• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs podrum - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum

  • Za upit "www.indomio.rs podrum" pronađeno 2 678 nekretnina - prosečna cena 1.999 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 186.000 €, 160,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.indomio.rs

Ukoliko tražite kuću gde možete da uživate u miru i tišini a da budete na ekstra lokaciji onda je ovo prava ponuda za Vas. Na placu od 2,61ara se nalaze dve kuće pa samim tim mogu živeti dve porodice. Obe kuće imaju kotao na gas , tri inverter i jednu običnu klimu. U cenu ulaze dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Lux, funkcionalan, svetao i potpuno renoviran 3.0 stan, 77m2 na traženom delu Braće Jerković, u mirnijem delu sklonjen od ulice, okružen zelenilom. Na par min. od škole, vrtića, pošte, prodavnica, pijace, tržnog centra..dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija gradskog saobraćaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odličan duplex na Novom Naselju 33m2! Odlična zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkić za decu kao i vrtić i škola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 377.000 €, 91,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

U najpoznatijem, mirnom kraju starog dela Beograda prodaje se izuzetno svetao, uknjižen, trosoban stan. Stan je salonskog tipa i sastoji od velikog predsoblja/trpezarije, kuhinje i ostave, tri spavaće sobe, 2 mokra čvora. Stanu pripada i veliki podrum. Postoji mogućnost priključenja....

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 1.500.000 €, 1560,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veliki, potpuno funkcionalan hotel na fantastičnoj lokaciji u samom centru Despotovca. Objekat je idealan za investitore koji žele da razvijaju hotelski, restoranski ili event biznis, zahvaljujući velikim kapacitetima i odlično organizovanom prostoru. Osnovne karakteristike....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 197.000 €, 84,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske 84 m²). Stan je trenutno u fazi renoviranja, što budućem kupcu pruža odličnu priliku da završne radove prilagodi sopstvenim željama i standardima.....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 250.000 €, 640,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovno - stambeni objekat, na placu od 890 kvm, nalazi se u naselju Brzi Brod , u naselju novijeg datuma.Objekat sadrži poslovni prostor od 160 kvm, ispod koga je podrum.Objekat poseduje još dva sprata i potkrovlje..Do same kuće je prokopano za dovod gasa.Objekat završen oko 80....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole ´ Jožef Atila´ Ovaj stambeni prostor čine dve etaže, donju etažu čini dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 70055, 6a, spratna, 4, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, podrum, stambeno-poslovna. Odlična porodična kuća na Cvetanovoj ćupriji, na 4 etaže sa placem od 6 ari. Nalazi se u delu u kome dominiraju porodični stambeni objekti. Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 500.990 €, 152,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, Kej, izuzetna ponuda na uvek traženoj lokaciji, stan kakav se retko nalazi na tržištu. Zauzima ceo sprat i ono što je vrlo interesantno, vrlo lako mogu da se naparave dve stambene jedinice. Sve prostorije su vrlo prostrane, sa visokim plafonima, što stanu pruža odličnu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 62.000 €, 66,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se dvosoban stan koji se nalazi na prvom spratu i površine je 66kvm. U svom sastavu stan poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Zgrada je građena od cigle. Vrata i prozori su drveni, na podu u kuhinji je....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 640.000 € na 700.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 382,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 640.000 €
20.02.2026 - 700.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Niška poslovni prostor 70m2 + terasa 40m2, garaža 270m2, uknjižen na 257m2, PR, toplotne pumpe, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Nekretnina koja izuzetno retko izlazi na tržište, poslovni prostor sa pešačkim i kolskim ulazom u dimenziji 6x3m,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija – Banovo brdo, opština Čukarica. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 300.000 €, 320,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102621, 6a, pr+1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, cela. Lokacija je Mladenovačko ,Dedinje.Kuća novije gradnje ,iz 2008,na preko 6 ari placa.Građena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 700 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje cetvorosobnog stana u Novom Sadu, u zoni Zeleznicke stanice, na odlicnoj i veoma trazenoj lokaciji koja istovremeno pruza urbani nacin zivota, ali i mir i zelenilo. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku za sve koji traze komforno i kvalitetno izdavanje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 250,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sredjene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden je gas. .

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 250.000 € na 300.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 250.000 €
13.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97777, VPR/, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se salonac u centru grada, visoko prizemlje, 12 stepenika, dva stana na spratu. Stan ima dve velike spavaće sobe, veliku trpezariju, kuhinju, kupatilo, wc, veliku terasu, dve supe u dvoristu.Samo licno mozete da....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

