• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje uknjižen do 140000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje uknjižen do 140000 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje uknjižen do 140000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje uknjižen do 140000 eura" pronađeno 48 nekretnina - prosečna cena 1.659 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4.0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju u Pančevu, novije gradnje, u zgradi sa malo stanova. Stan je dupleks i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.820 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban uknjižen stan u ulici Branka Bajića na Detelinari. Stan je izgrađen 2010. godine i nalazi se na visokom prizemlju (visina prozora preko 2m od ulične kote), dvostrano je orijentisan. Ima video nadzor, podno grejanje, kalorimetre, klimu, protocnu toplu vodu, pločice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje uknjižen do 140000 eura'
128.800 €
122.400 €
120.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuznog prostora na atraktivnoj lokaciji - TOP PONUDA Na prodaju izuzetno kvalitetan i luksuzno opremljen troiposoban stan/lokal, uknjižen i useljiv odmah, sa delom ugradnog nameštaja koji je uključen u cenu. Lokacija je savršena, a prostor se prostire na 72 m² uz natkrivenu....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 126.900 €, 47,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u samom centru Zlatibor, u ulici Miladina Pećinara – jedna od najtraženijih lokacija za život i izdavanje. U ponudi je više stanova u objektu, a ovaj konkretan stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 6. Jednostrano je orijentisan, sa visinom plafona od 2.60....

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 125.000 €, 4800,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem izuzetan plac u Čurugu na veoma atraktivnoj lokaciji koji se prostire na četiri katastarske parcele. Plac ima izlaz na dve ulice i površine je 4.794 m2. Na placu se nalaze uknjižene pomoćne zgrade-ekonomski objekti ukupne površine 472 m2. Postoji priključak za vodu i struju.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 115.000 €, 45,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča ukupne površine 45,34 m2 po strukturi dvosoban.Stan ima etažno grejanje, u kupatilu i kuhinji je podno grejanje. Parking mesto.Odlična lokacija, kod pijace i doma zdravlja.Uknjižen. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.500 €, 38,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115818, II/II, telefon, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova. Prodaje se jednoiposoban stan od 38m2, drugi srat. Izgradjen od kvalitetnih materijala, daljinsko podno grejanje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0, podno grejanje, kamin, 1/6, lift, kompletno opremljen. Prodaje se kompletno opremljen stan u centru Zlatibora. Uknjižen je i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.500 €, 48,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 2.0, podno grejanje, kamin, 2/6, lift, terasa, parking mesto. Prodaje se kompletno opremljen stan u centru Zlatibora. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara - ulica Breza) na idealnoj nadmorskoj visini (oko 1.000m) u neposrednoj blizinoi borove šume i breza, na sunčanoj padini sa pogledom na same....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 98.880 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam uknjižen stan u zgradi u centru Sremskih Karlovaca. U blizini se nalazi pijaca, pumpa, marketi, apoteke, autobusko stalajište. Ispred zgrade ima parking za stanare. Stan je kompletno renoviran pre godinu dana, pvc stolarija, promenjena vrata, pločice su u celom stanu.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 96.000 €, 62,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 62m2 u novogradnji, na četvrtom spratu (od ukupno pet spratova) zgrade sa liftom, orijentisan severo- istočno. Poseduje ulazni hodnik, prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom iz koje se izlazi na terasu, odvojenu kuhinju koja prozorom gleda na terasu i spavaći blok koji je odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.172 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov, neuseljavan stan sa galerijom na Novoj Detelinari (Bulevar Evrope) – 42 m² smešten u mirnom delu Nove Detelinare, u blizini Bulevara Evrope. Karakteristike stana: Dvosoban stan sa galerijom. Površina: 42 m². Podno grejanje . Roletne sa električnim podizačima Smart bojler....

 
 
 
  Stan, BRUS, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Apartman u Brzeći, 1.5, 48m2, terasa 4m2 + terasa 20m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji poseduje sopstvenu recepciju, bazen,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.900 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN, 3.0 STAN U CENTRU PANČEVA, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 147.900 € Lokacija: Pančevo, ul. Cara Dušana, sprat 4/5 Površina: 76 m2 Struktura: Nov, lux trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 89.000 €, 96,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u Begeču koja u osnovi ima 96m2 uknjiženih. Ima i veliki zidani podrum. Kuća je kvalitetno zidana, čvrstim materijalom i obložena je fasadnom ciglom , urađena je izolacija mineralnom vunom između cigle i bloka. Takođe, ima i horizontalnu izolaciju . Raspored je odličan.....

