• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje interfon Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje interfon Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje interfon Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje interfon najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.892 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.86m2 u izgradnji, dostupan na trećem i četvrtom.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.085 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.100 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA - POSLOVNI PROSTOR - U CENI ZAKUPA I GREJANJE * ČETIRI ETAŽE, optički kabl, interfon, video nadzor, klimatizivano. Na ulazu je podno grejanje za otapanje snega i leda. * PRIZEMLJE - prostor od 120 m2 bez pregrada, kupatilo, ostava * VISOKO PRIZEMLJE - 130 m2 prostor bez pregrada,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 168.190 €, 61,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 61.16m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 769.990 €, 232,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 5.0, 232m2, terasa, 5/5, podno grejanje, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan penthouse na Banovom brdu u novogradnji na petom spratu. Stan se sastoji od četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 147.202 €, 67,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 195.000 €, 104,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2.5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 418.920 €, 123,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo prostran petosoban stan vrhunskog kvaliteta, idealan za porodice i pojedince koji ne pristaju na kompromise kada je u pitanju udobnost, sigurnost i prestižan životni stil. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom, a odlično povezanom delu grada. Kvadratura: 123,25 m²....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podno grejanje interfon (347)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>