• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura klima pala cena što veći barem 40 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura klima pala cena što veći barem 40 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.077 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 133.087 € na 125.957 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 125.957 €, 43,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 133.087 €
13.03.2026 - 125.957 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 43.21m². Dvorišno orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura klima pala cena što veći barem 40 m2'
121.672 €
222.000 €
1.200 €
 
-8%

Promena cene sa 204.970 € na 189.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 189.000 €, 105,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 204.970 €
25.02.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji, ulica Šajkaška , ukupne površine 105 m². Prostor je izdat u dugoročni zakup sa mesečnom zakupninom od 1.100 evra, ugovor na period od 5 + 5 godina. Poslovni prostor se sastoji od centralne prostorije -kuhinje,kancelarije,magacina,kupatila,kotlarnice,mini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 195.000 €, 104,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 167.028 € na 158.575 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.575 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 167.028 €
13.03.2026 - 158.575 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 54.23m². Cena ako se kupi i garažno mesto! Prostor osmišljen za život sa stilom – ispunjen prirodnom svetlošću, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131935, VPR/IV, klima, lift, terasa. LUX BULEVAR EVROPE - 46 m2, na visokom prizemlju. PRAZAN ODMAH USELJIV. Podno grejanje, protočna topla voda. Klima ugradjena. Terasa. Miran i lep. Izdaje se prvi put. Parking mesto obezbedjeno. Depozit obavezan. Odlican za ordinaciju,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 128.775 € na 113.100 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.100 €, 45,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 128.775 €
27.03.2026 - 113.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 133.795 € na 126.728 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 126.728 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 133.795 €
13.03.2026 - 126.728 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 43.44m². Ovo je prostor koji birate s razlogom – promišljeno, sigurno i sa jasnom vizijom budućnosti. Dom koji traje i vrednost koja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.021 € na 122.099 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 122.099 €, 42,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 129.021 €
13.03.2026 - 122.099 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.89m². Stan nije samo investicija – to je mesto koje postaje deo vaše priče. Takve odluke se ne donose često, već onda kada prepoznate....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 127.204 € na 120.390 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.390 €, 41,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 127.204 €
13.03.2026 - 120.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvosoban stan površine 41.30m². Ulično orijentisan stan funkcionalnog rasporeda, sa naglašenim osećajem privatnosti i komfora. Idealan za miran svakodnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.748 € na 111.426 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 111.426 €, 38,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 117.748 €
13.03.2026 - 111.426 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan jednoiposoban stan površine 38.23m². Ovo je prostor koji birate s razlogom – promišljeno, sigurno i sa jasnom vizijom budućnosti. Dom koji traje i vrednost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.150 € na 92.150 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.150 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 97.150 €
27.03.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>