RUMA, Prodaje se spratna kuća u prvoj zoni stanovanja. Kuća je kvalitetno građena, odmah useljiva. Jako lep raspored ; u suterenu je podrum sa ostavom i kotlarnicom, na prvoj etaži je smeštena dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlaskom na terasu, zatim spavaća soba i kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 260.000 €, 205,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju izuzetnog lokala u radu. Trenutno je u funkciji kao luksuzno opremljen restoran. Sastoji se iz restoranskog dela, kuhinje, 2 toaleta + kupatila za osoblje, podruma, terase i bašte. Površine prostorija i kapacitet gostiju: -RESTORANSKI UNUTRAŠNJI DEO (66m2....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128116, IX/X, lift, uknjižen, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 121,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican trosoban stan, uknjizen na 121m2 na prvom spratu porodicne kuce u kojoj se nalaze dva odvojena stana. Stan za potrebe kupca moze biti adaptiran u cetverosoban. Kuca odlicno gradjena, stan. bez ulaganja. Uz stan ide i garaza koja je uknjizena na 21m2. Stan ima pripadajuci podrum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven ekskluzivan salonski stan povrsine 109m2 sa terasom, pozicioniran na odličnoj lokaciji u ulici Stanoja Glavaša, ispod Tašmajdana,u održavanoj predratnoj zgradi. U zgradu se ulazi kroz prelepo dvorište, a objekat poseduje i još jedno veliko dvorište iza zgrade koje je puno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 340.000 €, 200,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Ledinama, ukupne površine 200m², idealna za višečlanu porodicu ili investiciju! Ova funkcionalna kuća sastoji se iz tri odvojene stambene jedinice: Garsonjera – pogodna za izdavanje ili kao zaseban apartman. Dvosoban stan – komforan i svetao, idealan za par ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 159.000 €, 45,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo funkcionalan, ušuškan stan. Od prostorija poseduje kuhinju sa trpezarijom (koju trenutno koriste i kao manji dnevni boravak), spavaću sobu, hodnik, kupatilo i prostranu lođu, ostavu i pripadajući podrum. Stan trenutno koriste kao jednoiposoban, sa tim....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju seosko gazdinstvo u selu Resnik kod Kragujevca. Kuća ima 50m2, a od prostorija ima 2 sobe, hodnik i kupatilo, a ispod cele kuće se nalazi podrum. Na kući je skoro rađen krov. Od pomoćnih objekata ima 2 hale za kompletno poslovanje i uzgoj kajsije. Prva hala je površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan površine 71m² (+ dve terase koje nisu ušle u kvadraturu), smešten na odličnoj lokaciji – Detelinara, Novi Sad. Stan je potpuno renoviran, sa odličnim rasporedom – iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sve sobe su komforne i pravilnog oblika, što pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 71.900 €, 21,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA GARSONJERA NA ODLIČNOJ LOKACIJI - CERAK, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 71.900 € Lokacija: Beograd, Čukarica, Cerak Površina: 21 m2 Struktura: Stan koji se sastoji od: - Open space dnevno-spavaće prostorije sa kuhinjom i trpezarijom; - Kupatila; - Ulaznog hodnika.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 77.250 €, 34,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na fantastičnoj lokaciji, na par minuta hoda do Futoške pijace. Nalazi se blizu svega što je neophodno za život! Postoji zajednički podrum i biciklana! Dva parking mesta! 021/662-0001 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Moguće izvesti 3 nezavisne stambene jedinice Ima i garaža, podrum, pomoćna zgrada. Odlična, useljiva kuća Grejanje u celoj kuci (CG) .

 
 
 
  Farma, TRSTENIK, 30.000 €, 74,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju domaćinstvo u Grabovcu na lepom mestu sa koga se pruza pogled na grad. Domaćinstvo se sastoji od 2 kuće; Starija zgrada se sastoji od 2 sobe, jedna manja jedna veća, kuhinje i kupatila Novija kuća se sastoji od 3 sobe, terasa, podrum i letnja kuhinja. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 151.000 €, 320,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT, NA NIŠKOJ ULICI, UKUPNE POVRŠINE 320M2, NA PLACU OD 412M2, PORED GLAVNOG PUTA. U PRIZEMLJU JE PRODAJNI PROSTOR SA MAGACINIMA I POVRŠINE 200M2, I PODRUM POVRŠINE 60M2. NA SPRATU JE STAMBENI PROSTOR POVRŠINE OKO 120M2, POSTOJI MOGUĆNOST ADAPTACIJE....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju staroseosko domacinstvo 11300m2 u selu Dobrujevac nedaleko od Boljevca,do samog asfaltnog puta.Kuca je mekog materijala ali je jako zanimljivo to sto lezi na kamenitom brdsacu ili bolje receno na jednoj maloj steni ,ima podrum i drve prostorije.Postoji i ekonomski objekat....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 389.000 €, 273,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2023.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina - Viktora Starčića kuća, 6.0, 273m2 (terasa 8m2), Po+PR+PTK, EG, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 5 ari U ponudi veoma kvalitetna, odlično opremljena i komforna kuća, na Altini, u mirnoj, širokoj ulici, u potpuno urbanom kraju. Kuća je odlično organizovana,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 162.000 €, 63,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119081, V/XIV, lift(2), terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se dvosoban stan na bulevaru Oslobođenja u izvornom stanju. Stan poseduje prostrano predsoblje, dnevni boravak sa terasom koji je orijentisan bočno, ka ulici Lasla Gala,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji na Julinom brdu. Nalazi se u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Dobar i....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 120.000 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Kuća je u osnovi 97m2 ima 3 etaže+ tavan. Sama je na placu od 7 ari i 31m2, ima dva brojila, dva vodomera, gradsku vodu i septičku jamu. Sastoji se od 3 zasebna stana podeljena po horizontali. U prizemlju je trosoban stan, korisne površine 75,16m2 sa garažom koja ima struju, vodu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 300.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve, na samo 20km od grada Novog Sada. U sklopu kompleksa nalaze se restoran sa 150 mesta za sedenje, 15 opremljenih soba, dve kuhinje, ostave,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 835)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>