• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 80 m2 klima Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 80 m2 klima Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 80 m2 klima Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 80 m2 klima zadnjih 7 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.322 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 80 m2 klima zadnjih 7 dana'
124.000 €
110.616 €
189.294 €
  Kuća, BARAJEVO, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na placu od 1046m2. Novije gradnje (2020.godine), prizemna. Uknjižena na 49m2+12m2 zastakljena terasa (PVC sa komarnicima). Podno grejanje, klima. PVC stolarija. Struktura - hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i izlaskom na terasu, spavća soba, ostava i kupatilo. Kontakt....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 117.845 €, 48,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i funkcionalan stan idealan za parove u potpuno novoj zgradi. Odmah useljiv. Pogodno za parove, nepušače. Kompletno opremljen: inverter klima, veš mašina, frižider, rerna, ploča za kuvanje, aspirator, sudomašina, mikrotalasna, toster, roletne za elektropodizačima, komarnici.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.800 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

-Nov, neuseljavan stan, idealnog rasporeda prostorija -Orijentacija jugo-istok - pogled na Frušku Goru -Moderno dizajniran kompleks nadomak bulevara Patrijarha Pavla, Evrope i Cara Lazara. -Klima, protočna topla voda, elektro podizači roletni, podno grejanje Idealna nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>