• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura uknjižen 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura uknjižen 70 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 122.400 €, 72,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, širi centar 3.0, 72m2 uknjižen, 3/3, EG, podno, terasa, interfon, KATV, internet prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna soba neprimetno integrisana sa trpezarijom, 2 spavaće sobe obe sa izlazom na terasu, kupatilo, potpuno opremljenu ugradnu kuhinju sa šankom i sa modernim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 237.500 €, 68,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 68m2(mereno 83m2),terasa i lođa, 3/3,LUX, podno grejanje, inverter klima, interfon, internet, mogućnost zakupa garažnog mesta Kratka ulica Miše Vujića se spaja sa ulicom Mitropolita Petra, kod Hale Pionir. Ovaj kraj je kompletno infrastrukturno porkiven. Sve što treba za život....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja luksuznog prostora na atraktivnoj lokaciji - TOP PONUDA Na prodaju izuzetno kvalitetan i luksuzno opremljen troiposoban stan/lokal, uknjižen i useljiv odmah, sa delom ugradnog nameštaja koji je uključen u cenu. Lokacija je savršena, a prostor se prostire na 72 m² uz natkrivenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura uknjižen 70 m2'
211.150 €
150.000 €
133.820 €
  Stan, NOVI SAD, 151.200 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119359, I/II, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen ne useljavan četvorosoban stan od 72m2 u modernom kompleksu za stanovanje, Fruske vile(Karagača). Stan se nalazi u zatvorenom kompleksu koji je pod video-nadzorom. Izuzetno pozicioniran kompleks....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.indomio.rs

Ne propustite!!! Ovo je apartman za one koji za sebe žele najbolje Ukoliko želite da na odmoru imate mir, tišinu, pogled na padine i visoravni Zlatibora, na samo 3 km od centra i gužve, a pri tom ste i ljubitelji tenisa i komfora, onda je ovo prava nekretnina za Vas. Ovaj apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - lokal u novogradnji površine 75m2, suteren, dupli sanitarni čvor, granitna keramika, podno grejanje, u radu, uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – novogradnja, dupleks 65 m² Moderan dupleks od 65 m², raspoređen na PR + I sprat (od ukupno 4), u kvalitetnoj novogradnji. Trosoban (3.0) stan, idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Cena: 227.500 € (PDV uključen) PVC stolarija Rehau – 6 komora Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.900 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN, 3.0 STAN U CENTRU PANČEVA, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 147.900 € Lokacija: Pančevo, ul. Cara Dušana, sprat 4/5 Površina: 76 m2 Struktura: Nov, lux trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>