• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje uknjižen Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje uknjižen Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje uknjižen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje uknjižen zadnjih 14 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 3.645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.400 €, 32,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 1.0, podno grejanje, renoviran, pr/5, ostava. Na prodaju renoviran uknjižen stan u centru grada. Stan predstavlja odličnu investiciju kako za izdavanje tako i za zivot. Sastoji se od jedne velike prostorije i kupatila, a po potrebi može se pregraditi spavaći deo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 111,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Skadarlije, u pešačkoj zoni jedne od najautentičnijih i najatraktivnijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj salonski stan koji savršeno spaja šarm stare gradnje i savremeni komfor. Stan je uknjižen tako da je moguća i kupovina na kredit. Dvostrano je orijentisan, sa prelepim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje uknjižen zadnjih 14 dana'
85.000 €
70.000 €
327.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je potpuno i temeljno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, i spreman je za trenutno useljenje. Prostor je veoma dobro organizovan, funkcionalan i izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 15.000 €, 2373,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni objekat sa reprezentativnim kancelarijskim i savremenim veleprodajno magacinskim prostorom novije gradnje sa upotrebnom dozvolom, uknjižen. Magacinski deo se sastoji od 2 nivoa - prizemlje od oko 850 m2, svlačionica za radnike sa 2 toaleta i velika galerija na spratu od 750....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Dušana-Stari grad, 3/5, podno grejanje, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-27.00m2, Prodaje se moderan i luksuzno opremljen salonski stan površine, smešten na 3. spratu u zgradi od ukupno 4 sprata, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i dizajnerski uređen, sa....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 565.000 € na 510.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 510.000 €, 96,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 565.000 €
15.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven salonski dom sa dušom – dva stana u jednom, realne površine 107m2 (uknjiženih 96m²). Stan se prodaje uz obaveznu kupovinu zidane garaže 18m2 i natkrivenog parking mesta, ukupne vrednosti 55.000 eura. U mirnoj ulici u Profesorskoj koloniji, prodaje se elegantan četvorosoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>