• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura Zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura Zadnjih 7 dana do 1900 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura zadnjih 7 dana do 1900 eura/m2" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 1.080 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 215.000 €, 113,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan luksuzni, funkcionalni, penthouse u centru Pančeva. Hodnik, tri spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom tipa open space, garderober, prostrana terasa sa predivnim pogledom. Dvostrano orjentisan. Ovaj luksuzni stan celom površinom ima podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je troiposoban stan površine 75 m², smešten na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata u naselju Adice, Novi Sad. Stan je funkcionalne strukture i pruža dobar raspored prostora za udoban svakodnevni život. Nalazi se u mirnijem delu grada, u okviru naselja Adice, što ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura zadnjih 7 dana do 1900 eura/m2'
227.500 €
75.000 €
86.700 €
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 100.200 €, 52,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Paliluli, u blizini restorana "Amerikanac". Stan je površine 52,06m2 i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog dela, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, vešernice, kupatila i terase. Grejanje u stanu je podno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 83,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je troiposoban stan površine 83 m², smešten na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata u naselju Adice, Novi Sad. Stan je funkcionalne strukture i pruža dobar raspored prostora za udoban svakodnevni život. Nalazi se u mirnijem delu grada, u okviru naselja Adice, što ga....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 101.300 €, 51,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.740 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 63.720 €, 48,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.470 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 133.900 €, 103,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Fantastican prostran i svetao stan na Zelenom Brdu! U srcu jedne od najtraženijih lokacija, na svega nekoliko minuta od Bulevara, nudi se ovaj prelep, prostran i svetao stan od 103 kvadrata. Savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajem. Stan....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.650 €, 38,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan u Novom Sadu, u naselju Adice. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Površina stana iznosi 38,15m², a struktura je jednoiposobna. U sklopu stana je jedno kupatilo. Lokacija u Adicama pruža mirnije okruženje, uz dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.292 €, 111,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 57.500 €, 28,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Paliluli, u blizini restorana "Amerikanac". Stan je površine 28,28m2 i po strukturi je jednosoban. Sastoji se od ulaznog dela, jedne višenamenske sobe sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Grejanje u stanu je podno. Stan je na lepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 184.536 €, 203,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, jako lepo i lux sređen stan u novom stambeno-poslovom objektu Airport Garden. Stan je funkcionalan - čine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa koja je orijentisana ka unutrašnjem dvorištu. Stan je potpuno....