• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura luksu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura luksu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura luksuzan 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura luksuzan 80 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.846 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 241.000 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju luksuzno opremljenog trosobnog suterenskog stana na Salajci. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, dela za igru za decu i kupatila sa đakuzi kadom. Stan luksuzno i kompletno opremljen, tehnika visokog kvaliteta, klima, rekuperator, podno grejanje, protočna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 257.000 €, 78,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan površine 78 m2, pozicioniran na drugoj etaži, u zadnjem delu objekta. Zgrada je koncipirana kao urbana vila sa svega 4 stambene jedinice, što obezbeđuje mir, privatnost i ekskluzivnost male zajednice stanara.Raspored je funkcionalan i prilagođen porodičnom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 163.926 €, 78,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 3. 5, 78m2 (terasa), 5/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura luksuzan 80 m2'
162.561 €
162.015 €
141.695 €
  Stan, NOVI SAD, 232.485 €, 80,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri kilometra od centra Novog Sada. Ovaj jedinstveni projekat prostire se na više od 9.000 m² stambenog prostora, sa lokalima, podzemnim garažama....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 213.840 €, 81,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125027, PK/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni četvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 149.367 €, 82,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 142.913 €, 78,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 151.276 €, 83,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.300 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Lux stan na atraktivnoj lokaciji, kod Pravnog fakulteta. Pogodan za poslovni prostor. Kompletno renoviran. Kvadratura je 76 m2, dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Podno grejanje, dve klime, komplet kuhinja, interfon, kablovska, video nadzor u ulazu, kapija na....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.900 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN, 3.0 STAN U CENTRU PANČEVA, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 147.900 € Lokacija: Pančevo, ul. Cara Dušana, sprat 4/5 Površina: 76 m2 Struktura: Nov, lux trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 257.028 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja – kvalitet koji se vidi i oseća ✔️ Moderna i upečatljiva fasada sa dekorativnom rasvetom ✔️ Aluminijumska stolarija (RAL 9005) – staklene površine od poda do plafona ✔️ Električne aluminijumske roletne ✔️ Luksuzna sigurnosna ulazna vrata ✔️ Vrhunska termo i zvučna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 224.400 €, 85,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni četvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan vrhunskog kvaliteta i stila. Nalazi se u samom centru grada, udaljen minut od Kalče. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade koja poseduje lift i koja nije priključena na centalno grejanje. Površina stan je 85m2 i predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.100 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo eksluzivan luksuzno namešten stan u novoj zgradi. Sastoji je od prostranog dnevnog boravka koji je open space sa kuhnjom odvojen šankom i izlazom na jednu lođu, zatim odvojenog spavećeg dela u kom se nalaze velika spavaća soba, 2 manje dečije sobe gde u jednoj ima druga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Solarnoj dolini – mirno porodično naselje nadomak grada U ponudi je kvalitetno građena i moderno opremljena kuća u nizu, smeštena u atraktivnom delu Petrovaradina – Solarnoj dolini. Kuća površine 73 m² prostire se na dve etaže i nudi funkcionalan raspored....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>