 
 
 
  Stan, RUMA, 85.900 €, 78,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Nov, prazan, useljiv Uknjižen kao poslovni prostor od 78 m2 , a fukcioniše kao 3.0 stan. Od prostorija: veliko predsoblje, tri velike sobe, kuhinja, veliko kupatilo (i toalet), dve prostorije za formiranje ostave i garderobera. Podno grejanje Nalazi se u prizemlju nove zgrade....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.460 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

TOP LOKACIJA. Odličan uknjižen namešten stan. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta-svetao. U blizini gradskog prevoza, fakulteta, marketa, Osnovne škole, vrtića. Podno grejanje-izuzetno niski računi. Odličan kakao za život tako i za izdavanje. Cena za dogovor. Naša preporuka.....

 
 
 
  Stan, RUMA, 83.500 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastičan dvosoban stan, kompletno opremljen ugradnim nameštajem i tehnikom po meri. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji, 3 minuta od Doma zdravlja, 8 minuta od centra grada, sa svim neophodnim sadržajima u okolini. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.300 €, 42,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 42 m² u novoj zgradi na Adicama. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za rešavanje stambenog pitanja tako i kao investicija za izdavanje zbog povoljne cene i tražene lokacije. Stan je moderno projektovan, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.968 €, 52,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux novi dvoiposoban stan u novosagrađenoj urbanoj vili, u lepom delu Telepa. Stan ima lep raspored, jednu veću i drugu manju spavaću sobu, kupatilo i prelepu dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i iz koje se izlazi na terasu. Dnevna soba ima veliki stakleni portal,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.indomio.rs

Ne propustite!!! Ovo je apartman za one koji za sebe žele najbolje Ukoliko želite da na odmoru imate mir, tišinu, pogled na padine i visoravni Zlatibora, na samo 3 km od centra i gužve, a pri tom ste i ljubitelji tenisa i komfora, onda je ovo prava nekretnina za Vas. Ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, namešten, podno grejanje, st/4, ostava, terasa, parking mesto. Uknjižen, nov 4.0 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe i 3 spavaće, kupatila, kuhinje i terase-dvorišta (mogućnost dogradnje sobe). Grejanje je podno (na struju) kao i na inverter klimu. Zgrada je iz 2015....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 76.500 €, 33,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila 1.5 stan, 33 m2, kompletno opremljen, dvoriste Na prodaju je uknjižen, kompletno opremljen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan kako za odmor tako i kao investicija za izdavanje. Stan ima 33 m2 i nalazi se u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Apartman na Kopaoniku, u Brzeću, 1.5, 41m2, terasa 4m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen za korišćenje i uknjižen. Poseduje Smart TV, KTV, optički internet. 500m udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.200 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan četvorosoban stan od 72m2 u modernom kompleksu za stanovanje, Fruske vile(Karagača). Stan se nalazi u zatvorenom kompleksu koji je pod video-nadzorom. Izuzetno pozicioniran kompleks....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 70.000 €, 96,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - lokal uknjižene površine 76 m2 ali proširen za još 20m2. Lokal je kompletno rekonstruisan, nov krov, Aluminijumska stolarija, pripremljeni podovi za podno grejanje, visoki plafoni, trofazna pojačana struja, plin, pripadajući deo dvorišta, jedan vlasnik. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 47,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen stan 1/1 bez tereta na Adicam. U ceni stana komplet nameštaj. Stan bez ulaganja. Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, keramika odlična, podno grejanje, gde su računi izuzetno niski, plaća se po utrošku. Nameštaj odličan, prelepa terasa za uzivanje. Zgrada i sam....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za odmor ili kao investicija za izdavanje. Stan ima 30 m2 i nalazi se u visini prizemlja. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - lokal u novogradnji površine 75m2, suteren, dupli sanitarni čvor, granitna keramika, podno grejanje, u radu, uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, BAJINA BAŠTA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Tara - Zaovine 1.5, 41m2, 2/2, podno grejanje, interfon, parking Retko u ponudi - apartman na Tari, u mestu Zaovine. Ako želite da uživate u miru i tišini planinskog ambijenta, okruženi netaknutom prirodom, svežim planinskim vazduhom, mirisima borovine, kao i blagodetima prelepog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 46)

<< <1 2> >>