• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura" pronađeno 1 116 nekretnina - prosečna cena 1.787 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 78.500 € na 83.500 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 83.500 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 78.500 €
15.02.2026 - 83.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastičan dvosoban stan, kompletno opremljen ugradnim nameštajem i tehnikom po meri. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji, 3 minuta od Doma zdravlja, 8 minuta od centra grada, sa svim neophodnim sadržajima u okolini. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 82.250 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu sa video nadzorom uz samu obalu Dunava.U skladu sa najsavremenijim trendovima, uređenje je u potpunosti podređeno potrebama savremene porodice. Otvoren prostor, izdvojena zona za odmor, veliki prozori svaki detalj je dobro osmišljen. Aluminijumski....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 82.000 €, 36,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odlican apartman na Kopaoniku-lokacija Srebrna planina ( Vikend naselje). Apartman se nalazi u zgradi novije gradnje, i prodaje se sa kompletnim namestajem. Apartman u odlicnom stanju, bez ulaganja. PVC stolarija, traventino tehnika zidova, podno grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 82.000 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Žitni trg - Miletićeva ulica - lokal površine 64m2 + podrum od 20m2. Novogradnja, magacin, sanitarni čvor, dva ulaza, keramika, izlog, trofazna struja, podno grejanje na plin, jedan vlasnik. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131614, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* 41,32 m2, u izgradnji. Dnevna soba je velika 18,75 a spavaća 11,69 m2. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima čini život srećnim! Useljenje maj-jun ove godine. Grejanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 81.972 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5 , 37,26m2(dvorište 30m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u Pančevu – Margita Mihajla Pupina U ponudi luksuzan 1.5 stan površine 37,26m² u modernom stambenom kompleksu vrhunskog kvaliteta. ✨ Posebnu vrednost ovom stanu daje privatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 81.400 €, 37,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.750 €, 56,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja u završnoj fazi. Cena sa PDV-OM! Podno grejanje na gas. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 80.658 €, 44,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0 , 44,81m2(teasa ), podno grejanje, lift, III/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnja, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne obrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.300 €, 42,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 42 m² u novoj zgradi na Adicama. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za rešavanje stambenog pitanja tako i kao investicija za izdavanje zbog povoljne cene i tražene lokacije. Stan je moderno projektovan, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . PDV za kupce I stana. Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 79.400 €, 50,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju na Petrovaradinu. Odlično pozicioniran, blizu autobuske stanice, glavnog puta i marketa. Stanovi su odradjeni vrhusnkim kvalitetom. Perfektna oprema! Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, tarket, podno grejanje Rok završetka radova je Maj 2022.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 79.350 €, 51,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Dvosoban stan 51 m2 u Obrenovacu, Nemanjina Mirna lokacija, nedaleko od centra grada Garažna mesta Podno grejanje Zgrada priključena na toplovod, centralno grejanje Spoljna izolacija (kamena vuna) Krajni rok završetak radova - decembar 2025. godine Početak radova decembar....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.200 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Stara Pazova u projektu Luxury Complex –Svetosavska. Četiri lamele sačinjavaju ovaj komplex. Komplex stanova nalazi se u centru mesta Stara Pazova na pola puta izmedju Beograda I Novog Sada. Luxury Complex Stara Pazova- vaš novi dom iz snova. Ekskluzivni stanovi vrhunskog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.200 €, 36,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - u blizini male Maxi trgovine - u blizini Adore 21st Century - na 300m od Hotela Palisad - na 6 min hoda od Jezera i šetališta + Objekat u izgradnji + Površina stana: 36m2 (35.70m2) Jednoiposoban stan / Apartman + predsoblje + dnevni boravak + kuhinja + trpezarijski deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.900 €, 28,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 28 m², na 3. spratu od ukupno 3. Stan je funkcionalan i pogodan za različite namene. Ugrađeno je podno grejanje, termo blok, izolacija od 10 cm stiropora, PVC stolarija sa sedam komora, kao i podne obloge od pločica i tarketa. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 77.710 €, 63,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 77.700 €, 44,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela Tami residence i kompleksa Novi Niš. Stan je projektovane površine 44,39m2, nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom. Po strukturi je dvosoban i....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 76.986 €, 86,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan u samom centru grada. