• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što skuplji 80 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što skuplji 80 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što skuplji 80 m2 luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što skuplji 80 m2 luksuzan" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 3.136 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELI POTOK, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux, funkcionalan, svetao i potpuno renoviran 3.0 stan, 77m2 na traženom delu Braće Jerković, u mirnijem delu sklonjen od ulice, okružen zelenilom. Na par min. od škole, vrtića, pošte, prodavnica, pijace, tržnog centra..dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija gradskog saobraćaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 475.000 €, 84,00 m2 cca 5660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130490, II/, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan četvorosoban stan smešten u samom centru grada sa parkingom. Zgrada ima video nadzor, a uz stan dolazi i pripadajući, veliki podrum 10m2. Uknjižen i useljiv....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 439.000 € na 435.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 435.000 €, 87,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2024 - 400.000 €
20.01.2025 - 375.000 €
06.06.2025 - 400.000 €
24.10.2025 - 450.000 €
08.02.2026 - 439.000 €
18.03.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo prelep, luksuzan stan, na odličnoj lokaciji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, terase i dva kupatila. Poseduje podrum. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 40.000 eura. Veoma....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum što skuplji 80 m2 luksuzan'
1.500 €
399.000 €
399.000 €
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 79,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac sa parkingom u srcu grada – Resavska, kod Beograđanke Prodaje se autentičan trosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – u Resavskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograđanke i parka Manjež. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 377.000 €, 74,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dubrova��ka, 3/10, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-74m2 , ugovorna povr��ina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dor��olu, na tre��em spratu od deset. Stan je ��etvorosoban sa velikom trpezarijom, dnevnom sobom i kuhinjom u celini, jednom velikom spava��om sobom i dve de��je. U svakoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog sprata, prodaje se stan koji je kvalitetno i luksuzno renoviran i opremljen. Orijentisan je ka dvorištu, kontra strani od ulice. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 294.900 € na 298.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 298.900 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 294.900 €
10.04.2026 - 298.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno lux renoviran, trosoban stan na petom spratu dobro održavane zgrade sa CG, 2 lifta (parni/neparni), interfonom… Na odličnoj poziciji, blizu pijace i svih drugih objekata infrastrukture. Stan je miran, svetao, zapadno orijentisan, vrlo funkcionalan. Građevinske....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 298.240 € na 272.412 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 272.412 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2023 - 211.500 €
11.10.2024 - 220.916 €
01.12.2024 - 225.425 €
31.08.2025 - 277.300 €
06.02.2026 - 298.240 €
22.03.2026 - 272.412 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 86m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

•Luksuzno renoviran, bez ulaganja - Postoji mogućnost adaptacije u trosoban •Centralno grejanje •Uknjižen, vlasništvo 1/1 •Prostran dnevni boravak, moderna kuhinja sa špajzom •Spavaća soba, luksuzno kupatilo, trpezarija •3 lođe + podrum •Mirno okruženje, odlična povezanost, slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten trosoban stan sa velikom terasom 6m2 na atraktivnoj lokaciji kod Sajma. Uz stan ide pripadajuće parking mesto i podrum. Grejanje je na gas, ima kalorimetre, režijski troškovi ispod 100€. Useljiv je od kraja maja, može se pogledati ranije. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, opremljen-lux, nalazi se u kompleksu Magdon. Stan je na trećem spratu, opremljen i odmah useljiv. Sadrži dnevnu sobu, dve spavaće sobe, wc, hodnik i u degažmanu kupatilo. Stan je veoma svetao, u zgradi sa liftom i u sredini zgrade. Nalazi se u lux kompleksu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com