• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum što skuplji 2.sprat Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum što skuplji 2.sprat Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum što skuplji 2.sprat Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs podrum što skuplji 2.sprat zadnjih 14 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.855 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 545.000 €, 107,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojvode Milenka, 2/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-107m2 , ugovorna površina-107.00m2, Na prodaju lux stan od 107m2 u ulici Vojvode Milenka. Stan se nalazi na drugom spratu uredjene zgrade iz 2000. godine. Svakom detalju u stanu je posvećeno maksimalno pažnje i najkvalitetniji materijali.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, trostrano orijentisan stan od 85.18 m2, na 2. spratu kvalitetne zgrade iz 2011. godine, u najtraženijem delu Novog Beograda, u blizini Arene. Raspored je odličan i maksimalno funkcionalan: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum što skuplji 2.sprat zadnjih 14 dana'
500 €
115.000 €
90.000 €
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 180.000 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban stan na 2. spratu – Banovo Brdo Prodaje se dvoiposoban stan na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade. Stan se nalazi u mirnom delu naselja. Funkcionalan raspored obuhvata odvojenu kuhinju, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljenu....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, cg, renoviran, 2/3, ostava, podrum, terasa. Izdaje se trosoban stan na Banovom brdu, Karpoševa ulica – detaljno renoviran i kompletno opremljen kvalitetnim, modernim nameštajem. Nalazi se na drugom spratu od tri, orijentisan prema jugozapadu, što mu obezbeđuje izuzetnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 64m², smešten na drugom spratu luksuznog stambenog kompleksa. Stan je odlično organizovan, sa puno prirodne svetlosti i pažljivo uređenim enterijerom u toplim, savremenim tonovima. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?