Bulevar Mihajla Pupina, u neposrednoj blizini Hotel Jugoslavija i Dunavskog šetališta, nalazi se ovaj izuzetno lep, prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 103m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 108,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par minuta hoda od Tašmajdanskog parka kao i na par stotina metara od Palilulske pijace, svojom pozicijom pripada najlepšem delu Palilule. Kao centralna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 102,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4.0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan na odličnoj lokaciji na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi okruženoj zelenilom, a u neposrednoj blizini glavnih saobraćajnica i svih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum što skuplji barem 100 m2 useljiv (88)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>