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, predsoblje, soba i kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se dve sobe i kupatilo. Podno grejanje na struju, sigurnosna vrata. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.650 €, 38,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan u Novom Sadu, u naselju Adice. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Površina stana iznosi 38,15m², a struktura je jednoiposobna. U sklopu stana je jedno kupatilo. Lokacija u Adicama pruža mirnije okruženje, uz dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 76.500 €, 33,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila 1.5 stan, 33 m2, kompletno opremljen, dvoriste Na prodaju je uknjižen, kompletno opremljen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan kako za odmor tako i kao investicija za izdavanje. Stan ima 33 m2 i nalazi se u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.500 €, 34,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju funkcionalan dvosoban stan ukupne površine oko 34m2 koji predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija u okviru ponude prodaja stanova za Novi Sad. Stan je dobro organizovan i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.050 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan i moderno opremljen jednosoban stan u novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji, gradu koji je broj jedan za turizam u Srbiji i atraktivan tokom cele godine! Ova nekretnina je idealna za: Stabilnu i brzu investiciju kroz izdavanje Udoban život u mirnom okruženju Vlastiti....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.030 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – najtraženijem turističkom mestu u Srbiji, koje tokom cele godine beleži odličnu posetu. Bilo da tražite nekretninu za udoban život, vikend stan za opuštanje ili investiciju koja....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 75.794 €, 60,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo biranim materijalima i modernim sistemima za maksimalnu udobnost. Karakteristike stana i zgrade: *Podno grejanje – uživajte u prijatnoj toplini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 75.350 €, 41,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova zgrada u centru Veternika sa rokom useljenja 01.07.2025. Koriste se prvoklasni materijali, alu stolarija, podno grejanje na gas, termo blok. mogucnost dogovora oko zavrsnih radova. Slobodan parking oko zgrade. U blizini skola, vrtic, prodavnica, sportski tereni, gratski prevoz.Dva....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 75.000 €, 39,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113421, I/III, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odličan nov stan sa parking mestom. Stan ima podno grejanje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Apartman na Kopaoniku, u Brzeću, 1.5, 41m2, terasa 4m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen za korišćenje i uknjižen. Poseduje Smart TV, KTV, optički internet. 500m udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014.....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 63,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten apartman u prelepom planinskom ambijentu – Brzeće, u podnožju Kopaonika. Apart hotel FOKA SPA je smesten u mestu Brzeće na 1000 m nadmorske visine. Nalazi se u podnozju planine Kopaonik koja je najveci planinski masiv Srbije i jedan od najlepsih ski centara....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 75.000 €, 35,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107585, PR/II, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, parking. Apartman u najlepšem delu Divčibara. Rok useljenja je jun 2024. U toku su finalni radovi i finese na zgradi. Čeka se uknjižba. Udaljen je 100m od hotela Crni Vrh. Na udaljenosti od 300m od objekta....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju savremeno uređen stan u samom centru Jagodine, savršen za one koji žele udobnost, praktičnost i kvalitet na jednoj adresi – bilo za život, bilo kao pametnu investiciju. Stan odlikuje: • Podno grejanje na struju – ravnomerna toplota i potpuna kontrola • Terasa – mali kutak....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s542 Na prodaju moderan i funkcionalan stan od 57,46 m² u jednom od najpoželjnijih porodičnih naselja – 25. maj, koje obiluje parkovima, sportskim terenima i kompletnom infrastrukturom, a udaljeno je svega 10 minuta lagane šetnje od centra grada. Ovaj pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,30 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 82.000 € na 74.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,27 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 73.570 €, 37,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor, povrat PDV-a---Agencijska šifra 1007974.Rok završetka: kraj 2026. godinePredstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja.Investitor sa devet godina iskustva....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 73.100 €, 43,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.indomio.rs

Dobro došli u ''Park Palace'', jedinstvenа oаzа vašeg života za sva vremena! Jednoiposoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, i terase sa koje se pruza prelep pogled na grad. ''Park Palace''....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.928 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo, odlična lokacija. EKSKLUZIVNA PRODAJA !!!! Urbana vila spratnosti Su P II, sa ukupno 16 stambenih jedinica.. U ponudi stanovi raznih struktura od 40m2 - 67m2 Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, izuzetno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-756 (od ukupno 758)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>