• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura što skuplji porasla cena opremljen

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura što skuplji porasla cena opremljen" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.779 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 229.000 € na 235.800 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 235.800 €, 78,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 229.000 €
20.03.2026 - 235.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetan i kompletno opremljen četvorosoban stan površine 78m², smešten u ulici Patrijarha Čarnojevića. Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i funkcionalno....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 78.500 € na 83.500 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 83.500 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 78.500 €
15.02.2026 - 83.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastičan dvosoban stan, kompletno opremljen ugradnim nameštajem i tehnikom po meri. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji, 3 minuta od Doma zdravlja, 8 minuta od centra grada, sa svim neophodnim sadržajima u okolini. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 850 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan sa garažom - Vračar, Sime Igumanova, 55 m2, 1000 euraIzdaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Južnog bulevara.Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom, odmah je useljiv i ima podno grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura što skuplji porasla cena opremljen'
199.000 €
 
+13%

Promena cene sa 176.130 € na 199.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 199.000 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 176.130 €
06.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je elegantan, vrhunski opremljen četvorosoban stan smešten na drugom spratu urbane vile, izdvojen kao jedini stan na toj etaži, što pruža dodatnu privatnost i mir. Prostor je pažljivo projektovan kako bi spojio udobnost, funkcionalnost i moderan dizajn. Iz centralne zone,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>