• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 50 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 137.500 €, 50,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125022, PR/, terasa, nov luks, u izgradnji. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Prostrani i svetli stanovi, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 141.510 €, 50,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji – Sremska KamenicaU prodaji stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici u Sremskoj Kamenici, nadomak budućeg mosta koji će znatno poboljšati saobraćajnu povezanost sa centrom grada i ostalim delovima Novog Sada.Objekat se gradi prema najvišim standardima....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 79.400 €, 50,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju na Petrovaradinu. Odlično pozicioniran, blizu autobuske stanice, glavnog puta i marketa. Stanovi su odradjeni vrhusnkim kvalitetom. Perfektna oprema! Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, tarket, podno grejanje Rok završetka radova je Maj 2022.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.indomio.rs

41811, 061 234 30 11 Stefanela, Odličan stan, odlična zgrada, bez ulaganja, lift, terasa, podno grejanje na toplotne pumpe, centralna klima. Ostaje kuhinja sa tehnikom i plakar u hodniku, ulična strana .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 247.000 €, 50,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno dizajniran i opremljen dvosoban stan, u najužem centru grada, na savršenoj mikro-lokaciji. Koncipiran je kao dvoetažni stan, sa posebnim ulazom i uređenim prilazom. U donjem delu, površine 27m2, nalazi se dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gornji deo čini....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 113.000 € na 111.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, DUVANIŠTE, 111.800 €, 50,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 88.100 €
22.03.2026 - 113.000 €
25.03.2026 - 111.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stambeni objekat prilagođen savremenom načinu života porodice u Duvaništu. Prodaje se dvosoban stan, površine 40,03m2+10m2 terase, na IV spratu stambene zgrade sa Belkom bešumni liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 68.880 € na 71.430 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 71.430 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 66.420 €
08.04.2026 - 68.880 €
24.04.2026 - 71.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 66.420 € na 68.800 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.800 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 66.420 €
23.03.2026 - 68.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², kvalitetne i sigurne gradnje. Cena: 1. 400 €/m² sa PDV-om PARKING MESTO JE UKLJUČENO....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 50 m2 (145)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>